Peru mokykloje masinis velnio apsėdimo atvejis?

the-possession_headerManoma, kad vienoje Peru mokykloje įvyko masinis mokinių apsėdimo atvejis.

 

Vaikai, kurių amžius siekia 11-14 metų, kenčia nuo stiprių raumenų traukulių, alpimo, o taip pat visi teigia, kad juos persekioja kažkoks nežinomas juodas siluetas kuris trokšta jų mirties.

 

Su tais pačiais simptomais mokykloje yra beveik 100 vaikų, praneša užsienio žiniasklaida.

 

Medikams ir medicinos ekspertams kol kas sunkiai sekasi paaiškinti tokį masinį mokinių “susirgimą”. Iš pradžių buvo manyta, kad tokias reakcijas galėjo lemti virusas, tačiau kiti, vyresni vaikai mokykloje jokių simptomų nejaučia, nors mokosi tose pačiose patalpose.

 

Kaip žiniasklaidai sakė vietinis gydytojas Antony Choy, kol kas paaiškinti tokio įvykio nesugeba niekas.

 

“Visi vaikai turi tuos pačius požymius. Jie alpsta, jiems bėga putos iš burnų, kamuoja traukuliai. Tačiau keisčiausia, kad visi mato vieną ir tą pačią haliucinaciją apie juodą vyrą. Tai nepaaiškinama, kadangi haliucinacijos paprastai kiekvienam individui būna skirtingos”, – aiškino nacionaliniam kanalui “Panamericana TV” gydytojas.

 

Dvasininkai ir egzorcistai pareiškė, kad yra pasirengę suteikti įvairią pagalbą jeigu tik jos reikės.

  


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite