Vietos kuriose galimai vaidenasi

Pradėjo Someone, lapkričio 18, 2012, 19:12:05

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Someone

lapkričio 18, 2012, 19:12:05 Redagavimas: lapkričio 18, 2012, 19:19:27 by Someone
Na visu pirma noreciau pasisveikinti su visu kolektyvu, esu kaip matot naujokelis kolkas :)
Tad va, turiu prasima ir seip pasiulyma: Gal butu imanoma suzinoti vietas (Lietuvoje) kuriose galimai imanoma isvysti kazkoki tai paranormalu aktyvuma? Butu idomu kazka tokio aplankyti. Aciu uz demesi. :)
P.S esu is Zemaitijos, tai gal kasnors zino kokiu vietu butent Zemaitijoje :)

Benamis

Sveikas atvykes ;) Siek tiek apie tai kalbejome cia: http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=124.0

Someone

Kai sukuriau tema pastebejau... :) Bet ten kazkaip viskas apmire, gal pavyks atgaivinti tema, gal nauju nariu bus kurie zino daugiau info apie butent tokias vietas :)

D.W. I know

gera tema parinkai. isties, mane tokie dalykai domina, nors esu aaugle ir daugelis mano, kad praeis ???
na, bent jau as nlabai zinau tokiu vietu lietuvoj, nors suzinot butu Super. :D :D :D

Refaim

Gyvenu Šiauliuose ir yra tokia vieta kur tariamai vaidenasi, tai yra medinis namukas prie miškelio, sako kad ten vaidenasi, bet man taip neatrodo nes ten benamiai gyvena ir daugiau nieko...

Vytautas

Šiuo metu vaidenimaisi negalimi nes nebėra 4d lygio, nebent tai bus jūsų išsigandusios vaizduotės padarinys. Žodžiu jokių vaidenimosi vietų tiesiog nėra. Anksčiau taip buvo.

Marius

Šiuo metu vaidenimaisi negalimi nes nebėra 4d lygio''

Čia kažkokį per PC žaidimą žaidi ir esi 4d lygije kuriame nesivaidena?

Vytautas

4d lygis tai agregorų, astralų ir kitų pomirtinių šiukšlių lygis arba pasaulis.

Someone

Mariau, ne ten pataikei  ;)

donis

Žemaitijoje, girdėjau apie vieną vietą kurioje vaidenasi, tai būtų Alkos kalnas, netoli Nausėdų kaimo.

Aukštyn