CŽV pareigūnas: mes visi esame nusikaltėliai atsiųsti į Žemės kalėjimą perauklėjimui

Buvęs CŽV pareigūnas pareiškė, kad jam priklauso informacija, kuri gali pakeisti suvokimą apie gyvenimą Žemėje ir mus pačius.

 

Buvęs pilotas ir dabar vienas iš sąmokslo teorijų šalininkų apie ateivius teigia, kad vykdydamas įvairias misijas jis sužinojo neįtikėtiną tiesą apie gyvenimą Žemėje ir už jos ribų. Jis tvirtina, kad iš tiesų Žemės planeta yra tik kalėjimo bazė, kur siunčiami nusikaltę įvairių kosmoso rasių atstovai. Tad kiekvienas iš mūsų yra viso labo kalinys.

 

“Kiekvienos rasės atstovas kuris siunčiamas į Žemę įgauna žmogaus pavidalą ir jo visas gyvenimas pritaikomas pagal įvykdyto nusikaltimo laipsnį ir sunkumą.”, – sako CŽV pareigūnas.

 

Pasak jo, pakartotinių nusikaltimų atveju, pažeidėjai vėl ir vėl grįžta į Žemės planetą.

 

“Kiek man teko sužinoti, kai atliekama bausmė Žemėje, niekas neprisimena savo ankstesnio gyvenimo už jos ribų ir tai ką jis blogo padarė kažkur kitur. Tačiau kai bausmės laikas pasibaigia ir čia mirštama, sąmonė vėl persikelia į tą vietą, kur mes buvome prieš tai. Mes net ne žmonės, mes tiesiog gauname čia tokį pavidalą, kad visi būtų lygūs”, – teigia jis.

 

Be to, ex CŽV pareigūnas yra įsitikinęs, kad už Žemės ribų yra daugybė apgyvendintų planetų, o Visatos gyventojai gali laisvai judėti ten, kur nori. Iš mūsų planetos-kalėjimo galima ištrūkti tik po mirties. Štai kodėl vieni miršta anksčiau, o kiti “kenčia” iki senatvės, tvirtina buvęs pareigūnas.

 

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Jo liudijimu, labiausiai nusižengę kosmoso įstatymams siunčiami ten, kur yra blogiausiai Žemėje, t.y. į trečio pasaulio šalis ar karų niokojamas teritorijas. Tuo tarpu tie, kurių nusižengimai yra lengvesni, gali gimti net milijonierių šeimoje.

 

“Ten kitur yra žymiai geriau, tad net tie kurie Žemėje turi milijonus dolerių, nėra tokie laisvi, kokie jie būtų už Žemės ribų. Patikėkite, niekas nenori čia grįžti.”, – pasakoja jis.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
11 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Nui

Ka jis ruko norim su panike taip pasvaigti. Norim to paties parukyt.

hmmm

Tai kaip šis apsirūkėlis paaiškintų abortus? Taip išeina tai žmonės paleisti lygtinai. :D

hmm

Galbut, kodel gi ne.

žuvis

Ko tik kai kurie žmonės neprigalvoja…

Puma

Tuoj bus 7 milijardai pasaulyje atsiustu bausmei.

Adomas

.. matyt apie sielas, taigi: gurkšnoja keletas sielų Dangaus platybėse šventą vandenėlį. Atbėga nerami siela ir šaukia: duokit greičiau ir man išgerti. Sielos stebisi: ko taip blaškaisi, prieš mus visa amžinybė. Nerami siela atsako: mane tuojau renimuos.

.. o pagal Bibliją, tai nusikaltę Adomas su Ieva tikrai buvo išsiųsti į Žemę bausmei, Ieva netgi burnojo, kad nebijo bausmės ir ištvers Adomo neištikimybes su vietinėmis bei sunkius gimdymus. Pagal dabartinį mokslą, tai mitinis “žaltys” įvedė kažkokį DNR kodą, kuris labai nepatiko Dievui, vadinasi esame žalčio GMO padarai.

trollolol

Tai nauji kaliniai atvyksta per kalinius tik. Abortai busimo kalinio malone. Savizudybe pabegimas. Kam tiek skirtingu rasiu tada

Eris

Ne musu protam ta suprast

...

Jus bent parasykit pavarde to CZV pareiguno, o siaip drisciau nesutikt su tokia nuomone

Bumburokas

Tai gal jis pagaliau Pradzios Knyga paskaite is Senojo Testamento :D ot naujiena pasake… visos pasaulio religijos link to lenkia

mm986u0

koki velnia jie ten ruko ?

Droniukas1

Aš sapnuoju kad einu savo kaime lygtais ir stovi policijos automobilis prieinu ir sakau aš esu iš kitos planetos ydomu kodėl taip sapnavau.

Taip pat skaitykite