8-metė mergaitė pabudusi iš komos papasakojo mačiusi Dievą

dievas-sviesa8-metė Lucy kovo 17 d. pateko į nelaimingą atsitikimą. Į automobilį, kurį vairavo Lucy močiutė rėžėsi sunkvežimis.

 

Nuo patirtų sužalojimų močiutė mirė avarijos vietoje, o mergaitė kritinės būklės buvo nugabenta į Ohajaus valstijos ligoninę, kurioje gydytojai priėmė sprendimą sukelti 8-metei dirbtinę komą.

 

Nors medikai tėvams didelių vilčių neteikė, tačiau Lucy po 2 savaičių sugebėjo pabusti.

 

Nors atrodė, kad stebuklai pasibaigė, tačiau tai buvo tik pati pradžia to, ko ne tik tėvai, tačiau ir geriausi Ohajaus valstijos gydytojai nesugebėjo paaiškinti.

 

“Pabudusi Lucy ištarė, kad senelė siunčia iš ten bučinius ir prašė dėl jos nesijaudinti”, – JAV žurnalistams pasakojo mergaitės mama, kuri prisipažino, kad ne iš karto suprato apie ką jos dukra kalba.

 

Paaiškėjo, kad nors mergaitės smegenys dvi savaitės visiškai nefunkcionavo, ji jau žinojo, kad jos močiutė avarijos neišgyveno.

 

“Tai yra tiesiog neįtikėtina. Mergaitė buvo vegetacinės būsenos. Ji negalėjo nei nieko girdėti, nei matyti nes jos smegenys tiesiog neveikė.”, – patvirtino virš 23 metų darbo stažo turintis chirurgas Derekas Fitchelis.

 

“Lucy pasakojo kaip būdama maža žvaigždele keliavo su kitomis žvaigždelėmis kažkur, kur labai šviesu ir labai gera. Ten sutiko ne tik savo močiutė, kuri perdavė bučinukus, bet kaip ji mums sakė ir Dievulį, kuris atrodė kaip ryškus, didelis, baltas ir labai geras rutulys.”, – tokie 8-metės žodžiai šokiravo ne tik tėvus, tačiau ir visą medikų personalą, kuris specialiai susirinko į mergaitės palatą, norint savo ausimis išgirsti neįtikėtiną jos istoriją.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

“Jai dar tik 8 metai. Matosi, kad ji nori labai daug papasakoti, tačiau jai tiesiog trūksta žodžių.”, – sakė mergaitės mama.

 

Paklausta iš kur ji žino, kad tai buvo Dievulis, mergaitė atsakė, jog tai jai pasakė pati močiutė.

 

“Dukra tik nesuprato kur buvo jos ir močiutės kūnai. Vis kartojo, kad jos atrodė kaip dvi mažos žvaigždelės, bet net nepaisant to, žinojo kas yra kas.”, – tvirtino mama.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Kol kas specialistai negali paaiškinti kaip mergaitė vos pabudusi iš komos, žinojo, kad jos močiutė yra mirusi. Taip pat negali paaiškinti ir to, kaip 8-metė galėjo matyti tokias vizijas, kadangi jas sukelia tik veikiančios smegenys, o pas mergaitė jokie prietaisai smegenų aktyvumo nefiksavo.

 

“Paprastai kalbant, mergaitės šansas išgyventi buvo pusė procento. Iki šios dienos netikėjau stebuklais, viską aiškinau mokslu, tačiau šiuo metu net nežinau ką ir galvoti”, – pareiškė 23 metus chirurgo darbą dirbantis D. Fitchelis.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
7 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
ANGRY ANONIM

NEDRYSKITE MANĘS PIKTINTI SAVO ATSILIEPIMAIS APIE PARAŠYTUS STRAIPSNIUS PORTALE ANOMALIJA.LT ARBA BUS JUMS MIRTINAS SIAUBAS VISUOSE JŪSŲ GYVENIMUOSE!.

Audrius

Geraaas :)

nesvarbu

stebuklas kai kuriems žmonems nutinka tokie dalykai ir tikrai įdomu tokius dalykus skaityti ir dalintis su tokia naujiena.

Dronas

Sapne visko gali pamatyt aš ir sapnavau kad pro kapines ėjau ir nakty ir kažkoki pabaisos bando mane užpulti staiga atsirado balta moteris ilga sukne paime mane užrankos sako palydėsiu tave namo o tie pabaisos dingo taip gera buvo kad vel noriu taip susapnuot pravede kapines sako dar aš einu viena pas tave namo pažiurėti keista ane sapnas kaip supratau sap te šv marija buvo rankos buvo tokios švelnio gražios lieknutės ir dar to sapno negaliu pamiršti ir ka gali reikšti toki sapnai tikroviški.

Sima

Tu gal skirk sapną nuo komos? Sapno metų tavo smegenys veikia dar aktyviau, negu esant budrumo būsenos. Kai mergaitė matė visa tai, jai buvo koma – smegenys buvo išjungtos. Netikęs pavyzdys.

Ziiza

Stai kokiomis naujienomis verta dalintis

Aurtar

Tiesa slypi kazkur anapus……..

Bum

O čia tai vau!!

Linas

“Siela niekada negimsta ir nemiršta. Ji neatsirado praeityje, neatsiranda dabar ir neatsiras ateityje. Ji – negimusi, amžina, visad esanti, pirminė. Ji nežūva nužudžius kūną.”

Taip pat skaitykite