Internautai Marse pastebėjo „dievo veidą“

veidas-marsasLegenda pasakoja, jog senovės asirai sugebėjo sukurti mistinę kosminių kelionių technologiją ir, nuskridę į Marsą, ten paliko savo dievo statulą.

 

Pirmadienį Jungtinių Amerikos Valstijų kosmoso agentūros NASA marsaeigis „Opportunity“ persiuntė vaizdus, kuriuose galimai užfiksuotas asirų išminties dievas Nabu. Bent jau taip teigia keletas ateivių entuziastų, rašo naujienų ir pramogų portalas alfa.lt.

 

Nuotrauka buvo padaryta vadinamajame „Concepcion“ krateryje – tai regionas, kuris mažai tyrinėtas mokslininkų dėl keistos paviršiaus dangaus ir daugybės uolų bei kraterių.

 

veidas-marsas2

 

Pastebėję paslaptingą „dievo veidą“, internautai vėl ėmė skalambinti apie ateivių civilizacijos egzistavimą. Scottas Waringas iš „UFO Sightings Daily“ teigė, jog pastebėtos akmenų formos primena Mesopotamijos laikų dievų atvaizdus.

 

NASA šiuo atveju tradiciškai išlieka neutrali bei nepateikia savo versijos, o dalis internautų vėlgi teigia, jog tai tėra natūralūs akmenys, o matomas „dievo veidas“ tėra mūsų fantazijos vaisius.

 

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Opakapa

Aš tai siaubūną BŪ įžiūriu…

o geras

O as dar matau ir kazkokia mergaite virs jo galvos juodais plaukais

arunas

Kiek žinau marse jie neturi šviesolaidinio 100mbps interneto su neribotais duomenų kiekiais. Duomenis į žemę gali perduoti tik trumpą laiką ir mažu greičiu.

nk nesimata

Kokias senovines kameras naudoja, kad kokybė sunkiai įžiūrima. Dar ir nespalvota. Mano biudžetinis išmanusis daro gražesnes nuotraukas nei tas nasa laužas. Reikėtų susimetus aniems normalias kameras nupirkt, kad normali kokybė būtų :D

MP

Paziurek NASA tinklapyja foto, o ne ce 50000 kartu redaguotas visokiu internautu.

Taip pat skaitykite