Šveicarijoje kukurūzų lauke atsirado keistas piešinys

Neseniai lauko savininkas Šveicarijoje pastebėjo nuostabų ratą, kuris pasirodė esąs toks sudėtingas ir autentiškas, kad akivaizdžiai sukurtas naudojant unikalią technologiją. Ūkininkui nepavyko sugauti to, kas palieka brėžinius. Nežinoma jėga savo meną atskleidė naktį, kuomet niekas nieko nematė.

 

Kitas atvejis buvo paskelbtas ūkininko Hanso-Rudolfo Weiderio, gyvenančio Büren-na-Aare savivaldybėje. Iš pradžių žmogus manė, kad vėjas „nusodino“ kai kuriuos augalus, bet vėliau suprato, kad susidūrė su kažkuo mistiniu.

 

Naudodamasis dronu, žmogus užfiksavo paukščio akį. Šis piešinys jam „kainavo“ apie tūkstantį frankų. Nuostoliai dideli, o savo darbą atlikusi jėga neatsižvelgė į žmonių interesus.

 

Pasak garsaus ufologo Scotto Waringo, šiuos ratus palieka ne mūsų planetos gyventojai, turintys slaptas bazės apie 5 tūkst. metrų gylyje. Tiesa, kaip tiksliai jie tai daro, yra paslaptis. Kiti teigė, kad brėžiniai išlieka po UFO nusileidimo žemėje. Tai tariamai yra jų takeliai.

 

Atkreipkite dėmesį, kad pasėlių ratai reguliariai atsiranda jau daugelį amžių. Iki šios dienos jų kilmė žmonijai lieka paslaptimi.

 

Šaltinis: http://www.planetanovosti.com/

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Moi

kokią dar paukščio akį? Kažkas čia įdomiai išvertė. O “UFO” lietuviškai NSO.

CNN

Beveik viskas kaip ir gerai, bet va ukininkas tai nebuvo priejas prie šio piešinio, nes iki piešinio jokio žmogaus neita, tik traktoriaus vežes pirškiant javus. keista, kai savo lauka pirma pradedi filmuot su dronu, o neini apziuret, kaip ir kas ten.

Efektas

Su kompiuteriu padaryti tokį “efektą” realioje nuotraukoje, šiandien gali daugelis. Ar kas nors matė tai tikrovėje?

CNN

Taigi va. ka ir turiu omenyja

Taip pat skaitykite