Sužinokite koks esate gyvūnas pagal gimimo datą

Kiekvienas žmogus turi gyvūną globėją, kuris jį gina, saugo ir jam padeda. Bet be to, toteminis gyvūnas suteikia žmogui ypatingas savybes ir charakterio bruožus. Šis horoskopas papasakos apie Jūsų charakterį pagal Jus globojantį gyvūną.

 

Sausis
1 — 24 — Pelė
25 — 31 — Liūtas

 

Vasaris
1 – 05 — Katė
06 – 14 — Karvelis
15 – 21 — Vėžlys
22 — 28 — Pantera

 

Kovas
01 – 12 — Beždžionė
13 – 15 — Liūtas
16 — 23 — Pelė
24 — 31 — Katė

 

Balandis
01 — 03 — Šuo
04 — 14 — Pantera
15 — 26 — Pelė
27 — 30 — Vėžlys

 

Gegužė
01 — 13 — Beždžionė
14 — 21 — Karvelis
22 — 31 — Liūtas

 

Birželis
01 — 03 — Pelė
04 — 14 — Vėžlys
15 — 20 — Šuo
21 — 24 — Beždžionė
25 — 30 — Katė

 

Liepa
01 — 09 — Pelė
10 — 15 — Šuo
16 — 26 — Karvelis
27 — 31 — Katė

 

Rugpjūtis
01 — 16 — Beždžionė
16 — 25 — Pelė
26 — 31 — Vėžlys

 

Rugsėjis
01 — 14 — Karvelis
15 — 27 — Katė
28 — 30 — Šuo

 

Spalis
01 — 15 — Beždžionė
16 — 27 — Vėžlys
28 — 31 — Pantera

 

Lapkritis
01 — 16 — Liūtas
17 — 30 — Katė

 

Gruodis
01 — 16 — Šuo
17 — 25 — Beždžionė
26 — 31 — Karvelis

 

Šuo. Jūs labai ištikimas ir geraširdis žmogus. Aplinkiniai žino, kad Jumis galima pasitikėti ir pasikliauti bet kokiu klausimu. Jūs visiškai sąžiningas ir nuoširdus, atsakingas ir darbštus. Jūs kuklus ir paprastas žmogus, nemėgstantis kitiems kelti rūpesčių. Jūs turite gerą aprangos skonį, mėgstate papildyti savo spintą naujais daiktais. Jūs turite ne tiek daug draugų, bet visi jie patikimi ir laiku patikrinti žmonės.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Pelė. Vaikystėje buvote išdykęs ir nepaklusnus vaikas, bet ir su laiku velniukai Jūsų akyse niekur nedingo. Būtent tai ir daro Jus tokiu mielu ir patraukliu kitų akyse. Jūs labai įdomus žmogus. Nenuostabu, kad žmonės ieško Jūsų draugijos. Jūsų silpnoji vieta — pažeidžiamumas ir per didelis jautrumas.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Liūtas. Skirtingai nuo Jūs globojančio gyvūno, Jūs labai geras ir taikus žmogus. Stengiatės išvengti konfliktinių situacijų, nemėgstate ilgai būti vienoje vietoje. Jūs — lyderis iš prigimties, bet tuo pačiu sugebate būti taktiškas ir tuo pat metu reiklus. Jūs labai mėgstate būti dėmesio centre, girdėti komplimentus ir dosniai atsakyti tuo pačiu.

 

Katė. Jūs neįtikėtinai žavus ir patrauklus žmogus. Net ir būdami neišsiskiriančios išvaizdos, Jūs skleidžiate nepakartojamą žavėsi, kuris gerai nuteikia žmones. Kartais Jūs šiek tiek drovūs ir uždari, mokate aštriai atsikirsti ir laiku pajuokauti. Jūsų draugijoje žmonės jaučiasi lengvai ir neįpareigojančiai, bet Jums kartais reikia pabūti tyloje patiems su savimi. Jūs labai atidžiai renkatės draugus.

 

Vėžlys. Jūs — aukštos moralės žmogus. Labiausiai vertinate ramybę, taiką ir jaukumą. Jūs nelaikote pykčio ilgai ir tai traukia žmones prie Jūsų. Jūs niekada neapkalbinėjate, nesielgiate egoistiškai. Jūs iš tų unikalių žmonių, kurie moka duoti ir nieko nelaukti atgal.

 

Karvelis. Jūs — optimistas. Kokia bebūtų Jūsų aplinka, Jūs liksite ištikimi sau. Jūs džiaugsmingas, rūpestingas ir bendraujantis žmogus. Jūs nemėgstate veidmainystės, todėl veidmainiškus žmones atpažįstate iš pirmo žvilgsnio ir stengiatės laikytis nuo jų atokiau. Jūs labai metodiški ir organizuoti darbe. Jūs neprarasite galvos dėl betvarkės ir šurmulio, skirtingai nuo jausmų. Bet Jūs ir patys žinote, kaip lengvai įsimylite.

 

Pantera. Jūs — žmogus-paslaptis. Net, jeigu esate ekstravertas ir kompanijos siela, vargu ar daug kas iš Jūsų aplinkos žino Jus pakankamai gerai. Jūs iš tų, apie kuriuos sako „savo pasaulyje“. Jumis neįmanoma manipuliuoti ir labai sunku išvesti iš kantrybės. Tačiau, kartais Jūs patys sugebate susinervinti be priežasties. Minusas tame, kad esate šiek tiek šykštoki ir mėgstate apkalbas. Bet būkime sąžiningi, kas neturi tokios nuodėmės?

 

Beždžionė. Jūs labai energingi ir nekantrūs. Jūs negalite pakęsti lėtumo ir neveikimo, visada trokštate, kad viskas būtų padaryta kuo greičiau. Su Jumis pakankamai paprasta bendrauti, Jūs mėgstate būti dėmesio centre. Jums labai svarbi reputacija, todėl stengiatės visiems įtikti ir visais būdais išvengti provokacijų. Tame Jus gelbsti gerai išvystyta intuicija. Jūsų sumanumas ženkliai pagerina šansą praturtėti sulaukus vidutinio amžiaus.

 

Šaltinis https://vmarkus.lt/

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
CNN

Man priskiriamas gyvunas visiška priešingybė man

ABaryan

Atitinka

Taip pat skaitykite