RSA video pranešimas

Pradėjo ceaktal, liepos 01, 2012, 00:19:31

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

ceaktal

Kontaktas su Anomalija.lt forumo lankytojais. 3 sesija.


RoxiO

Citata iš: ceaktal  liepos 01, 2012, 00:19:31
Kontaktas su Anomalija.lt forumo lankytojais. 3 sesija.




Chebra, man jau darosi nejuokinga :D

Benamis

Citata iš: ceaktal  liepos 01, 2012, 00:19:31
Kontaktas su Anomalija.lt forumo lankytojais. 3 sesija.




Nuo manes pliusas ;D :D O balsas, tai rimtai kaip kokio Algio Greitai ;D Kokia cia programa daret?

RoxiO

#3
liepos 01, 2012, 00:32:15 Redagavimas: liepos 01, 2012, 00:33:51 by RoxiO
Citata iš: Benamis  liepos 01, 2012, 00:28:55
Nuo manes pliusas ;D :D O balsas, tai rimtai kaip kokio Algio Greitai ;D Kokia cia programa daret?


Pastebėjai, kad kalba su akcentu, kirčiais ir išryškinimais? Tai reiškia, kad čia ne programa, kuriai surenki tekstą ir ji pakalba.  :o  :o

Paklausyk, kaip sako "Jis ne vienas".

.L.U.T.H.O.R.

Nu jo kietai čia pavarė kažkas :D Jei rasčiau tokį youtubėj, tai būtinai apsilankyčiau anomalijoj :D

Benamis


RoxiO

Citata iš: Benamis  liepos 01, 2012, 00:40:11
http://www.text-talk.com/lt/kalbos-sinteze.html + gal kompu kokiu paredagavo :)


Parašyk ten "Inkognito" ir paklausyk kaip perskaito ir paklausyk kaip video sako "Inkognito" :)

Benamis

Bet rimtai ir nso.lt neveikia ;D Siandien nso.lt uzlenke, o rytoj anomalija uzlenks? Ne, bet si tema tikrai epine ;D

Kas del balso, tai as tik kaip pvz. daviau. Yra tu sintezatoriu ivairiu kurie skaito tekstus + tame puslapyje galima pasirinkti ir tona ir skaitymo greiti, dar kaip ir minejau galima kompo programa paredaguoti :)

Na cia nespeliosiu as, tegul video autorius pasireiskia :)

RoxiO

Citata iš: Benamis  liepos 01, 2012, 00:45:17
Bet rimtai ir nso.lt neveikia ;D Siandien nso.lt uzlenke, o rytoj anomalija uzlenks? Ne, bet si tema tikrai epine ;D

Kas del balso, tai as tik kaip pvz. daviau. Yra tu sintezatoriu ivairiu kurie skaito tekstus + tame puslapyje galima pasirinkti ir tona ir skaitymo greiti, dar kaip ir minejau galima kompo programa paredaguoti :)

Na cia nespeliosiu as, tegul video autorius pasireiskia :)


Jei čia prikolas, tai jis įeis į istoriją kaip didžiausio mąsto internetinis prikolas Lietuvoje. Be to, chebra, galiu patikinti, kad čia ne jokia text to talk stiliaus programa. Jos veikia kitokiu principu. Jos skaito atskirai raides,o čia skaitomi žodžiai, blogiausiu atveju - skiemenys. Tokį garsą sunku išgauti. Aš domiuosi jau kelis metus tokiais garsiniais efektais, todėl man ir baugu, kai nelabai galiu paaiškinti :o

.L.U.T.H.O.R.

Įrašai balsą ir po to redaguoji su kokia nors programa :) Taip kaip Anonymous daro :D

Teroras

Kazkas uzprikolino nesveikai ;D

Benamis

Pagaminti ir patalpinti si video manes paprase zmogus panorejas islikti anonimu. Man atsiunte kelis video failus ir garso takeli, bei trumpai aprase koki teksta reiketu parasyti youtube video aprasyme. Kitu detaliu atskleisti negaliu.

Komentaras po video :)

Man tada idomu kodel jis pasirinko butent tave, o ne pvz. koki nors forumo dalyvi? ;D Rasau cia, nes zinau, kad skaitai ;)

RoxiO

CitataPagaminti ir patalpinti si video manes paprase zmogus panorejas islikti anonimu. Man atsiunte kelis video failus ir garso takeli, bei trumpai aprase koki teksta reiketu parasyti youtube video aprasyme. Kitu detaliu atskleisti negaliu.

Teroras

Tai ceaktal ok, tegul tas asmuo islieka anonimu, taciau kas tu toks? Is kur tas anonimas zinojo, kad lankaisi siame forume? Ar ne lengviau butu buve tam anonimui susisiekti pvz. su adminai ar moderatoriais anomalijos? Kodel jis pasirinko tave?

+ Kam buvo tam anonimui reikalingas video, jeigu jis jame nieko naujo nepranese? :)

RoxiO

Pas mane kaip tyčia stipriai žaibuoja :D Chebra - persistengėt :D

Aukštyn