Skrydis per daugybę realių galaktikų

Pradėjo Benamis, kovo 16, 2014, 12:10:43

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Turbūt kiekvienas norėtų pasinaudoti erdvės deformacijos varikliu ir įveikti milžiniškus atstumus su kosminiu laivu? Šiuo atveju visiškai nebūtina persikelti į tolimą ateitį. Užtenka pažiūrėti vaizdo klipą, kuriame parodytas skrydis per šiuo metu žinomas galaktikas ir jų sankaupas.



Visi kosminiai objektai yra savo vietose, nors pačių galaktikų dydžiai pakeisti taip, kad mes galėtume jas matyti. Ši apžvalga yra naujotyrimo dalis. Juo siekiama ištyrinėti „milžiniškus tuščius Visatos regionus", tarp kurių galaktikos suformuoja savotiškus spindinčius siūlus. Tarp jų, kaip buvo manoma, yra tuščios erdvės, kuriose praktiškai nieko nėra.

Vaizdo irase pavaizduotos tik mums zinomos galaktikos... Ne siaip zvaigzdes, o istisos galaktikos. Kad butu suprantamiau, pateiksiu siek tiek informacijos apie galaktika kurioje mes gyvename: Pauksciu Taka.

Paukščių Take yra apie 200-400 milijardų žvaigždžių.
Saulės Sistemą šviesa pereina per 12 valandų, o Paukščių Taką - per 100 000 metų.

Ir sie skaiciai priklauso vien tik musu galaktikai.

Stai kokie mazi mes esame :)

15min.lt ir Wikipedia

Supera

Jei tik matoma visatos dalis tokia neapsamokai didelė, tai įsivaizduokit kokia ji nesuvokiamai begalinė yra :)

Benamis

Isivaizduokit koks gyvybiu skaicius tokioje begalineje visatoje gali egzistuoti... :)

Supera

Ir kokia įvairovė. Kas čia žino, gal egzistuoja, kažkas labai panašaus ir į mus pačius.

TinSoldier

Nu i nafig...

Supera

Ką jau tokio pasakėm, kad tokią reakciją iššaukė :D?

la.benas

Man visą laiką po tokių pamąstymu galvą pradeda skaudėt...

TinSoldier

Citata iš: Supera  kovo 16, 2014, 12:55:15
Ką jau tokio pasakėm, kad tokią reakciją iššaukė :D?


Neeeee.... :D Aš čia apie video.

Kad ir kiek kartų, kad ir kaip stipriai bandytum protu tokias apimtis suvokti: vis tiek teišsprūsta tik kažkas panašaus į tai, ką parašiau prieš tai..

Supera

Aaa, tai gerai tada :D
Suprantu :) kai bandai įsivaizduot tai galiausiai nuneša stogą xD arba pasiduodi >_< o aš iš tų, kurie turi labai gerą vaizduotę, but still >_>

nereikalinga

Bet gražu kaip  :)

Master

Che, che... :D
Papildysiu ...(yeah, tikrai maži esame)

idenmeyou

Master, paskutinis paveikslėlis ne prie ko :)

Master

Ir dar kaip prie to. Ta prasme viso ko esmė, ir visatos pabaiga yra Dievas. :D
Negi jūs tai kitaip įsivaizduojate? :>

idenmeyou

Žinoma, kad kitaip iš kur kyla toks įsivaizdavimas, kad yra Dievas pačioje pabaigoje, iš religinių pąmokslavimų ir kitų įsivaizdavimų. Tuo tarpu visatos modeliai yra sudaromi visai kitaip, iš daugybės skaičiavimų, dangaus stebėjimų, čia aišku pabaigoje galima įkišti jei tik vaizduotė neša ir Micheal Jordan, bet visatos modeliavime tie veikėjai neatrasti.

Master

:DDD (privertei nusišypsoti)
Gi nerimtai aš... :D Sarkazmas, brolau.
Pasidalinau tuo, nes mane sužavėjo pats stereotipo integravimas į realybę, kuris daugeliu atveju atrodo beprasmiškai.

Aukštyn