Antarktidoje – intriguojantis radinys: kam skirti paslaptingi laiptai?

laiptai-antra2Kai kurie žmonės nenuilsdami ieško keistų reiškinių, neatpažintų skraidančių objektų, ateivių paliktų pėdsakų, vaiduoklių ar sniego žmogaus. Ir tiesa ta, kad randa, rašo portalas alfa.lt.

 

Įvairiuose interneto portaluose mirga skambios antraštės apie dar niekur nematytus reiškinius ar objektus, taip pat pateikiama įrodymų, kuriais vieni žmonės tiki, o kiti – ne.

 

Šį kartą tokie tyrinėtojai pastebėjo labai keistą dalyką, besinaudodami „Google Earth“ programa. Apšalusiame Antarktidos kalnyne pastebėti laiptai. Internautai iš karto sukluso: iš kur tie laiptai atsirado ir kada bei kam jie buvo reikalingi? Antarktidoje žmonės praktiškai negyvena ir ji nepriklauso jokiai valstybei.

 

laiptai-antra

 

Su Antarktida jau nuo senų senovės siejama daug paslaptingų istorijų, susijusių su ateiviais, naciais ir kt. Ką reiškia šie laiptai, kol kas niekas neišsiaiškino, tačiau internautų spėlionės intriguoja.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Vieni teigia, kad tai ateivių būstinės dalis, kiti įsitikinę, kad tai milžiniško į žemę atsitrenkusio asteroido liekanos, dar kiti sako, kad tai senas paslaptingas požeminis pasaulis, vadinamas Šventąja žeme. Tačiau kas tai yra iš tiesų?

  

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
briedis

Na pingvinai pasidare sau pakopas i dangu, kad galetu aukot dievams-pingvinijams, o jei rimtai tai sonuose matosi dar bent dveji tokie laiptai, o kas dazniau pakelia galvas i dangu dar netokiu debesu kuriniu pamato…

Guliveris

Galima lede išpjaut ir poto sakyt radau va laiptus

Taip pat skaitykite