Numerologinis poros santykių suderinamumas


Ne visuomet santykiai dėliojasi taip, kaip mes norėtume, tačiau, susidūrus su eiliniu konfliktu ar elementariu, jau kasdienybe tapusiu nesusikalbėjimu, imame vis dažniau klausti savęs, kas, iš tikrųjų yra negerai, ir kokia tikroji viso to kliūtis. O kartais tai gali būti užkoduota ir prastame partnerių suderinamume. Tikiuosi, šis aprašymas pagelbės atsakyti į kai kuriuos kamuojančius klausimus, taip pat ir geriau pažinti save. O gal, tiesiog, pasitikrinti įdomumo dėlei.

Tiek savo, tiek antrosios pusės gyvenimo kelią apskaičiuosite sudėję pilnos gimimo datos skaičius, iki kol gausis vienaženklis skaičius. Pavyzdys: Izidoriaus gimimo data 1984 07 14: 1+9+8+4+7+1+4=34, 3+4 = 7. Tai ir yra gyvenimo kelio skaičius (toliau vadinsiu jį tiesiog GKS). Kad sužinotumėte savo ir partnerio suderinamumą, bus reikalingas ir partnerio GKS.

GYVENIMO KELIO SKAIČIUS 1:

Teigiamos savybės: darbštumas, nepriklausomybė, užsispyrimas, atvirumas nuotykiams ir dinamikai
Neigiamos savybės: Tolerancijos stoka, reiklumas, egoizmas, greitai prarandamas susidomėjimas
Geriausias suderinamumas su: GKS 2 ir GKS 6.
Santykiai, kurie turės daugiausiai iššūkių: GKS 8.

Jei Jūsų GKS yra 1, kantrus partneris jums – būtinas. Šiuo keliu einantiems žmonėms nėra sunku surasti naujų partnerių, tačiau rečiau tie partneriai gali atitikti jų poreikius ir charakterius. GKS 1 yra jautrūs ir aistringi, jiems reikalingi pokyčiai, judėjimas, nuolatinis veiksmas, antraip jiems greitai viskas gali pabosti. GKS 1 moka greitai sužavėti aplinkinius savo charizma ir energingumu, tad dėmesio stokoti neturėtų. Svarbiausia – tą dėmesį deramai atsirinkti. Tinkamiausias partneris vienetukams yra tas, kuris sugebės išlaikyti jų dėmesį, neleis jiems nuobodžiauti ir panirti į rutiną, nuolat žadins aistrą, nepamirš apdovanoti nuolatiniu dėmesiu.

Vienetukai santykiuose gali būti labai aistringi ir prisirišę, tačiau, kai ima prarasti susidomėjimą, labai staiga gali atšalti it ledas, ir užmiršti iki tol puoselėtus jausmus. GKS 2 ir GKS 6 yra idealiausi partneriai dėl savo kantrumo ir gebėjimo atiduoti dėmesį. Neblogas suderinamumas galėtų būti ir su GKS 7 bei GKS 9. Na, o du vienetukai vienoje sąjungoje taip pat galėtų nuolat papildyti vienas kitą, ir santykiai galėtų būti perspektyvūs. Jei tik abi pusės stengsis vienodai. Santykiai su GKS 4 ir GKS 9 nestokotų iššūkių ir būtų sudėtingi, tuo tarpu, vienetukams didžiausias iššūkis lauktų, visgi, su GKS 8.

GYVENIMO KELIO SKAIČIUS 2:

Teigiamos savybės: sąmojingumas, rūpestingumas, mokėjimas bendradarbiauti
Neigiamos savybės: patiklumas, nerimastingumas, neryžtingumas, perdėtas jautrumas
Geriausias suderinamumas su: GKS 2 ir GKS 6
Santykiai, kurie turės daugiausiai iššūkių: GKS 5 ir GKS 9.

Jei esate dvejetukas, santykius statyti sunku jums būti neturėtų, iki tol, kol nejaučiate didėjančios partnerio kontrolės ir sulaukiate viso dėmesio, kurio manote esate verti. Nesate linkę į perdėtą kontrolę ir patys, tačiau žeminti savęs jokiu būdu neleisite. Esate jautrūs kitų poreikiams, ir jums svarbu parodyti savo rūpestingumą. Dvejetukams itin svarbu neleisti savo jautrumui išsiveržti ir nuolat didėti, antraip būtent jautrumas ir bus viena didžiausių kliūčių santykių kūrime, kad ir su kokiu partneriu tie santykiai bus lipdomi. Kurdami santykius su kitu dvejetuku, turėsite neblogas perspektyvas bendrai ateičiai, mat abu jausite vienas kito poreikius bei troškimus ir stengsitės juos patenkinti. Sąjunga su GKS 4 ir GKS 8 taip pat turėtų perspektyvų, nes šie žmonės gebėtų suteikti rūpestį jums, jus saugoti, suprasti jūsų baimes, norus ir viltis. Tuo tarpu, GKS 5 ir GKS 9 nesugebėtų tokių poreikių patenkinti ir suprasti jūsų atsidavimo – jiems reikės daugiau erdvės, savarankiškumo santykiuose.

GYVENIMO KELIO SKAIČIUS 3:

Teigiamos savybės: Kūrybingumas, ekspresyvumas, draugiškumas, optimizmas
Neigiamos savybės: neatsakingas, retkarčiais paviršutiniškai vertinantis santykius, dažnai keičiantis nuotaikas, nepatikimas
Geriausias suderinamumas su: GKS 1 ir GKS 5
Santykiai, kurie gali tapti iššūkiu: GKS 7.

Būdami trejetukais, esate socialiai aktyvūs, bendraujantys, veiklūs, ir jums reikalingas lygiai toks pats partneris. Jūs nebijote būti dėmesio centre, jums diskomforto nesukelia laisvalaikio leidimas didelėse žmonių kompanijose. Mokate pralinksminti žmones, atkreipti į save dėmesį. Jūsų žavesys traukia žmones it magnetas, tačiau jūs nesate iš tų, kurie skubėtų atskleisti savo giliausius jausmus. Kai kuriami santykiai tampa nuobodūs ar panyra į rutiną, nejučia imate dairytis kažko naujo.

Partneriai, kurių GKS 1 arba GKS 5 gebės neatsilikti nuo jūsų ritmo ir nepaversti santykių nuobodžiais. GKS 2 ir GKS 6, besistengdami padaryti jus laimingais, išsuks iš savo kelio, nutols nuo savo norų ir tikslų, todėl tai nebus lygiaverčiai santykiai. Santykiai su kitu trejetuku turėtų būti labai spalvingi ir įdomūs. GKS 4 ir GKS 8 įneš į jūsų gyvenimą daugiau reikiamo stabilumo, kurio, tiesa, kartais mėginsite atsikratyti. Trejetukams nepatariama dėti milžiniškų vilčių į santykius su GKS 7 – po kurio laiko toks partneris nebesugebės išlaikyti jūsų dėmesio, o išsiskyrimas gali būti bjaurus.

GYVENIMO KELIO SKAIČIUS 4:

Teigiamos savybės: patikimumas, organizuotumas, atkaklumas
Neigiamos savybės: užsispyrimas, įtarumas, netaktiškumas, kritiškumas
Geriausias suderinamumas su: GKS 2 ir GKS 8
Santykiai, kurie gali tapti iššūkiu: GKS 5 ir GKS 9.

Esate nuoširdūs ir jautrūs, ir jūsų partneris gali jumis pasikliauti. Jūs žinote, ko norite, ir esate pasirengę dirbti tol, kol tai pasieksite. Santykiuose jūs nebūsite linkę dairytis kairėn. Į santykius atnešate stabilumą ir ramybę. Tačiau nereikėtų pasinerti į tą rimtumą – kartais partneris gali pasigesti jumyse aistros ir dėmesio, kai būsite panirę į darbus. Geriausias suderinamumas siejamas su GKS 2 ir GKS 8: GKS 2 stengsis, kad jaustumėtės santykiuose komfortabiliai, tenkins jūsų poreikius ir nuoširdžiai jumis rūpinsis. GKS 8 ners į darbus drauge su jumis, tačiau čia kyla ir grėsmė nepasidalinti gautų rezultatų šlove, kurios GKS 8 reikės šiek tiek daugiau. Santykius įmanoma kurti ir su visais kitais skaičiais, tik atsargesniems derėtų būti sąjungose su GKS 5 ir GKS 9. Iš pastarojo pasigesite šilumos ir atsidavimo, o GKS 5 jums neatrodys pakankamai patikimas.

GYVENIMO KELIO SKAIČIUS 5:

Teigiamos savybės: lankstumas, kūrybiškumas, draugiškumas, bendruomeniškumas
Neigiamos savybės: temperamentingumas, nerimastingumas, dramatizmas, nepastovumas
Geriausias suderinamumas su: GKS 1 ir GKS 7
Santykiai, kurie gali tapti iššūkiu: GKS 8.

Žmonėms su jumis gera ir linksma, galite net tapti vakarėlio siela, mokate nuoširdžiai linksmintis ir neimti į galvą daugelio rūpesčių. Neužsibūnate ten, kur jums nuobodu. Esate bendraujanti ir kūrybiška asmenybė, ir jums reikalingas panašus į jus partneris. Jūs nebūsite laimingi su tuo žmogumi, kuris negalės palaikyti jūsų gyvenimo būdo ir suprasti jūsų nuotaikų svyravimo. Jūsų nuotaikos iš tikrųjų linkusios dažnai svyruoti, o kai gyvenimas pradeda atrodyti nuobodus, ima traukti ir dramos. Jūs žavitės pokyčiais, o rutiną pakęsti jums sunkiau nei bet kam kitam. Šiam kelio skaičiui sunkiausia surasti tą žmogų, su kuriuo galėtų pagaliau stabilizuotis. Jūsų partneris turėtų būti laisvos sielos, kaip ir jūs, taip at nebijoti dažniau nusileisti jums.

GKS 1 turi tą „džiazą“ paimti iš jūsų kūrybingumą ir entuziazmą, ir juos materializuoti. GKS 7 gyvens vienu ritmu su jumis – su jūsų svajonėmis, su jūsų energija. Santykiai su GKS 3 ir GKS 5 būtų perspektyvūs kuriami šiek tiek vėlesniame amžiuje, kuomet abiejų partnerių vertybės jau spėjusios kažkiek susigulėti. Tokiu atveju pavyktų partneriams išlaikyti lygiaverčius ryšius ir vienodai apdovanoti vienas kitą dėmesiu. GKS 6 stengsis jus suprasti ir patenkinti jūsų poreikius, tuo tarpu, su kitais likusiais skaičiais santykius statyti jau bus sudėtingiau: su GKS 9 ir GKS 4 kuriamuose santykiuose atsiranda rizika atitolti nuo savo asmenybės, stipriai pasikeisti. GKS 8 gali pernelyg kontroliuoti jus, o GKS 2 pastoviai jausis įsižeidę ar įskaudinti dėl kažko, ko jūs nesuprasite ar negalėsite pataisyti.

GYVENIMO KELIO SKAIČIUS 6:

Teigiamos savybės: brandumas, rūpestingumas, atsidavimas
Neigiamos savybės: nervingumas, įkyrumas, noras įtikti
Geriausias suderinamumas su: GKS 2 ir GKS 6
Santykiai, kurie gali tapti iššūkiu: GKS 7.

Esate visiems geras ir supratingas ir rūpestingas, todėl aplinkiniai jus mėgsta. Jūs galite rasti bendrą kalbą, praktiškai, su bet kuo. Tačiau santykiuose turėtumėte saugotis neišlepinant savo antrosios pusės, antraip jūsų gerumas nebebus įvertinamas ir atsigręš prieš jus. Reikėtų iš pradžių didžiausią rūpestį paskirti sau, o tik tuomet – mylimiems žmonėms. Dėl jūsų lengvo charakterio, jums neturėtų būti sunku renkantis sau antrąją pusę ir kuriant darnius santykius.

Geriausias suderinamumas siejamas su GKS 6 ir GKS 2, kurie lygiai taip pat sugebės atiduoti savo rūpestį bei meilę. Vieninteliai partneriai, su kuriais santykius kurti gali būti itin sunku, yra GKS 7 ir GKS 5, nors pastarasis dar nėra toks blogas variantas kaip GKS 7 – jiems dažniau reikės asmeninės erdvės, todėl jums nepavyks jiems įtikti savo dėmesiu ar sulaukti to dėmesio mainais.

GYVENIMO KELIO SKAIČIUS 7:

Teigiamos savybės: kūrybiškas, sumanus, originalus, racionalus
Neigiamos savybės: nekantrus, nešališkas, netaktiškas
Geriausias suderinamumas su: GKS 5 ir GKS 7
Santykiai, kurie gali tapti iššūkiu: GKS 8.

Jūs vertinate savo nepriklausomybę, ir jums reikalingas partneris, kuris tokį jūsų poreikį suprastų ir jo nevaržytų. Praktiškai, visos draugystės jums gali tapti iššūkiais, nes širdyje jūs esate individualistas, ir jums reikalinga asmeninė erdvė. Tai priežastis ir fakto, kad kitiems sunku jus perprasti ir suvokti, kas, iš tikrųjų, vyksta jūsų viduje. Turite aukštus standartus meilėje, jums neįtiks bet kas. Tai puiku, tačiau ir apsunkina tinkamo partnerio radimą. Kitas septynetukas puikiai supras jūsų troškimus ir poreikius, penketukas – taip pat, tik su pastaruoju reikėtų stengtis netapti vienas kitam pernelyg kritiškiems.

GKS 4 taip pat supras jus ir nesistengs jūsų pakeisti. GKS 1, GKS 2 ir GKS 9 gali būti arba labai geri, arba komplikuoti santykiai – šias kombinacijas jau reikėtų nagrinėti numerologiškai atskirai. Na, o GKS 8 gali pernelyg jus kontroliuoti, ir jei vienas iš judviejų nenusileis ir su tuo nesusigyvens, santykių perspektyvos gali tapti trapios.

GYVENIMO KELIO SKAIČIUS 8:

Teigiamos savybės: atsidavimas, darbštumas, profesionalumas, aiškios vizijos turėjimas
Neigiamos savybės: savanaudiškumas, nepalenkiama nuomonė, užsispyrimas, pernelyg didelis atsidavimas darbui
Geriausias suderinamumas su: GKS 2 ir GKS 4
Santykiai, kurie gali tapti iššūkiu: GKS 1.

Iš visų gyvenimo kelių, jūs esate daugiausiai dirbantis ir galintis savoms užduotims didžiausią dėmesį paskirti. Jūsų atsidavimas tikslams dažnai gali pasiekti maksimumą, tad jums reikalingas partneris, kuris tokiais momentais jus ne tik suprastų, tačiau ir palaikytų. Santykiuose esate gana atviri ir nesistengiate eiti per aplinkui vien tam, kad sušvelnintumėte mylimojo emocijas. Jums reikalingas partneris, kurį galėtumėte laikyti savo komandos dalimi ar bent žmogumi, galinčiu jus suprasti ir paremti sudėtingomis akimirkomis, motyvuoti. GKS 4 dirbs su jumis ar greta jūsų, o GKS 2 stengsis, kad judviejų tikslai neprasilenktų.

GKS 6 rūpinsis jumis, tačiau ir gali jus šiek tiek slopinti. GKS 3 taip pat jus palaikys, tačiau santykiai bus perspektyvūs, jei tik neleisite antrajai pusei nuobodžiauti. Su GKS 1, 5, 7 ir 9 santykius kurti gali būti sudėtinga – jie gana greitai praras kantrybę su jumis, kaip ir jūs su jais. Tačiau sudėtingiausia ryšius kurti, visgi, su GKS 1, nes nei vienas judviejų nenorėsite leistis į kompromisus ir nuolaidžiauti.

GYVENIMO KELIO SKAIČIUS 9:

Teigiamos savybės: elegantiškas, idealistas, humanitariškas, dosnus
Neigiamos savybės: reiklus, egoistiškas, sudėtingo mąstymo
Geriausias suderinamumas su: GKS 6 ir GKS 9
Santykiai, kurie gali tapti iššūkiu: GKS 5.

Turite gana idealistinę gyvenimo viziją, todėl pasirinkti sau netinkamą žmogų jums neturėtų būti lengva. Kiekviename žmoguje ieškote geriausio, o kai to nerandate, jums tampa sudėtinga palaikyti pilnavertį bendravimą. Jūs žinote, ko norite, ir žinote, kaip tai pasiekti, ir jums nepatinka, kai kas nors stengiasi pakeisti jūsų nuomonę ar požiūrį. Devynetukams sudėtinga paleisti ir praeities santykių bagažą, tad praeities patirtys paskui juos velkasi ilgokai. Jūsų dosnumas, individualumas ir originalumas patraukia žmonių dėmesį. Kitas devynetas sugebės nuoširdžiai suprasti jus ir jūsų poreikius, sugebės juos suderinti su saviškiais, todėl tokie santykiai gali būti perspektyvūs ir nemažai žadantys. GKS 6 stengsis patenkinti jūsų poreikius ir užgaidas, ir iš jų gaunamas dėmesys jums patiks. GKS 1 ir GKS 7 gali jus sužavėti ir suintriguoti, tačiau ilgalaikius ryšius palaikyti gali būti sudėtinga, nes sunku bus suvienyti savus interesus. GKS 2 reikalaus daugiau nei jūs galėsite suteikti, GKS 4 ir GKS 8 gali būti pernelyg susitelkę į savus gyvenimus ir tikslus, o GKS 5 neatsakingumas arba vėjavaikiškumas gali jus išvaryti iš proto.

Šaltinis: Fb: Vajezau buria

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite