Per greit iškilęs iš jūros gelmių naras iš Peru, virto tikru burbulu

naras-is-peruAlejandro Ramos Martinez iš Peru istorija neseniai apskriejo visą pasaulį. Nelaimingo incidento metu lieknas vyras per kelias akimirkas išsipūtė kaip tikras burbulas. Ir visa tai tik dėl to, kad nardydamas jis per greitai iškilo į paviršių iš 30 metrų gylio, rašo skaitalas.lt.
 
Incidentas įvyko prieš ketverius metus, tačiau su jo pasekmėmis Alejandro kovoja iki šiol, o medikai nelabai ką įstengia padaryti. Pasak jų, vyras išsipūtė dėl to, kad staigiai iškilus į vandens paviršių kūne esantis azotas suformavo burbulus kraujyje ir kituose audiniuose.

 

Įprastai šis reiškinys pasireiškia lengvu nuovargiu, galvos skausmu, pykinimu ar sąnarių skausmais. Sunkesniais atvejais tai baigiasi paralyžiumi ar net mirtimi. Tačiau manoma, kad Alejandro atvejis yra unikalus.

 

naras-is-peru2

 

Kadangi oro maišai yra prisitvirtinę prie minkštųjų kūno audinių, jų chirurginiu būdu pašalinti neįmanoma. Dabar vienintelis gydymas, kuris galimas Alejandro, tai procedūros slėgio kameroje.

 

Iki šiol iš vyro kūno pavyko pašalinti apie 30% azoto. Manoma, kad jam prireiks dar mažiausiai 100 seansų, kad azoto kiekis kūne taptų normalus.

  

Šaltinis: skaitalas.lt

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
nesvarbu

siaubo filmas

Taip pat skaitykite