Antarktidoje aptikta nepaaiškinama 100 metrų anomalija


Aukštųjų technologijų laikais archeologija įgavo naujų formų. Taigi, atsiradus „Google Earth“ paslaugai, atsirado virtualių archeologų, kurie Antarktidoje padarė labai įdomų atradimą.

 

„Google Earth“ paslauga leidžia pažvelgti į tas planetos dalis, kur žmogui labai sunku patekti. Visų pirma, mokslininkai per mažai dėmesio skiria seno ledo vietovėms dėl didelių tyrimų išlaidų. Panoraminių nuotraukų dėka galite atsekti pokyčius toje pačioje Antarktidoje ir, be to, pastebėti keletą keistenybių. Jei atidarysite tašką, kurio koordinatės yra 66 ° 37’37,57 ″ S 110 ° 16’39,19 ″ E ir pasirinksite 2004, galite pamatyti ką nors įdomaus.

 

Iš bendro vaizdo išsiskyrė keistas peizažas. Sunku pasakyti, kaip susidarė toks keistas paviršius. Remiantis kai kuriomis prielaidomis, tai gali būti takas, kurį atidėjo koks nors didelis objektas. Kita versija yra tai, kad kažkas slepiasi po ledo danga.

 

Išanalizavę vaizdų mastelį galime suprasti, kad anomalijos dydis yra 105 x 40 metrų. Kažkas pasiekia 10 metrų aukštį. Vartotojai nusprendė, kad virtualūs archeologai atrado svetimą bazę. Antarktida vis dar yra puiki vieta, kur ramu, tylu ir nėra pašalinių akių. Niekas negali kištis į veiklą.

 

Iš likusio kraštovaizdžio išsiskiria nesuprantamas objektas. Tai labiau panašu į dirbtinę struktūrą, tačiau kas galėtų ją pastatyti, yra paslaptis. Jei daiktas yra natūralus, tada dar sunkiau paaiškinti jo kilmę.

 

Radinys su dideliu tikimybės laipsniu išliks paslaptimi. Žmonės forumuose ir toliau kurs įvairias spekuliacijas, kad rastų tinkamesnę teoriją paaiškinti tai, ką matė.

 

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite