Mėnulis įtakoja ir meilės procesus

menulio-itaka-meileiŽinia, mėnulis daro įtaką kai kuriems procesams, vykstantiems žemėje. Tačiau Mėnulis daro įtaką ir žmonių asmeniniams santykiams. Net tokiam jausmui kaip Meilė.

 

Norint, kad gyvenimas būtų ne tik harmoningas ir laimingas, bet ir pritrauktų norimus įvykius, o taip pat „tinkamus“ žmones, būtina atlikti kai kuriuos veiksmus per atitinkamus mėnulio ciklus. Mat žmogaus organizmo bioritmai priklauso nuo mėnulio fazių. Per skirtingas mėnulio fazes ir dienas pastebėtas ypatingas šio nežemiško kūno „žemiškiems reikalams“ poveikis. Tarp jų ir asmeninių santykių sferoje.

 

Tačiau pasak astrologų, norint pritraukti meilę, pirmiausiai reikia tiksliai žinoti, ko norite. Užmegzti ilgalaikius ir tvirtus santykius, sukurti šeimą? Kitaip tariant, reikia pozityviai galvoti apie savo svajonę ir būti įsitikinusiems, kad ji išsipildys. Visa tai reikėtų daryti per atitinkamas mėnulio dienas, nes kiekviena mėnulio periodo energetika turi savo ypatybių.

 

Labiausiai palankios mėnulio dienos užmegzti meilės ryšius

 

1-oji mėnulio para – tai labai šviesi, stipri ir palanki diena užmegzti tarpusavio santykius. O jei tą dieną sugalvosite kokį nors geidžiamą norą, jis būtinai išsipildys. Todėl šią dieną būtinai pasvajokite apie būsimą susitikimą su savo lemtimi.

 

2-oji mėnulio para – tai diena, kai sustiprėja intuicija. Todėl šią dieną rekomenduojama atidžiau pažvelgti į aplinkinius. Tikėtina, kad galite sutikti žmogų, kuris greičiausiai taps jūsų likimu. O tai jums padės nustatyti taip vadinamas šeštasis jausmas.

 

6-oji mėnulio para – tuo metu gali daug kas paaiškėti. Mat savo vidumi galima pajusti, ar santykiai su konkrečiu žmogumi bus perspektyvūs. Be to, tą dieną gerokai didesnė galimybė teisingai išsirinkti žmogų.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

11-oji mėnulio para – tai viena geriausių mėnulio mėnesio dienų. Būtent tą dieną labiau pasireiškia energija, pergalės siekimas ir seksualumas.

 

17-oji mėnulio para – ši para labiau palanki pradėti rimtus tarpusavio santykius ar susituokti. 17-oji mėnulio para palanki bet kokiems svarbiems meilės reikalams. Pavyzdžiui, gera diena pereiti iš vienų santykių etapo į aukštesnį, dvasinį lygmenį.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

21-oji mėnulio para – ši diena labiau tinkama energijos reikalaujantys veiksmai bei iniciatyva užmezgant tarpusavio santykius. Todėl bet koks bendravimas šią parą bus sėkmingas.

 

O štai 9-oji, 13-oji, 15-oji, 19-oji, 23-oji ir 26-oji mėnulio paros laikomos nepalankiomis naujų santykių užmezgimui ir bet kokio asmeninio gyvenimo pokyčiams.

 

Kokia šiandien yra mėnulio diena galite sužinoti paspaudus čia.

 

Parengė: Vilijos Magiškos Kortos

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite