Šventojo Januarijaus stebuklas neįvyko Italijoje: ar tai reiškia neišvengiamą nelaimę


Pastebėta, kad kai Neapolyje neįvyksta stebuklas, susijęs su Šv. Januario kraujo skiedimu, planetoje įvyksta keletas baisių katastrofų. Pvz., 2016 m. stebuklo nebuvo ir netrukus Meksiką ištiko nepaprastai stiprus žemės drebėjimas.

 

Neseniai visi pradėjo kalbėti apie pasaulio pabaigą, kurią mato visuose tuose baisiuose įvykiuose, kurie pradėjo vykti reguliariai. Net skeptikai pradėjo tikėti pasaulio pabaiga, kai dėl koronaviruso gatvės yra tuščios net didžiausiuose miestuose.

 

Video:

 

Žiūrėti video Youtube platformoje

 

„Šventojo Januarijaus stebuklo“ atveju daugelis sąmokslo teoretikų ėmė ginčytis, kad artėja kažkokia nelaimė. Praėjusiame amžiuje stebuklas neįvyko tris kartus. Todėl žmonės išgyveno Antrąjį pasaulinį karą, Vezuvijaus išsiveržimą ir nepaprastai stiprų žemės drebėjimą 20-ojo amžiaus pabaigoje. 2016 m. Stebuklas neįvyko prieš Meksiką sukrėtus galingam žemės drebėjimui.

 

Klebonas Vincenzo de Gregorio sakė, kad tąkart kraujas liko kietas, neatsirado net keli lašai. Verta paminėti, kad skeptikai ne kartą bandė atskleisti šį stebuklą, tačiau tie, kurie pradėjo jį tyrinėti, pareiškė, kad viskas iš tikrųjų vyksta ir tai nėra fikcija.

 

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite