KAIP DVASINĖS PRIESAIKOS IR ĮŽADAI GRIAUNA MŪSŲ GYVENIMĄ

Dvasinės priesaikos ir įžadai – viena svarbiausių temų asmeninio vystymosi ir gyvenimo sėkmės sferoje. Ši problema, neperdedant, liečia kiekvieną iš mūsų.
„Užburtas ratas“ – tai įžadų pasireiškimas.
Jūs pastebėjote, kad kai kurie jūsų gyvenimo įvykiai ar problemos yra cikliški, nuolat kartojasi skirtingais variantais?
*Jūs, patys nesuprasdami kodėl, ir toliau liekate viename ir tame pačiame (ar panašiame) darbe? Ten gali būti sunku, mažai pinigų, bet jus tarsi kažkas laiko. Jūs suprantate, kad jeigu išeisite, tarsi būsite padarę kažką blogo ar išduosite kai kurias vertybes?
*Jūs negalite išeiti iš probleminių santykių su vienu žmogumi arba visą laiką susiduriate su vienodais žmonėmis (pavyzdžiui, vyrais – tironais arba būtinybe kažką gelbėti)?
*Prieš reikšmingo tikslo pasiekimą jus lyg kas stabdo. Gali prasidėti panika, neviltis, nusivylimas savimi – ir neišvengiamas grįžimas atgal?
*Jūs niekaip negalite numesti svorio ar išspręsti kitų sveikatos ar grožio problemų?
*Jums nepasiseka uždirbti pakankamai pinigų. Jūs visą laiką sukatės viename ir tame pačiame pajamų lygyje su nedideliais pasikeitimais.
Tikriausiai kažkas panašaus jums žinoma. Iš pirmo žvilgsnio net sunku iškart pasakyti, kas gi trukdo jums sutraukyti tą ratą ir, galų gale, įgyti dvasinę laisvę.
Aš pasakysiu kas tai. Tai priesaikos ir įžadai.
Jie yra pas kiekvieną iš mūsų. Kai kuriuos mes suvokiame, bet apie daugumą net nenumanome.
Kažkada, šiame ar praeituose gyvenimuose, visi įžadai buvo aktualūs. Jūs prisiėmėte šiuos įsipareigojimus veikiami dvasinio proveržio ar emocijų… Bet dabar tai tik informacinės šiukšlės, kurios blokuoja jūsų laimę ir savęs realizavimą.

1.SKURDAS

Finansai – viena iš labiausiai paplitusių sričių, kurioje žmonėms, ypač dvasingiems, daug apribojimų. Kažkada seniai, pajausti aukštas energijas žmonės galėjo tik atsisakę visko, kas laikina. Tai yra komforto, klestėjimo, gausos. Tai daugiau neveikia. Dabar, priešingai, yra materialinio ir dvasinio pasaulio suvienijimo laikas. Bet įžadai nuo tų laikų liko.
FORMULUOTĖS: „Pinigai nedvasingi. Aš atsisakau turtų dėl artumo su Dievu“, „Aš duodu skurdaus ir kuklaus gyvenimo įžadą“, „Jeigu aš įgysiu pinigų, aš prarasiu dvasingumą“. Vibracijos: prarandu aiškiaregystę ar gydymo dovaną, neįtinku Dievui, nepapulsiu į rojų ir taip toliau.
PASIREIŠKIMO POŽYMIAI JŪSŲ GYVENIME: materialinės ir gyvenamos vietos problemos. Kuo aukštesnis sąmoningumo ir dvasingumo lygis, tuo mažesnės pajamos.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

2.VIENATVĖ

Žmonės, kažkada atsisakę šeimos ir socialinės sėkmės dėl dvasinės tarnystės ir per šimtmečius neša panašių įžadų krūvį.
FORMULUOTĖS: „Santykiai su vyrais (moterimis) atitraukia mane nuo dvasingumo“, „Aš atsisakau meilės (šeimos) dėl dvasinės dovanos“, “Aš privalau gyventi nesusituokęs(usi) ir laikytis celibato dėl artumo su Dievu“.
PASIREIŠKIMO POŽYMIAI JŪSŲ GYVENIME: jeigu jūs pradedate užsiiminėti dvasinėmis ar religinėmis praktikomis, jums blogėja santykiai.
Tai taip pat ir „vienatvės prakeiksmo“ forma. Jeigu jūs ilgai negalite rasti gyvenimo palydovo, greičiausiai, veikia panašūs įžadai.

3.SEKINANTYS SANTYKIAI

Tai priesaikos, priešingos ankstesnėms. Jūs davėte jas ne Dievui, o žmogui (žmonėms) ir dėl to papuolėte į amžiną karminę priklausomybę. Paprastai jos duodamos stiprios meilės, draugystės ar giminingų jausmų bangoje.
FORMULUOTĖS: „Aš atsisakau savo dvasinės dovanos meilės labui“, „Aš mylėsiu tave amžinai“, „Aš niekada su tavimi neišsiskirsiu. Mes surišti amžiams.“, „Aš visada gelbėsiu ir palaikysiu tave“, „Aš amžinai tau skolingas“ ir taip toliau.
PASIREIŠKIMO POŽYMIAI JŪSŲ GYVENIME: neurotinė priklausomybė nuo vieno žmogaus, šeimos narių, kokių nors pažįstamų.
Priklausomai nuo įžado formuluotės tai gali būti:
*Sekinanti meilė – Jūs suprantate, kad žmogus jums netinka, bet negalite su juo išsiskirti.
*Amžinas gelbėjimas ir tarnavimas. Pavyzdžiui, suaugusi duktė neteka, kad nepaliktų vienos motinos.
*Paradoksalūs stiprūs jausmai – nuo prisirišimo iki neapykantos – kokiems nors beveik atsitiktiniams žmonėms.

4.PAŽEIDIMAI GROŽIO IR SVEIKATOS SRITYJE

Kaip taisyklė, tai dvasinių aukų ar savo „laikino kūno“ atmetimo formos. Čia priesaikos įgyja pačias įvairiausias formas.
FORMULUOTĖS: „Aš atsisakau visko, kas kūniška dėl tarnavimo Dievui“, „Aš privalau alinti savo kūną, kad būčiau stiprus dvasiškai“, „Aš atiduodu savo sveikatą mainais į dvasinę dovaną“, „Aš priimu šia ligą kaip užmokestį už nuodėmes“.
„Kūniškas ir seksualinis malonumas – tai nuodėmė“, „Jeigu aš graži, aš gundau vyrus ir tampu nuodėminga. Aš atsisakau grožio.“ Ir taip toliau.
PASIREIŠKIMO POŽYMIAI JŪSŲ GYVENIME: įvairūs susirgimai ir nemalonūs kūno simptomai. Staigus sveikatos pablogėjimas pradėjus užsiimti dvasinėmis praktikomis. Seksualumo ir savo grožio atmetimas.
Paradoksalus svorio padidėjimas paprastai priskiriamas į šią priesaikų grupę.
„Aš atsisakau seksualumo dėl dvasingumo – papildomas svoris daro mane mažiau patrauklią vyrų ir mano pačios akyse – tai padeda man įvykdyti pažadą ir tapti dvasingesne“.

5.AMŽINAS TARNAVIMAS

Tai patys klastingiausi įžadai ir priesaikos. Kadangi, iš pirmo žvilgsnio, jie suvokiami kaip labai „šviesūs ir geri“, netgi kaip ideologinės vertybės. Galų gale žmogus patenka į agregorų spąstus, kuriems tarnauja iš gyvenimo į gyvenimą, arba uždarus elgesio scenarijus.
FORMULUOTĖS: „Aš prisiekiu visada kovoti su blogiu“, „Prisiekiu visada ginti teisingumą“, „Duodu įžadą būti amžinai ištikimas Kristui“, „Prisiekiu visada gydyti žmones“, „Prisiekiu visada kovoti su savo Tėvynės (tikėjimo, šeimos ir t.t.) priešais.
PASIREIŠKIMO POŽYMIAI JŪSŲ GYVENIME: begalinis situacijų pasikartojimas, kuriose jūs galite išreikšti įžado veikimą.
Tai yra, aplink jus visada bus blogis. Arba su jumis visi aplinkiniai elgsis nesąžiningai. Arba visada bus priešų, su kuriais reikės kovoti.
Tas, kuris davė profesionalaus tarnavimo priesaiką – „visada mokyti, gydyti kitus“ ir taip toliau – priverstas amžinai likti toje veiklos srityje.
Paprastai šios priesaikos lydimos ir formuluote „nesanaudiškai tarnauti“. Rezultatas, jūs dirbate kaip prakeiktas, beveik nieko negaudamas mainais, nusialinate darbe ir vis vien gyvenate skurde.
Religinės ir patriotinės priesaikos pririša jus, jūsų sielą prie vieno agregoro. Bet kokie bandymai išeiti už jo ribų priverčia jus laikyti save nusidėjėliu ar išdaviku, arba priveda iki niokojančio fanatizmo.
Tai tik kai kurios dvasinių įžadų ir priesaikų rūšys. Iš tiesų, deja, jų būna kur kas daugiau ir jos priima pačias keisčiausias formas.
Šaltinis: /kluchimasterstva.ru
Vertė: Mėnesiena: Būrimas kortomis.

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Deja

Čia Romos krikščionybei reikėtų priminti Kristaus paliepimą. Pasirodo užmiršo per turtus: “iš tiesų Jums sakau, neprisiekinėkite, nes ne jūsų jėgoms ištesėti”.

Kas liečia “gyvenimo keitimą”, tai jis yra toks koks esate Jūs, jei pakeisite darbą ar partnerį – bus tas pats Jūs. Na o saves nepakeisi, deja.

Taip pat skaitykite