Nufilmuota kaip nematoma jėga pakėlė į orą du važiuojančius automobilius

Viso pasaulio internautai spėlioja kas atsitiko JAV Kentukio valstijoje.

 

Perfilmuotame su telefono pagalba saugumo kamerų vaizdo įrašė matosi, kaip du važiuojantys šviesios spalvos važiuojantys automobiliai staiga buvo pakelti į orą.

 

Po jų važiavęs juodas automobilis staiga sustojo ir toliau nusprendė nevažiuoti.

 

Tvirtinama, kad vaizdo įrašą paviešino pareigūnas, kuris turėjo galimybė stebėti tiesiogiai šį įvykį per saugumo kameras.

 

“Aš greitai išsitraukiau telefoną ir nufilmavau kas įvyko. Mums draudžiama tai daryti, tad kiek pavyko tiek. Tiesiog jeigu tai papasakočiau, niekas manimi nepatikėtų.”, – komentatoriams rašė nenorėjęs prisistatyti vyriškis.

 

Kaip tvirtinama vėliau automobiliai buvo taip pat lengvai nuleisti ant žemės.

 

“Testuojamas naujas antigravitacinis ginklas?”, – klausė vienas JAV internautas.

  


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
6 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
vel

Fake. Taigi jei stebejo su filmavimo kamerom turetu matytis velavimas vaizdo su triukciojimu.

Endro

Šiais laikais, kai vien filmuose matom tiek specialiųjų efektų pigiais montažais nieko nebenustebinsi.

Cnn

Kinijoi panašiai buvo, trosas per gatve ėjo. Rusijoi panašiai buvo, troleibuso linas nukritęs. Indonezijoi psnasiai buvo, bet to video nerandu, kažkas su šulinių. Na ir ce kaskas panašaus manau.

wasd

cmon…. anomalija.lt kazkada buvo geras puslapis kur kazka idomaus buvo galima paskaityt… O buvau cia nuo tada kai dar headerį žodis “anomalija” su klaida buvo parašytas… Kas buvo nuo pradžių – tas atsimins.

Atsimenu

Archyve beveik 3000 straipsniu, kiekviena diena patalpinamas naujas straipsnis, naujos naujienos, puslapis priziurimas, bet matai, visvien kazkam neitinka. Tai parasyk anomalijai idomia naujiena, parodyk kitiems pavyzdi. Nes tas c’mon nelabai argumentuotai skamba zinok. Be to ir as cia nuo pradziu, ir zodis anomalija niekuomet nebuvo parasytas su klaida. Tad tavo atmintis slubuoja. O pries putuodamas tai gali patikrinti ir pats per web archive.

Ciao.

andromeda

pigaus pavyzdzio montazas.

Droniukas

Nu geras o ko nerodo kaip nuleidžia ant žemės

Taip pat skaitykite