Situacijos, kai nereikia ir negalima klausyti moters


Paprastai rekomenduoju vyrams dėmesingiau įsiklausyti į tai, ką kalba jų moterys, nes moters emocijos, jos norai, jeigu tai normalūs santykiai, padės pagerinti situaciją, įkvėpti vyrą ir nukreipti tinkama linkme. Nekreipti dėmesio į moters žodžius – reiškia ignoruoti svarbų to įkvėpimo šaltinį.

 

Tačiau esama momentų ir situacijų, kai klausytis moters neverta. Netgi pavojinga. Kadangi gali kilti rimtų problemų arba aplinkiniai žmonės nustos jus gerbti. Deja, kartais vyrai praranda galvą nuo emocijų (ir dar patys žinote nuo ko), jiems norisi padaryti moteriai įspūdį arba tiesiog tingisi galvoti ir spręsti pačiam.

 

Pasižiūrėkime, kada klausyti moters kenksminga.

 

Kai tai prieštarauja jūsų taisyklėms

 

Daug kartų rašiau, kad normalus vyras turi turėti susikūręs savo vidinių asmeninių principų sistemą. Šis taisyklių sąvadas – asmenybės šerdis, atrama, savigarbos ir jėgos šaltinis. Jeigu turite savo principus, kiti žmonės irgi jus gerbs, kai kas galbūt netgi prisibijos. Šitaip galėsite gauti, kas jums priklauso ir nešliaužioti ant kelių.

 

Ir jeigu jūsų draugė/žmona reikalauja kažko tokio, kas jums kategoriškai nepriimtina, klausyti jos nereikia. Pavyzdžiui, moteris ragina išgerti, o jūs negeriate. Arba reikalauja, kad išleistumėte daug pinigų vakarėliui, o jūsų tikslas – susitaupyti automobiliui ar butui.

 

Šiuo atveju galima geranoriškai, tačiau tvirtai paaiškinti savo sprendimą ir atsakyti neigiamai. Moteris, žinoma, gali įsižeisti, tačiau ji tai išgyvens, o štai jeigu pažeisite savo taisykles ir principus – prarasite savigarbą ir jausitės pažemintas. Ir kuo toliau, tuo blogiau jausitės.

 

Kai jūs jau priėmėte galutinį sprendimą

 

Nėra nieko labiau apgailėtino, kaip besiblaškantis, amžinai abejojantis vyras.

 

Jeigu tvirtai nusprendėte, kad perkate automobilį ar kad atostogausite ne dabar, o po trijų mėnesių – taip ir darykite, nieko neklausydami. Abejonės, dvejonės, blaškymasis tik pablogins situaciją, juk visą energiją nukreipsite ne tikslui siekti, o begaliniams samprotavimams, svarstymams, abejonėms, dvejonėms.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Dar daugiau – pati moteris pajaus jūsų silpnumą. Kartą pavargau rinktis duris butui, nutariau nusipirkti tiesiog dabar, artimiausioje parduotuvėje. Žmona užpyko, kad tai padariau be jos, jai nepatiko dizainas. Po poros mėnesių prisipažino, kad visgi buvau teisus.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Kai kilo grėsmė sveikatai ar gyvybei

 

Čia viskas paprasta ir aišku. Tais atvejais, kai vairuojate ar einate naktį gatve su moterimi, o priešais ateina įtartinos asmenybės, turite būti maksimaliai susikoncentravę. Aš jau nekalbu apie situaciją, kai konfliktas jau prasidėjo.

 

Klausyti tokiais momentais moters negalima. Mūsuose neretai pasitaiko moteriškių, kurios įsikiša į muštynes ar ima mokyti, kaip reikia vairuoti, vos ne pačios griebdamos už vairo. Suprasti jas galima – joms baisu, dėl to norisi kontroliuoti. Tačiau, deja, geriau nuo to nepasidaro, o gali baigtis ir tragedija.

 

Ypatingai rizikingoje situacijoje sprendimus reikia priimti žaibiškai, ir tai padaryti turi kažkas vienas. Jei vyras laiko save atsakingu šeimos galva, tai padaryti turi jis.

 

Šaltinis: http://seimairnamai.eu/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite