Sausio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

Pirmasis 2019 m. mėnuo žada nemažai staigmenų, tiesa, ne visos jos bus malonios. Kai kuriems Zodiako ženklams teks susidurti su finansinio pobūdžio problemomis. Laiku nepadengtų skolų naštos didės. Daug sveikatos problemų kils dėl persivalgymo.

 

Sausio mėnesiui nereikėtų nieko iš anksto planuoti, nes šis mėnuo planuosis pats. Dauguma Zodiako ženklų bus linkę atsiduoti likimui ir plaukti pasroviui, tačiau to daryti nepatartina, nes srovė gali nunešti į nemalonias vietas. Pirmąjį metų mėnesį bus daug netikėtumų: įsimylėjimų iš pirmo žvilgsnio, neplanuotų išvykų, kivirčų dėl mažmožių, laimėjimų, lemtingų susitikimų, finansinių nuostolių ir praradimų. Nuobodžiauti tikrai neteks.

 

AVINAS

(03 21–04 20)

 

Avinui likimas parengė nemažai sunkumų, kurie kaitaliosis su sėkmės momentais. Mėnesio pradžioje jis skrajos ant meilės sparnų. Vienišiai sutiks savo meilę.

 

Antroje sausio pusėje Avino lauks nemaloni staigmena. Teks spręsti darbines problemas, neliks laiko artimiesiems ir draugams.

 

Tokia padėtis sukels nepasitenkinimo audrą. Avinas, kuris nepratęs teisintis, net pradės svarstyti, ar jam nevertėtų visko mesti ir išvažiuoti kuo toliau. To daryti nereikėtų, dabar bus svarbu pasistengti išsaugoti gerus santykius su savo artimaisiais ir bičiuliais.

 

Avinui kils problemų ne tik meilės sferoje, bet ir darbe. Teks įrodinėti profesinius įgūdžius naujiems ar seniems viršininkams, kuriems nepatiks aikštingas jo charakteris. Su laiku Avino užsispyrimas ir darbštumas padės jam pataisyti santykius su vadovais.

 

JAUTIS

(04 21–05 20)

 

2019 m. sausio mėnesį Jaučiui seksis visose gyvenimo sferose. Jis gali nusipirkti loterijos bilietą, nes turės šansą išlošti, pasiryžęs pakeisti darbą į įdomesnį ir perspektyvesnį, nenusivils, prisipažinęs, jog myli, sulauks tinkamo atsako. Vienintelis dalykas, kuris trukdys jo laimei, bus sveikatos problemos. Jaučiui reikia išmokti mažiau nervintis, kad visai rimtai nepasiligotų.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Pirmasis metų mėnuo bus tinkamas užsiimti sportu, nes Jautis jaučia, kad pastaruoju metu šiek tiek apsileido. Galima lankytis baseine, užsirašyti į treniruotes. Svarbu, kad užsiėmimai būtų reguliarūs. Rekomenduojama revizuoti savo mitybą ir pasirinkti sveikesnį gyvenimo būdą. Žalingų įpročių atsisakymas bus labai naudingas.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Mėnesio pabaigoje Jautis gali gauti papildomų pajamų, kurių geriau neišleisti, nes gana greitai jų prireiks.

 

DVYNIAI

(05 21–06 21)

 

2019 m. sausis žmonėms, gimusiems po Dvynių ženklu, bus santykinai lengvas ir ramus. Darbe vyraus supratimas su kolegomis ir geri santykiai su viršininkais, namuose – idilė, sielą šildys ryšiai su gerais draugais.

 

Mėnesio pradžioje Dvyniai gaus pajamų, kurias galės išleisti pramogoms arba naujiems drabužiams. Sausio vidurys bus palankus kūrybiniams bandymams, mėgstamas hobis atvers papildomą pajamų šaltinį ir padės susipažinti su bendraminčiais.

 

Kai kurie viengungiai šio ženklo atstovai užmegs tarnybinį romaną, kuris galės baigtis vestuvėmis. Galutinį sprendimą šiuo klausimu priims dailioji lytis.

 

Pirmąjį metų mėnesį Dvyniai gali tikėtis sėkmės visuose naujuose žygiuose ir projektuose, kuriuos pradės tuo metu. Nauji trumpalaikiai tikslai bus pasiekti. Liks tik mėgautis likimo palankumu ir praleisti pro ausis pavyduolių šnekas.

 

VĖŽYS

(06 22–07 22)

 

Sausio mėnesį Vėžys sutiks savo meilę, tačiau jam reikės parodyti iniciatyvą. Kai kurie šio ženklo atstovai išvyks atostogų su savo šeima ir išleis nemažai pinigų. Per didelės išlaidos iš pradžių sugadins taupaus Vėžio nuotaiką. Mėnesio pabaigoje jis sužinos džiugią naujieną apie papildomas pajamas arba šeimos padidėjimą.

 

Mėnesio viduryje gali kilti problemų, susijusių su nekilnojamojo turto dokumentais, teks kreiptis pagalbos į įtakingus pažįstamus. Smulkių nemalonumų sukels giminaičiai. Patartina neskolinti niekam stambių sumų, kurias būtų gaila prarasti.

 

Sausio mėnesį Vėžiui reikėtų pasirūpinti savo sveikata. Svarbu neperšalti, daugiau laiko praleisti gryname ore, daugiau judėti. Pasyvus gyvenimo būdas gali tapti įvairių susirgimų priežastimi. Ypač didelę grėsmę jis kelia širdies ir kraujagyslių sistemai. Naudinga vengti riebaus maisto.

 

LIŪTAS

(07 23–08 23)

 

2019 m. sausio mėnesį Liūtas pasijus tikru karaliumi. Ko tik jis užsimanys, viską gaus ar pasieks. Jis seniai svajojo sutikti Naujuosius metus neįprastoje aplinkoje, tarp įdomių žmonių. Tokia galimybė jam pasitaikys. Mylimas asmuo pateiks malonią staigmeną.

 

Svarbiausia Liūtui nepamiršti saiko degustuojant egzotiškus patiekalus ir gėrimus, nes skrandžio ir žarnyno traktas metų pradžioje bus silpniausia jo vieta. Antroje sausio pusėje Liūtas gali gauti įdomų pasiūlymą arba geras draugas jį pakvies užsiimti bendru verslu. Prieš sutinkant reikia viską gerai pasverti, nes sėkmė mėnesio pradžioje bus apakinusi Liūtą ir nuslopinusi jo apdairumą.

 

Darbe Liūtas pasirodys puikiai ir turės šansą pasilypėti aukščiau karjeros laiptais, deja, naujos pareigos pareikalaus daugiau energijos ir pastangų. Jeigu Liūtas susigundys įsikinkyti į du vežimus – darbą ir privatų verslą, tai toks krūvis gali greitai pakirsti jo sveikatą. Emocinis perdegimas ir nuolatiniai galvos skausmai bus rimti įspėjimai, kad reikia skubiai sustoti.

 

MERGELĖ

(08 24–09 23)

 

Sausio mėnuo atneš Mergelei rimtų gyvenimo permainų, kurios palies visas jo sritis. Jai nusibos arti dėl kitų, spręsti visų artimųjų ir draugų problemas, todėl pasiryš pradėti Naujuosius metus nuo švaraus lapo. Ji gali žengti netikėtą žingsnį: pradėti savo verslą ar pereiti į naują darbą, kur teks plušėti nuo ryto iki vėlumos, tačiau gauti už tai nemažus pinigus ir patirti malonumą dėl darbo rezultatų.

 

Pirmoje mėnesio pusėje kai kurie šio Zodiako ženklo atstovai susipažins su įdomiu žmogumi, kuris sužavės savo pasaulėžiūra ir filosofavimais apie gyvenimo prasmę bei žmogui likimo skirtą misiją. Naujas pažįstamas vienišai Mergelei galės tapti gyvenimo draugu.

 

Mėnesio pabaigoje Mergelė patirs laikinų finansinių sunkumų, kuriuos nesunkiai įveiks, jei nepabijos susiveržti diržo.

 

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

 

2019 m. sausį Svarstyklės stebins aplinkinius savo nepaprasta intuicija, kuri padės joms gauti naudos iš kiekvieno projekto, kurio imsis. Nepaisant to, joms nepatartina per daug rizikuoti, kad nepatektų į nemalonią padėtį.

 

Svarstyklėms metų pradžioje verčiau neužsiimti privačiu verslu savarankiškai, geriau pasitelkti į pagalbą ištikimus draugus ar artimuosius, tada netrukus galės džiaugtis teigiamais savo veiklos rezultatais.

 

Meilės fronte taip pat verta pasikliauti savo nuojauta, jeigu ji sako, kad nereikėtų palaikyti pažinties su kažkuriuo asmeniu, tai geriau to ir nedaryti. Veikiausiai tas žmogus sieks merkantilinių tikslų.

 

Šeimą turinčioms Svarstyklėms taip pat patartina įsiklausyti į savo širdies balsą. Jis neapgaudinėja, kad partneris turi didelių nemalonumų, bet slepia tikrąją padėtį, kad neapsunkintų artimųjų. Visą sausį teks patirti nemažai įtampos, atsipalaiduoti bus galima tik mėnesio pabaigoje.

 

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

 

2019 m. pradžia Skorpionui nebus pakili. Ypač dailiosios lyties atstovės jausis pervargusios nuo šventinių, buitinių rūpesčių ir netikėtai užgriuvusių darbinių problemų. Gyvenimas į normalias vėžes įeis tik sausio viduryje. Tada Skorpionas galės lengvai atsikvėpti. Jam kils noras keliauti, todėl jis nedelsdamas pradės organizuoti išvyką. Jis pasirinks arba atostogas šiltuose kraštuose, arba patrauks į kalnus, arba nuspręs patyrinėti gimtąjį kraštą.

 

Antroje sausio pusėje Skorpiono laukia staigmena. Jis gaus palankų pasiūlymą. Nuo Skorpiono sprendimo priklausys jo tolimesnė finansinė padėtis. Geriau neatsisakyti likimo siūlomo šanso, nes tokios progos pasitaiko retai.

 

Sausio mėnesį Skorpionui bus palankus metas pradėti sportuoti. Jis gali užsirašyti į sporto klubą. Svarbu, kad treniruotės būtų grupinės.

 

ŠAULYS

(11 23–12 21)

 

2019 m. sausis Šauliui bus šeimos mėnuo. Jis daug laiko praleis su savo artimaisiais ir negailės jiems dėmesio. Dauguma šio ženklo atstovų antroje sausio pusėje nuspręs daryti būsto remontą ar atnaujinti interjerą. Į šią akciją jie įtrauks ir kitus šeimos narius, todėl darbai bus baigti gana greitai ir sklandžiai. Visi liks patenkinti pagražėjusia aplinka.

 

Šauliui ne sykį teks padėti artimiesiems spręsti jų problemas. Jam patartina ramiai išklausyti ir nuoširdžiai padėti, kuo galės. Toks jo rūpestis bus labai naudingas visai šeimai – suartins ją ir ilgam laikui pagerins jos narių santykius.

 

Mėnesio pabaigoje Šaulys pasijus „išsunktas“ ir materialiai, ir morališkai. Jam reikės susirūpinti savo nervų sistema, daugiau ilsėtis ir imtis visų žinomų priemonių stresui sumažinti. Atsigauti jam padės ištikimi draugai.

 

Vienišas Šaulys sausio mėnesį sutiks įdomų priešingos lyties asmenį labai netikėtomis ir neįprastomis aplinkybėmis, todėl jam nederėtų atsisakyti jokių kvietimų į renginius, iškylas, išvykas, vakarėlius ar komandiruotes, kad nepražiopsotų savo didžiojo momento.

 

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

 

Pirmąjį 2019 m. mėnesį Ožiaragiui bus svarbiausia kontroliuoti savo emocijas, kitaip jis galės prišnekėti tikrai nereikalingų dalykų savo artimiesiems ir draugams, kolegoms ir viršininkams, susigadinti santykius su visais, o paskui smarkiai dėl to graužtis. Sausio pradžioje likimas suteiks Ožiaragiui šansą pradėti savo gyvenimą nuo švaraus lapo. Jam bus pasiūlytas perspektyvus darbas, dėl kurio reikės persikelti gyventi į kitą miestą ir viską pakeisti. Namisėda Ožiaragis iš pradžių nesutiks, paskui pradės rimtai svarstyti pasiūlymą. Apsisprendimas jam bus sunkus, teks kruopščiai pasverti visus už ir prieš ir pasiryžti žengti į nežinomybę arba pasilikti savo senoje „duobėje“. Šiuo gyvenimo momentu Ožiaragis bus pats savo likimo kalvis. Ką nusikals, tą ir turės.

 

Sausio mėnesį Ožiaragiui teks dar vienas išbandymas. Šį kartą susijęs su jausmais. Jis susipažins su simpatiška priešingos lyties būtybe. Porą turinčiam Ožiaragiui teks rinktis tarp nepažįstamos aistros ir laiko patikrinto partnerio. Ir nuo šio pasirinkimo priklausys jo ateitis.

 

VANDENIS

(01 21–02 19)

 

2019 m. sausis Vandeniui bus labai turiningas ir kupinas emocijų. Jo gyvenimas daugiausia susikoncentruos meilės sferoje. Šio ženklo atstovams patartina pasinaudoti savo sustiprėjusiu žavesiu ir ne tik sukti galvas priešingai lyčiai, bet susirasti tikrąją gyvenimo meilę. O tiems, kurie jau turi porą, geriau savo kerus skirti pastoviam partneriui ir sustiprinti sąjungą su juo.

 

Antroje mėnesio pusėje Vandeniui teks prislopinti savo aistras, nes kils netikėtų problemų darbe. Įtempta situacija ir stresas silpnins Vandenio imuninę sistemą ir atsilieps sveikatai. Galvos skausmus, nervingumą ir net agresyvumą jis galės įveikti tik poilsiu, geru miegu ir naminėmis priemonėmis, pavyzdžiui, raminamomis arbatomis ir aromatingomis vonios procedūromis.

 

Kai kuriems šio ženklo atstovams sausio mėnesį pavyks pajudėti į priekį profesinėje srityje, padaryti karjerą ir gauti didesnį atlyginimą.

 

ŽUVYS

(02 20–03 20)

 

2019 m. sausį Žuvys daugiausia dėmesio skirs savo karjerai, užsibrėš aukštus tikslus ir pradės jų nuosekliai siekti. Jos stengsis užmegzti naudingas pažintis su tais, kurie galėtų joms padėti iškilti profesinėje srityje arba įsteigti savo verslą.

 

Tokie Žuvų užmojai atsilieps jų finansinei padėčiai. Juk teks negailėti išlaidų, investuoti į savo sumanymus, pasirūpinti tinkamu įvaizdžiu ir gera savireklama. Daug laiko jos praleis bankuose ir derybose su galimais partneriais ar investuotojais. Ne visi susitikimai baigsis sėkmingai. Žuvims reikėtų iš anksto būti pasiruošusioms laimėjimų ir nesėkmių kaitai. Kitaip nepavyks judėti į priekį. Emocingoms Žuvims vienas didžiausių išbandymų bus išmokti garbingai išgyventi pralaimėjimus, kitaip jos neišvengs nusivylimų, frustracijos ir depresinių nuotaikų. Išlaikyti emocinę pusiausvyrą padės mylimas žmogus.

 

Mėnesio pabaigoje į Žuvis kreipsis pagalbos giminės. Spręsdamos jų problemas jos sugebės atsikratyti ir savųjų, todėl galės teigiamai įvertinti savo metų pradžios rezultatus, nusiteikti optimistiškai ir su pasitikėjimu planuoti ateities siekius.

 

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite