Kas vyksta po negatyvo pašalinimo


Daugelį žmonių, kuriems yra pašalinamas negatyvas, jaudina tai, kokia bus jų būsena po jo pašalinimo. Pabandysim atsakyti į jų klausimus.

Negatyvo pašalinimo ritualo metu ir iškart po jo žmogaus, kuriam buvo negatyvas, savijauta gera negali būti. Jeigu jūs tuo metu gerai jaučiatės, reiškia, kad arba negatyvo nebuvo, arba ritualas atliktas nekokybiškai.

Labiausiai paplitusi būsena po negatyvo pašalinimo – tai nuovargis, lydimas galvos svaigimo ir skausmo. Tai normalu ir bijoti tokios būsenos nereikia. Dažnai pastebimas žiovulys, net pakankamai ilgas. Žalos dėl to nėra jokios, žiovulys – tai vienas iš galvos čakros valymosi požymių.

Taip būna ne tik šalinant negatyvą, bet ir lankant šventas vietas. Gali kilti noras verkti ir ignoruoti jo nereikia. Tokiu būdu iš kūno išeina negatyvi energija. Kai išsiverksite iki soties jums iš karto pasidarys lengviau.

Stipresnio negatyvo požymiai – tai nežinia iš kur atsiradusi sloga, kosulys, pykinimas. Į tai reaguoti reikia taip pat – leiskite negatyvui išeiti, nusiprauskite ir mėgaukitės pagerėjusia savijauta. Kartais iškyla problemų dėl padidėjusios kūno temperatūros ir kraujo spaudimo. Bet šis reiškinys pakankamai retas.

Būna ir mieguistumo priepuolių, galima pramiegoti ir apie parą po ritualo. Jeigu taip atsitiko jums, leiskite organizmui pailsėti ir atsistatyti, kas geriausiai vyksta miego metu. Jeigu jus anksčiau kankino košmariški sapnai, jie išnyks iškart, pirmą dieną po gydymo.
Kaip ir įprastas, maginis gydymas retai būna malonus. Pagal jo simptomus paprastai sprendžia apie negatyvaus poveikio stiprumą.

Negatyvas ir jo pasekmės

Įsivaizduokite, kad negatyvas – tai liga. Kas vyksta po to, kai jūs išgėrėte vaistų, ar praėjote visą gydymo kursą? Liga palaipsniui atsitraukia. Tas pats vyksta ir su negatyvu ir jo pasekmėmis. Staiga tai neprapuola, bet palaipsniui, bėgant laikui, grįš viskas, ką iš jūsų atėmė ir išnyks tos problemos, kurios buvo sukeltos. Laikas priklauso nuo negatyvo jėgos ir specifikos, jo veikimo laiko, o taip pat nuo kitų, kiekvienam žmogui individualių, parametrų.

Negatyvo paveikto žmogaus energija, kaip taisyklė, išteka. Po negatyvios programos pašalinimo visiškai atsistato energetinis žmogaus potencialas ir energija daugiau neištekės. Tik tam reikia laiko.

Negatyvios programos energija užėmė kažkurią jūsų biolauko dalį. Su jos išnykimu jūs galite jausti tam tikrą tuštumą, kažko nepaaiškinamo trūkumą. Taip būna tada, kada jūs ilgai gyvenote su negatyvu. Vietoj jo energijos susiformuoja tuštuma ir tai nėra labai malonu, bet toks pojūtis praeina per dvi-tris dienas.

Ypač jautrūs žmonės gali jaustis kažkiek apsvaigę pirmas keletą dienų. Ir jeigu fiziniai negalavimai praeina labai greitai, tai susigrąžinti tą pasaulėjautą, kuri buvo iki negatyvios programos, prireiks keleto savaičių.

Gyvenimas po negatyvios programos pašalinimo grįžta į savo vėžes. Jūs vėl tampate tuo žmogumi, kuriuo buvote iki tol. Kai kurie šiuo periodu jaučiasi pasimetę. Adaptacijos metu sunku suvokti, kad visos problemos liko praeityje ir priimti gyvenimą kur kas pozityviau.

Daugelis pastebi, kad viskas aplink atrodo ryšku, džiaugsminga ir net nepažįstama. Kai veikia negatyvas, pasaulėjauta ženkliai keičiasi, žmogus aplink mato tik bloga. Po išsivadavimo nuo jo, jūs vėl galite pastebėti kaip maloniai kvepia gėlės, šildo saulės spinduliai ir gyvenimas kunkuliuoja pripildytas įvairių spalvų.

Ir taip, apibendrinant

• Jums gali kilti: įniršis, isterija, noras kažką užmušti. Tai laikoma norma ir šie jausmai labai greitai praeina.
• Jums atsiranda tuštumos jausmas. Žinoma, tokia būsena nėra labai maloni, bet ji būtina. Būtent ji laikoma pradiniu tašku.
• Jūs nuolat norėsite miego. Tai normalu, leiskite kūnui pailsėti ir atsigauti.
• Jeigu jūs nieko panašaus nejausite, tai arba negatyvo nebuvo, arba ritualas buvo atliktas nekokybiškai.

Jums reikėtų stebėti:
• Savo sapnus. Jeigu iš jūsų išeina negatyvas, sapnai tampa ryškūs ir šviesesni.
• Savo emocinę būseną. Po negatyvo pašalinimo jūsų nuotaika ženkliai pagerės.
• Tai, ką jaus jus supantys žmonės. Patikėkite, kada negatyvas šalinsis, jūsų draugams, pažįstamiems, giminėms bus kur kas paprasčiau su jumis bendrauti.
• Ir svarbiausia, jūs atrodysite kur kas patraukliau. Jūsų akys pradės spindėti, veide atsiras šypsena, kuri lydės jus labai dažnai.

Po to, kai bus pašalintas negatyvas, jūs jausite tiek fizines, tiek dvasines permainas.
• Jūs nustosite dažnai sirgti. Sumažės nelaimingo atsitikimo galimybė. Tai nereiškia, kad jus nuolat persekios sėkmė, Tiesiog jūs įgysite sveiką kūną ir sveiką sielą.
• Pyktis ir nuolatinis pavydas paliks jūsų mintis. Jūs išmoksite džiaugtis aplinkiniu pasauliu, atleisite priešams, pradėsite kurti sėkmingus planus artimai ateičiai.
• Po to, kai negatyvas išeis, jūs lengviau pradėsite alsuoti. Akmuo, kuris slėgė jūsų širdelę, išnyks.
• Bendraudami su kitais žmonėmis jūs nesierzinsite.
• Dabar jums neatrodys, jog kažkas jus persekioja.
• Jūs nustosite matyti žmonėse priešus, o draugais pasitikėsite dar labiau.

Ir pabaigai. Labai blogai, jeigu jums teks kontaktuoti su žmogumi, kuris uždėjo negatyvią programą. Paprastai jie jaučia, kad ją pašalino. Tada bandys jums vėl grąžinti negatyvą, kuris dabar kenkia jiems. Įsidėmėkite, kad jeigu kažkas kažko jūsų prašys – kaimynė druskos ateis, pažįstamas pinigų pasiskolinti ar dar kas nors panašaus – duoti nieko negalima.

Šaltinis: http://grimuar.ru/ ir FB: Mėnesiena būrimai

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Nesupratau

Kas tas per negatyvas? Informacija paimta is rusu tinklapio ir neaisku del tikrumo, nes pas juos kas antras ekstrasencas ir anapusinio pasaulio zinovas.

Taip pat skaitykite