5 labiausiai svaigintis mėgstantys Zodiako ženklai

Tikriausiai visi pastebėjote, kad vieni žmonės mėgsta išgerti ir linksmintis labiau už kitus. Kai kurie net būna neatsparūs alkoholiui. Astrologai tikina, kad ir tai priklauso nuo Zodiako ženklo.

 

Kurie Zodiako ženklai labiausiai mėgsta išgerti ir yra neatspariausi priklausomybei nuo alkoholio?

 

5-oji vieta: ŠAULYS

 

Šaulys – kompanijos žmogus, lengvai pasiduodantis kvietimams pasilinksminti. Jam trūksta vidinės kontrolės, todėl jis gali gerti iki iškritimo. Įdomiausia tai, kad Šaulys pasižymi stipria sveikata, todėl jo mėgavimasis spiritiniais gėrimais retai baigiasi rimtomis ligomis. Jis geria nelabai dažnai, tačiau dideliais kiekiais.

 

4-oji vieta: SVARSTYKLĖS

 

Svarstyklės mėgsta gerti vienos. Šio ženklo atstovai – uždari žmonės. Jie dažnai kenčia nuo depresijos ir mato vienintelę išeitį iš šios situacijos – užsimiršimą svaiginantis. Svarstyklės dėl savo problemų paprastai kaltina išorinius veiksnius ir kitus žmones. Tokia gyvenimo pozicija verčia jas jaustis piktomis ant viso pasaulio. Joms tai būna puikus pretekstas griebtis taurelės. Svarstyklės nepasigeria viešumoje, bet paleidžia vadžias, kai būna vienos.

 

3-ioji vieta: JAUTIS

 

Jaučiui dažnai būna sunku atsisakyti alkoholinių gėrimų. Jis patenka į daugiausia geriančių Zodiako ženklų trejetuką. Jaučiui paprasčiausiai patinka svaigintis alkoholiu ir linksmai leisti laiką su gera draugija. Jis nemato čia nieko blogo, tik nesupranta, kad pagal jo charakterį ir vidines savybes jam apskritai gerti nederėtų.

 

2-oji vieta: VĖŽYS

 

Vėžiai dažniausiai piktnaudžiauja alkoholiu jaunystėje. Vėžys iš prigimties yra maksimalistas, todėl jis nemoka gerti saikingai. Jaunystėje jis dažnai prisigeria ir pridaro kvailysčių, dėl kurių paskui jaučia gėdą iki savo dienų pabaigos. Jeigu Vėžys neišauga iš to pašėlusio jaunatviško amžiaus, subrendęs ima gerti dažniau ir net gali tapti alkoholiku. Beje, šio Zodiako ženklo alkoholikai bene geriausiai pasiduoda gydymui ir gali atsisakyti alkoholio visam laikui.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

1-oji vieta: DVYNIAI

 

Dvyniai be galo mėgsta bendravimą, smagią draugiją. Jie visada turi daug draugų. Dvyniai negali atsisakyti išgerti su bičiuliais. Jiems patinka būti dėmesio centre, o alkoholis jiems puikiai padeda šiuo atžvilgiu. Dvyniai dažnai kenčia nuo alkoholinės priklausomybės, bet paprastai jie stengiasi to nepripažinti. Todėl Dvyniams reikėtų išmokti griežtai kontroliuoti save ir jausti saiką svaiginantis alkoholiniais gėrimais.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite