NSO galimai persekiojo karinį lėktuvą

Internete paplitus vienam vaizdo įrašui, kuriame neatpažintas objektas persekioja karinį lėktuvą, sąmokslo teoretikai teigia, kad tai gali būti atvykėliai iš kosmoso. Ši spekuliacija sukėlė didžiulę audrą tarp internautų. Vaizdo įraše užfiksuotas lėkštės formos paslaptingas objektas toje pačioje vaizdo plotmėje atrodo, jog seką karinį orlaivį.

 

 

Operatorius visa šį persekiojimą užfiksavo visai netikėtai tiesiog filmuodamas pro langą skrendantį orlaivį ir kiek vėliau įsižiūrėjęs pastebėjo, kad lėktuvas turi persekiotoją. Operatorius kaip teigė, kad dažnai filmuoja skraidančius lėktuvus, kurie skraido netoli jo namų kalnuose. Pasak jo sraigtasparniai ir reaktyviniai lėktuvai yra jau įprasta, tačiau ką pamatė, tai visiškai naujo užfiksuota.

 

Tas daiktas neturėjo variklio, kuris skleistų garsą ir paliktų išmetamųjų dujų juostą, kurią palieka kariniai orlaiviai. Ši filmuota medžiaga buvo užfiksuota dar 2016 metais, tačiau tik šią savaitę ji pasirodė „Youtube“, kur ji susilaukė tūkstančius peržiūrų. Operatorius teigia, kad neatpažįstamas skraidantis objektas buvo matomas apie 10 sekundžių, kol galiausiai pasislėpė tolumoje už medžių. Jis teigia, kad tuo metu buvo labai susijaudinęs ir susirūpinęs, todėl apgalvojo visus variantus, kuriuos iš karto atmetė kaip skrendantis oro balionas ar įprastas orlaivis.

 

Operatorius vėliau pamatė ta pačia kryptimi skrendančius tris karinius lėktuvus ir vieną sraigtasparnį, todėl jis mano, kad jie persekiojo neatpažintą skraidantį objektą. Tačiau nemažai žmonių, kurie peržiūrėjo filmuotą vaizdo medžiagą netiki, kad tai yra ateiviai iš kosmoso. Vienas žiūrovas pakomentavo, kad tai yra du lėktuvai skrendantys skirtingame aukštyje, dėl to susidaro įspūdis, kad jis kitokios formos ir persekioja pirmą orlaivį. Kaip ir bebūtų, vieningo sutarimo nėra ir greičiausiai nebus pateikta teisingų įrodymų visoms pusėms.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Droniukas

Ko ta lekšte visa balt keista

Taip pat skaitykite