Barackas Obama užsiminė, kad ateivių yra


Anksčiau JAV prezidento pareigas ėjęs Barackas Obama užsiminė, kad “užsieniečiai” iš tikrųjų gali egzistuoti. Jis tai pasakė per interviu televizijos laidoje su Stephenu Colbertu. Žinoma, jis nepateikė tiesioginio atsakymo į ateivių egzistavimo klausimą, tačiau vedėjas Obamos tylą laikė teigiamu atsakymu.

 

Greičiausiai Barackas Obama juokavo, tačiau sąmokslo šalininkai yra tikri, kad tokiu būdu buvęs prezidentas patvirtino ateivių egzistavimą. Savo ruožtu Scottas Waringas pridūrė, kad prezidentas negali pasakyti tiesos dėl to, kad tai jau bus susijusi su nacionalinio saugumo klausimu.

 

Tokie pareiškimai rodo, kad “užsieniečių” yra, tačiau JAV vyriausybė nori, kad niekas jais netikėtų. Priešingu atveju Jungtinės Valstijos nebebus laikomos pasaulio jėgomis, turinčiomis geriausias technologijas.

 

Šiuo metu nėra tikslaus ateivių egzistavimo patvirtinimo, o naujausi specialistų tyrimai rodo, kad Visatoje galime būti visiškai vieniši. 10 milijonų mūsų galaktikos žvaigždžių nuskaitymas nedavė rezultatų ir mokslininkai nerado jokių svetimų technologijų.

 

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Vega

Egregoras sukurtas tam tikros grupes zmoniu ir paleistas i erdve…..veikiantis per jeigu tikiu as patikesi ir Tu……spreskite patys……

Taip pat skaitykite