CŽV tikėjo paranormaliais reiškiniais? Išslaptintoje ataskaitoje atskleidžiami keisti tyrimai apie „vartų patirtį“, kai peržengiama erdvė ir laikas


Dar 1983 m. CŽV parašė neaiškią ataskaitą apie „vartų patirtį“, teigdama, kad pakitusi žmogaus sąmonės būsena gali peržengti erdvę ir laiką.

 

Po kelių dešimtmečių dokumentas buvo išslaptintas ir dabar jis vėl atgimsta socialiniuose tinkluose. Nepaisant to, dokumente nepateikiamas „Traukos dėsnio“ įrodymas ir neatskleidžiama „geros vibracijos“ siuntimo į Visatą pranašumų.

 

29 puslapių dokumentas pavadinimu „Vartų proceso analizė ir vertinimas“ buvo išslaptintas 2003 m. Manoma, kad ataskaita buvo CŽV platesnio tyrimo dalis, ar proto kontrolės ir hipnozės sąvokos galėtų būti naudojamos šnipinėti Šaltojo karo metu.

 

Dokumente apžvelgiamos labai skirtingos temos, pradedant neuromokslu ir baigiant kvantine mechanika, svyruojant tarp mokslo ir pseudomokslo. Iš esmės CŽV tyrė idėją sukelti gilią nekūnišką patirtį, kuri galbūt galėtų virsti kažkokia aukštesne sritimi už tikrovės ribų.

 

„Iš esmės „vartų patirtis“ yra treniruočių sistema, skirta sustiprinti smegenų bangų išėjimo amplitudės ir dažnio stiprumą, fokusavimą ir darną tarp kairiojo ir dešiniojo pusrutulių, kad būtų pakeista sąmonė, perkeliant ją už fizinės sferos ribų, kad galiausiai būtų viršyti net laiko ir erdvės apribojimai“, – rašoma pranešime.

 

Technika, vadinama „Vartų procesu“, remiasi Monroe instituto, pelno nesiekiančios organizacijos, orientuotos į žmogaus sąmonės tyrimus, parengtomis idėjomis. Teorija yra ta, kad tam tikri pratimai gali leisti smegenims „pusiau sinchronizuotis“, kai smegenų bangos dešiniajame ir kairiajame pusrutuliuose sinchronizuojasi tuo pačiu dažniu ir amplitude. Tai galima pasiekti atliekant keletą į meditaciją panašių pratimų, klausantis nustatytų garso bangų, vadinamų „Vartų juostomis“.

 

Kaip rašoma pranešime, visata yra sudėtinga „sąveikaujančių energijos laukų“ sistema, kurioje būsenos yra tiesiog energijos svyravimai. Žmogaus sąmonė niekuo nesiskiria, tai tik vibracinis energijos modelis. Ataskaitoje sakoma, kad pasiekus pusiau sinchronizavimą, tai gali sukelti pakitusią sąmonės būseną, kai žmogaus sąmonės vibracija yra laisva nuo fizinės tikrovės ir derinasi į šį gryną energijos lauką.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Remiantis kvantinio susipainiojimo idėjomis, teigiama, kad žmogaus sąmonė gali iš esmės pakeisti visatą, nes tikrovė yra holografinė projekcija. Šiame tikrovės supratime viskas yra giliai sujungta tarpusavyje susijusių energijos vibracijų matricoje, nuo jūsų sąmonės iki visatos gelmių.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Kai kurie dokumento skaitytojai gilinosi į šią idėją ir laiko ją traukos dėsnio įrodymu – filosofija, kad teigiamos mintys atneša teigiamų rezultatų į žmogaus gyvenimą, o neigiamos – neigiamas.

 

Be abejo, dokumentą galima įdomiai perskaityti, tačiau jis neturėtų būti traktuojamas kaip mokslinis, nepaisant mokslinės kalbos ir koncepcijos. Daugelis pranešime pateiktų idėjų yra pagrįstos tikrais moksliniais tyrimais, tačiau visos jos nėra patikrinamos. Taip pat yra daugybė abejotinų teorijų ir logikos šuolių.

 

Šaltinis: http://technologijos.lt/

 

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite