Ar nemirtingu hibridiniu antžmogiu tapsi ir tu?

antzmogiaiJei jūs – jaunesni negu 40-ies, turite labai neblogus šansus netolimoje ateityje tapti nemirtingais, rašo mokslo ir technologijų portalas technologijos.lt.

 

Ir pasieksite skaitmeninį nemirtingumą. Tokį, kai visos jūsų mintys ir potyriai bus įrašyti ir išsaugoti ateities kartoms.

 

Futurologas, dr. Ianas Pearsonas neabejoja, kad spartus technologijų progresas netrukus leis žmogų ir kompiuterį sujungti į vieną naują būtybę – Homo optimus. Ateitį spėti mėginantis mokslininkas mano, kad pirmieji hibridiniai antžmogiai Žemėje gyvens jau 2050-aisiais.

 

Kitaip tariant, per ateinančius 35-erius metus žmonės įgus “gyventi” skaitmeninėje erdvėje – tokioje, kur su mumis mintimis galės kalbėtis, pvz., bet ir mūsų augintiniai. Tarsi kokie gyvi furbiai.

 

Transhumanizmas – pasaulėžiūra, kurią išpažįstantieji tikės, kad žmones galima padaryti technologiškai geresnius. Anot I. Pearsono, ši pasaulėžiūra taps norma jau 2050-aisiais.

 

“Optimizavus genomą, o kūnus prijungus prie išorinių technologijų, žmonės galėtų tapti nuostabesni… protingesnis, labiau emociškai išprusę, fiziškai stipresni, socialesni, sveikesni fiziologine prasme ir… ir laimingesni”, – vardija futurologas.

 

Diegdami į savo kūnus ir sąmones technologinius privalumus ir po truputį virsdami androidais, netrukus iš Homo sapiens evoliucionuotume į Homo optimus.

 

“Galime tikėtis, kad dėl technologijų mūsų evoliuciniai procesai keisis ir bus kiek kitokie, – mano I. Pearsonas. – Nuostabiausia yra tai, kad mūsų pokyčius jau dabar inicijuoja ne tik motušė gamta, o su laiku gamta apskritai praras galią mus keisti – mus keis mūsų pačių kūriniai, išradimai, proveržiai. Ir keis taip, kaip mes patys norėsime.”

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

“Todėl jau netolimoje ateityje galėsime turėti keistų ir nuostabių galių ar formų – nuo keičiamo veido vaizdo iki savo sapnų valdymo”, – tęsia jis.

 

Futurologas tiki, kad visiškai sujungę žmogaus smegenis su kompiuteriu, žmonės galėtų perkelti savo protą į gerokai tobulesnį dirbtinį kūną.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

“Taip žmonės galėtų gyventi netgi keletą gyvenimų ir puoselėti keletą savasčių, gyventi ilgai ar net amžinai po biologinės mirties”, – “Future Human Report” rašo mokslininkas.

 

Jis prognozuoja, kad pirmosios tokios technologijos pasirodys 2050-aisiais, tačiau jos netrukus taps įperkamos daugeliui ir planetoje paplis jau 2070-aisiais. Šimtmečio pabaigoje Žemėje egzistuos keletas žmonių rūšių – žmonių ir technikos hibridai, žmonės, apsigyvenę tik dirbtiniame kūne, taip pat bekūnės skaitmeninės sąmonės – kaip fantastiniame filme Transcendence.

 

“Technologiškai mes būsime pažengę tiek, kad patobulinsime net ir savo augintinius, o gal net ir laukinę gamtą, – prognozuoja futurologas. – Ir apskritai gebėsime kurti naujas rūšis – pvz., kokius nors gyvus furbius.”

 

Rekomenduojami video:


2500
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Abugabuga

Net nenoreciau, mirtis neatsiejama nuo gyvenimo, o istekliu neuzteks su visam…

Eh

”from dust to dust”, nereikia cia zaist dievus.

Lana

Baisu.. Vadinas bus prabanga, mirti bunant zmogum. Ir is viso tai beprotyste.

Giedrius UK

Zaidzia su degtukais.. Jeigu zmogus sugebetu sujungti savo smegenis ir kompa, bei prijungtu visa tai prie interneto – zmogus taptu visagaliu.

Tront

Mano mintis ir taip kalbasi su kitais tai….

;D

Matrica

Opakapa

Norėčiau, bet netapsiu. Turės galimybę tik pasaulio turtingiausieji…

Taip pat skaitykite