Kur pradingo Lochneso pabaisa? Nesė nesirodo jau 8 mėnesius

loch-nessPer pastaruosius aštuonis mėnesius nebuvo gauta pranešimų apie garsiosios Nesės pasirodymą. O tai ištikimus jos stebėtojus privertė gerokai sunerimti.

 

Gary Campbell, „Oficialaus Lochneso pabaisos pastebėjimų registro“ savininkas išreiškė susirūpinimą, kuris atsirado po gausybės ankstesnių pranešimų fiksuotų dar 2016 metais.

 

Anot paties Campbell: „Mes esame susirūpinę, dėl to, kad nuo paskutinio Nesės pastebėjimo praėjo aštuoni mėnesiai.“

 

Vyras pasakoja, kad praėję metai buvo rekordiniai visame 21-ajame amžiuje, nes buvo fiksuoti aštuoni pabaisos pastebėjimo atvejai, po kurių ji tiesiog dingo.

 

Campbell teigimu, vasarą Nesė įprastai daug dažniau pastebima vasaros metu nes tuo metu ežerą aplanko daugiau žmonių, o visų antra, dienos tuomet būna gerokai ilgesnės, o orai malonesni, rašo dailymail.co.uk.

 

51 metų Campbell registruoti Nesės pasirodymus pradėjo 1996 metais, nuo to laiko vyras jau užregistravo 1082 atvejus kuomet ji buvo pastebėta.

 

Šaltinis: gismeteo.lt

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Koko

Pasimire.

Inkognito

Geras anekdotas pie loch neso pabaisą:
Amerikietis turistas po sočių pietų viešbučio restorane įsitaiso su viskio stikline terasoje priešais ežerą ir klausia padavėjo:
-Tai kada gi pasirodo ta jūsų Loch Neso pabaisa?
Paprastai po penkių stiklinių viskio ser-atsako patarnautojas…

GothicCave

Tai ką visur niežės pirštai tau kommentuoti? Ir išvis ar čia tavo aktuali tema kaip nors su tuo susijus ir tavo draugais žaliaisiais ufonautais, ar tais panašiais į žmones? Įdomu kas iš tiesų geria ar įninka į ufo fanatikizmą? Kai sienom kambarys aplibdytas ufo fotografijom, ženklai panašūs į visokias vaikų keverzones ir kita atributika. Gal ir tas ir anas, tokiam ligoniui kaip tu tinka. Dar vienas Vitalius Prascienius su savo raeliečiais ir siekimu įsteigti ambasadą neva dievams iš kito pasaulio, galiausiai aprimo žmogelis, gal pasveiko pagaliau. : D Išvis tūnok tuose tiklalapiuose kuriuose vien apie nso ir ateivius peza, kalbasi… Skaityti daugiau »

...

GothicCave, kaip manai, didesnė tikimybė savo gyvenime išvysti ateivius, ar Lietuvos nekorumpuotą valdžią? Suprantu, kad tai tiesiog neįmanoma, bet jei reiktų rinktis, kad bent vienas dalykas išsipildys iki mirties, visus pinigus dėčiau ant žaliukų.

Inkognito

Ar tik nesieki užčiaupti manęs ? Juk tai antidemokratiška ir antikonstituiciška tavo tokia veikla,kurgi žiuri puslapio administracija?

Taip pat skaitykite