Metų forumietis 2013: Finalinis etapas

Pradėjo Anomalija, gruodžio 25, 2013, 18:18:01

« ankstesnis - sekantis »

Išsirinkite vieną iš pateiktų dalyvių

Master
6 (10.7%)
Teroras
11 (19.6%)
Ezekiel
8 (14.3%)
a.t.sielis
17 (30.4%)
TinSoldier
14 (25%)

Viso balsavusių narių: 56

Balsavimas baigtas: sausio 02, 2014, 18:18:01

Žemyn

Anomalija

Pradedame antrąjį, finalinį 2013 Metų forumiečio etapą :)

Nuo šiandien iki 2014 m. sausio 2 dienos galite atiduoti vieną balsą už vieną iš aukščiau išvardintų dalyvių. Šie dalyviai surinko daugiausiai Jūsų siūlymų pirmajame etape.

Primenu, kad rezultatai bus matomi tik sausio 2 d. ;)

Sėkmės finalininkams!

2Pacas

#1
gruodžio 25, 2013, 19:07:47 Redagavimas: gruodžio 25, 2013, 19:09:37 by 2Pacas
Ezekiel
a.t.sielis

Competence will be between these two.

Teroras

Visi cia faini, bet jeigu jau tenka rinktis tarp siu 4 nariu (saves neskaiciuoju) tai balsuoju uz a.t.sieli :)

A.C.A.B

Nors dažniausiai nesutinku su viskuo ką atsielis rašo, bet prabalsavau už jį.

2Pacai, ne competence, bet competition.  ;)

TinSoldier

Manau, kad be didelės konkurencijos laimės a.t.sielis. Nes to ir nusipelnė :)

Tai dabar prabalsuosiu už antrą iš išvardintujųjų, mano nuomone, labiausiai vertą narį: Terorą.

(nors, aišku, dauguma jo žinučių nėra pačios artimiausios man :) )

Master

Aš irgi savo balsą atidaviau Terorui :)
Bet ech.... Velniškai sunku buvo..
Daugelis savaip nusipelnę. Ir aplamai, visi tokie skirtingi..

Linas

Balsuoju už kareivėlį, bet linkiu sėkmės ir kitiems kandidatams. Visi kažkuo verti laimėti.

Trance

Balsas už Ezekiel. :)

a.t.sielis

Ezekiel. Jo post'ai visus 2013 m. buvo turiningi, beveik visada su nuotraukom arba video, ir atitinkantys anomališką tematiką (siūlau peržiūrėti, ir tai pamatysite bei įvertinsite), jo dalyvavimas buvo subalansuotas, be beprasmiškų ginčų ir kalbų. Dažniausiai tai nebuvo copy-paste kitų žmonių parašytų straipsnių citavimas, bet Ezekiel pats rašė originalų turinį, savo mintis, požiūrį, idėjas, teorijas. Indėlio į forumą prasme jis tikrai nusipelnė "Metų forumiečio 2013" titulo. Dalyvaujant forume Ezekiel man įsiminė labiausiai. Kai kuriose srityse, tokiose kaip dvasingumas ir religija, jo pažinimas gyvenimo laikui bėgant dar turės progų išsiplėsti, pagilėti bei subręsti, ir būti patikrintas realia patirtimi; manau, kad daug kas iš to, ką jis šiomis temomis rašė, nėra galutinai teisinga, ir mūsų pasaulėžiūros susikirtimai man yra palikę nekokį pėdsaką širdyje. Bet dėl jo talento, pastangų rašant, nuoširdumo, idealizmo, ir natūralaus prigimtinio polinkio į subtilius/aukštesnės sferos dalykus balsavau už jį.

Kiti išvardinti kandidatai kiekvienas vienokiu ar kitokiu būdu įgijo mano pagarbos ir simpatijų per šį laiką forume :)

Benamis

Labai skirtingos asmenybes finaliniame etape. Kiekvienas kazkuo ypatingas... Sekanciais metais tikiuosi bus keli titulai ;)

2Pacas

#10
gruodžio 26, 2013, 09:31:30 Redagavimas: gruodžio 26, 2013, 09:49:09 by 2Pacas
Citata iš: A.C.A.B  gruodžio 25, 2013, 19:51:54


2Pacai, ne competence, bet competition.  ;)
Competition reiskia konkurencija, o competence kompeticija,as ta ir turejau uomeny. :D KAD BUS KOMPETICIJA !!

.L.U.T.H.O.R.

Ką tu čia tupakas, lenkiškai varai? :D
Tikrai kad competition, nebent pas tave kažkokia reikšmė iškreipta :D

snofru

du nariai, kurie buvo mano pasirinkime pirmajame etape, pakliuvo į finalą. kad ilgai nesvarstyt už kurį atiduot balsą, nes mano galva jie abu nusipelnę, mečiau monetą, iškrito - Ezekiel. :)

Benamis

Citata iš: 2Pacas  gruodžio 26, 2013, 09:31:30
o competence kompeticija,as ta ir turejau uomeny. :D KAD BUS KOMPETICIJA !


Competence = kompetencija (http://lt.wikipedia.org/wiki/Kompetencija)

Marius

Manau nugalėtojas yra aiškus.tik man kažkodėl jo pergalė primena darbo partijos pergale seime,nulis veiksmų,tik krūva demagogijos ir bendrų pseuodo ''gerų'' fražių..gaila... Mano galva iš visų kandidatų verčiausias yra teroras,nes jis nėra skeptikas ,bet ir nenusidemagogima ir nesvaigsta ,apie utopines nesamones,todėl manau puikiai atitinka šio tinklapio forumo metų forumiečio titula..Tai mano asmeninė nuomonė.

Aukštyn