Mokslininkai atrado jaunystės eliksyrą?

mokslininkai-jaunystes-eliksyrasMokslininkai iš Salko instituto (Kalifornija) atrado, kad, kai pelės buvo gydomos vaistais, pavadintais „J147“, jos atrodė jaunesnės.

 

Kaip skelbia mirror.co.uk, gali būti, kad jau išrastas jaunystės eliksyras po to, kai vaistai nuo Alzheimerio pateikė staigmenų – pelės „tapo“ jaunesnės.

 

Nauji vaistai buvo tokie sėkmingi testuojant juos laboratorijose su graužikais, kad ateinančiais metais planuojama juos išbandyti su žmonėmis.

 

Mokslininkai iš Salko instituto Kalifornijoje tokį atradimą padarė po to, kai susitelkė ties Alzheimerio tyrimo didžiausiu rizikos faktoriumi – senyvu amžiumi.

 

Kai pelės buvo gydomos vaistu, pavadintu „J147“, joms pagerėjo atmintis ir suvokimas, taip pat pagerėjo smegenų kraujotaka. Be to, jos ėmė atrodyti jaunesnės.

 

„Mes nenumanėme, kad pamatysime tokį jauninantį efektą, tačiau šie vaistai padarė, kad senos pelės atrodytų jaunesnės“, – sakė dr. Antonio Curraisas iš Salko instituto. ​

 

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Kurkuminas

Reikėjo paminėti, kad tas „J147“ nesunkiai pasiekiamas paprastiems žmonės. Jis yra kurkumino sudedamoji dalis, kuris aptinkamas kario prieskoniuose. Įdomu, kad kurkuminas yra ir MAOi

Taip pat skaitykite