Pasaulį šokiruoja moteris be veido: turiu priimti tokį savo likimą

khadija21-erių metų mergina Khadija Khatoon, nepaisant savo išskirtinės išvaizdos, sako esanti laiminga. Jos akis ir nosį dengia didžiulės odos ataugos, kurios trukdo uosti ir matyti.

 

Neurofibromatozė – liga, kuri kankina Khadija nuo gimimo. Mergina iki šiol gyvena su tėvais ir nelanko mokyklos. Deja pagelbėti šiai jaunai moteriai – neįmanoma užduotis, šis apsigimimas nepagydomas, rašo dailymail.co.uk.

 

Indijoje gyvenančiai merginai reikalinga nuolatinė medikų priežiūra, todėl miestelio gyventojai renka aukas padėti likimo nuskriaustajai. Vos 2-iejų mėnesių mergaitei Khadijai buvo diagnozuota baisi liga, tėvai pastebėjo, kad mažylė neatmerkia akių, todėl kreipėsi į medikus, kurie nustatė neurofiromatozės sutrikimą.

 

Nuo tos akimirkos Khadija tapo priklausoma nuo tėvų. Jos veidą gaubia odos ataugos, kurios dengia akis, nosį ir pusę burnos. Jaunai merginai sunku kalbėti, uosti ar matyti, dėl šių priežasčių Khadija nelankė mokyklos, nedirba ir gyvena su tėvais.

 

Tačiau nepaisant šios klastingos ligos, mergina sako esanti laiminga: „Šiam gyvenimui buvau sukurta tokia, aš tiesiog turiu susitaikyti ir priimti tokį savo likimą.“

  

tv3logo

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Toks gyvenimas

Užjautrumas… Bet… New slenderman generation!!!

Eh

Kaip visada Indija..

jjjhjukiui

Siaubas…

Tront

Dabar i kastracija ziuriu daug palankiau :)

Taip pat skaitykite