Po septynerių metų bus peržengta pavojingo globalinio atšilimo riba


Remiantis Kanados mokslininkų prognoze, netrukus praeis negrįžimo taškas, kai dėl pasaulinės temperatūros kilimo ekosistemos pradės mirti. Pavojingų klimato pokyčių galima tikėtis per septynerius metus.

 

Didžiausia temperatūra turėtų būti nustatyta 2027–2042 m. Patobulinto prognozavimo modelio dėka mokslininkams pavyko parengti naują, tikslesnę kito amžiaus prognozę. Naujasis metodas yra dvigubai tikslesnis nei IPCC.

 

Patobulintas požiūris apima istorinę informaciją apie klimato pokyčius, o ne tik teorinius ryšius, kurie tik iš dalies atspindi GCM. Ekspertai galėjo įvertinti aplinkos jautrumą, remdamiesi tiesioginiais stebėjimais su nedidelėmis klaidomis.

 

Modeliuojant nustatomi veiksniai, darantys įtaką klimatui, tada juos derinant. Nepaisant šiuolaikinių technologijų ir didelio informacijos kiekio naudojimo, prognozės ne visada yra tikslios.

 

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
...

Globalinis atšilimas – kaltas žmogus. O dinozaurai gyveno ledynmetyje taip išeina (humoro forma). O ledynmetis baigėsi, nes tuo metu buvo labai išvystyta pramonė, deginamos anglys, visi važinėjo dyzeliniais automobiliais be katalizatorių. Žemė visada šilo ir visada šils. Atšalimas įvyksta dėl gamtos ar kosminių reiškinių, kaip ugnikalnio išsiveržimas, meteoro smūgis ir t.t. Jau seniai aišku, kad Saulė plečiasi ir prarys Žemę, jei mūsų milijardieriai jos anksčiau nesunaikins. Taigi, klausimas dėl atšilimo nėra toks svarbus, kaip ir kada Saulė nustos gyvuoti. Mus sunaikins karštis, bet ne tas, iš kurio bandoma pralobti visais būdais.

omciks@gmail.com

Pasakos lengvatikiam.. Naujų mokesčių rinkimas prisidengiant globaliniu atšilimu yra pagrindinis tikslas šito gąsdinimo.

Taip pat skaitykite