Linksmasis „šiandienos“ horoskopas visiems Zodiako ženklams

Avinas (kovo 21 – balandžio 20 d.)

 

Oooo, taip viskas apleista? Ir kodėl gi jūs apsigyvenote ant sofos ir nesiruošiate nieko veikti, a? Mikliai kylam ir apibėgam aplink lovą. Tik tokiu būdu jūs galite įveikti šiandienos tinginystę. Apibėgote? Na, ir puiku. Dabar atsigulkite atgal. Jūs to nusipelnėte.

 

Jautis (balandžio 21 – gegužės 21 d.)

 

Penktą valandą ryto galimas netikėtas prabudimas. Pabandykite jį efektyviai išnaudoti rašydami eilėraščius ar šveisdami viryklę. Fizinis aktyvumas šiandien labai palankus, nes jis žymiai labiau mankština kai kurias raumenų grupes.

 

Dvyniai (gegužės 22 – birželio 21 d.)

 

Graži diena ir nuolatinis teigiamas poveikis, netgi iš rentgeno spindulių. Ir šiluma nesukelia problemų, ypač jei turite oro kondicionierių. Net šiandien įsigyta dėžutė degtukų tarnaus ilgai, jei tik jos nepamesite.

 

Vėžys (birželio 22 – liepos 22 d.)

 

Ši diena gali būti ilgų ir aistringų santykių su alumi pradžia. Tačiau nedraugaukite su juo per daug, nes pilvas greitai taps panašus štai į tą didelį kalną.

 

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 23 d.)

 

Ne itin gera diena vairuoti automobilį be degalų. Dar ir karbiuratorių reikėtų išvalyti, o neatidėlioti rytojui. Ką, pavogė karbiuratorių? Kas? Nerandate jo? Hmm … Gal pas jus iš viso įpurškimas? Tikrai? Tai kodėl tada jūs žvaigždes kvailinate?

 

Mergelė (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23 d.)

 

Ryte pabusite ir pajusite plūstelint ypatingą įkvėpimą. Tačiau, deja, netrukus paaiškės, kad tai tik žmona, ant viršugalvio liejanti vandenį iš virdulio. Tai bjaurybė! Antroje dienos pusėje, galbūt laukia romantiškas susitikimas valgykloje. Tai bus virėja teta Klava, kuri, kaip savo jausmų išraišką, į jūsų lėkštę įdės tokį milžinišką kotletą, kad visi jums pavydės.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Svarstyklės (rugsėjo 24 – spalio 23 d.)

 

Netikėti nuotaikos svyravimai. Po pietų galimi krituliai ašarų pavidalu. Vakarop gali nugriaudėti perkūnija, susijusi su antrąja puse. Beje, antroji pusė pati yra kalta! Kas prašė sėdėti prie pokerio pusę nakties ir prarasti pusę sodo sklypo?

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Skorpionas (spalio 24 – lapkričio 22 d.)

 

Žvaigždės šiandieną jums palankios. Tiesiog taip, be jokių pinigų. Laukite malonaus siurprizo iš uošvės: ji pasiliks vasarnamyje.

 

Šaulys (lapkričio 23 – gruodžio 21 d.)
Šiandien laukia nereali sėkmė darbe. Viršininkas pasikvies jus pas save ir pasakys: „Jūs žinote, aš supratau, kad niekas negali susidoroti su mūsų įmonės valdymu geriau nei jūs. Paimkite mano dukterį į žmonas, šimtą milijonų eurų dovanų ir eikite į priekį su daina!“ Pasvajojate? O dabar pirmyn rašyti ataskaitos. Nes kitaip viršininkas nuplėš ausis. Bet diena iš tiesų bus gana maloni.

 

Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 20)

 

Šiandien kosmosas nuteiks jus elgtis keistai ir ekscentriškai. Pasistenkite nuvyti norą pakabėti ant šviestuvo tiesiai priešais įdėmų viršininko žvilgsnį ir galiausiai nustokite flirtuoti su jo sekretore. Beje, ji netrukus turės vaiką nuo savo viršininko. Vakare galite pasimėgauti dušu, ypač jei to nedarėte kelis mėnesius.

 

Vandenis (sausio 21 – vasario 18 d.)

 

Žvaigždės šiandien rekomenduoja jums visiškai neklausyti žvaigždžių. Drąsiai eikite į saulę nepridengta galva, nes šiandien jūs patys valdote situaciją, o ne ji jus. Vakarą geriausia ramiai praleisti arklidėse ir pagaliau sušukuoti arklį.

 

Žuvys (vasario 19 – kovo 20 d.)

 

Šiandien jūs kažkokie išsiblaškę, nors ir be sklerozės. Diena nepalanki kurjeriams ir automatinio melžimo operatoriams. Vištos šiandien turi teisę būti sumindžiotos gaidžio.

 

Šaltinis: https://astrorok.ru/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite