Velykų stebuklas: berniukas pabudo nusprendus atjungti gyvybę palaikančius aparatus


Dviejų metų berniuko šeima tapo tikro Šv. Velykų stebuklo stebuklo liudininkais. Vos tėvams ir medikams sutarus, kad vaiko gyvybę palaikantys aparatai bus išjungti, Dylanas Askinas pradėjo rodyti gyvybės ženklus ir nepaprastai greitai atsitiesė po mirtinos ligos.
Dvimetis Dylanas Askinas iš Shelton Lock Derbyje susirgo itin retu plaučių vėžiu. Vaiko sveikata buvo tokia prasta, kad jo gyvybę kurį laiką palaikė tik medicininiai aparatai.
2016 m. Didįjį penktadienį šeima pasikvietė kunigą, kad šis pakrikštytų ligoninėje mirštantį berniuką. Tuo metu medikai nemanė, kad vaikas išgyvens, – rašė metro.co.uk.

Tačiau įvyko tai, ko nei medikai, nei vaiko tėvai nesitikėjo.

Kitą dieną prasidėjus aparatų atjungimo procesui, vaiko būklė netikėtai pradėjo gerėti, o atėjus Velykų sekmadieniui, berniuko būklė jau buvo stabili.

Prabėgus dviem metams nuo šios istorijos, dabar Dylanas Askinas gali didžiuotis įveikęs savo ligą ir yra sveikas bei linksmas vaikas. Berniuko tėvai Kerry ir Mike’as auginas tris vaikučius ir didelę laiko dalį skiria darbui su vėžio prevencija bei edukacija.

„Aš nesu labai religinga, bet tikrai tikiu, kad Dylanas – mūsų Velykų stebuklas. Kai naujienas pranešėme mūsų vyriausiajam sūnui – jis pasakė, kad jo brolis – kaip Jėzus, kuris prisikėlė Velykų sekmadienį, net apie tai tuo metu mokėsi mokykloje”, – pasakojo Kerry Askin.

Šaltinis: Tiesa.com

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
nesvarbu

Na visko buna gaila tokiu žmoniu kurie atsibunda netiketai kai jau nori atjungti aparatus tai tikrai stebuklas gerai kad laimingai baigesi gerai kad gyva nebespejo palaidoti.

radijacija

– manau tai rodo, kokie kenksmingi medikų aparatai, pasveiksta vos tik juos atjungus, ar nutraukus nuodijimą chemoterapija, ar vaikų žudymą radijacija!

Taip pat skaitykite