Mėnulio užtemimas balandžio 4 dieną. Poveikis ir rekomendacijos.

menulio_uztemimas_2011062015 m. balandžio 4 d. visiškas Mėnulio užtemimas bus matomas Australijos, Japonijos ir Aliaskos gyventojams. Pilno užtemimo metu (apie 15 val.) Lietuvoje, deja, skaisčiai švies Saulė.

 

Mėnulio užtemimas – tai Mėnulio ciklo kulminacija, persilaužimo etapas situacijose. Jame veikia dvi jėgos, esančios priešpriešoje arba veikiančios išvien ir yra simboliškai susijusios su Svarstyklių ženklu ir jo valdove Venera. Šį periodą mažai kas pragyvens vienatvėje. Jei mūsų gyvenime nėra partnerio, tai bus situacija ( arba žmogus), kuris opozicionuos mums arba susidurs su mūsų opozicija. Vienaip ar kitaip bus kažkas arba kas nors, su kuo reiks turėti reikalų.

 

Kadangi užtemimo energija įjungs Avino – Svarstyklių ašį, tai dar kartą pabrėš temų: ‚aš – tu‘; ‚mes – jie‘, reikšmingumą, tai reiškia santykių, tiek veiklos, tiek ir asmeninių, temą. Taip pat savo asmeninių interesų gynimą bei lygiateisiškumo pasiekimą. Šituo laiku gali tapti aktualūs sprendimų, sutarčių nutraukimo, kompanijų susijungimo, ginčų reguliavimo, santuokos ir ištuokos klausimai.

 

Užtemimas kalba ir apie tai, jog šituo laikotarpiu situacijose gali pasireikšti mūsų valios ir kitų žmonių valios priešprieša.

 

Situacijos vykstančios pirmąją balandžio savaitę turi fatališką atspalvį, kurį kontroliuoti gali būti sunku. Tiesiog stebėkite vykstančius procesus ir venkite kardinalių sprendimų.

 

Perspėjimai

 

Šituo metu reikėtų atsisakyti perdėto ambicingumo, padidinta savivertė trukdys teisingai vertinti situaciją ir asmenines galimybes.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Žmonės bus linkę priimti viską asmeniškai, net tai, kas su jais neturėjo ryšio ir įsivelti į konfliktus dėl smulkmenų. Galimi ginčai ir mėginimai įrodyti savo tiesą, nesiskaitant su oponento argumentais.

 

Užtemimo ir artimiausios balandžio dienos – padidinto traumatizmo laikas. Šituo laiku gali padaugėti autoyvykių kelyje. Tendencija iš pradžių padaryti, po to pagalvoti įtakos problemas keliuose, buitines bei gamybines traumas.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Atsargumo reikalaus finansinės išlaidos, nes mes būsime linkę į padidintą išlaidumą ir rizikuosime išleisti daugiau, nei leidžia mūsų biudžetas.

 

Šituo laiku bus sunku atpažinti tikruosius motyvus tų, su kuriais mes turime reikalų. Reikėtų būti atsargiems, kad išvengtume neprotingų žingsnių dėl apgaulės ar saviapgaulės. Galimos intrigos ir apsiskaičiavimai.

 

Geriausia balandžio mėnesio taktika – kompromisas senuose, susiklosčiusiuose santykiuose ir atsargumas naujuose. Bandymai neatsižvelgti į kitų interesus duos problemas. Reiktų prisiminti, kad dabar svarbiausia – interesų balansas. Neverta nepermaldaujamai laikytis savo. Šituo metu reikia išlaikyti užimtas anksčiau pozicijas, išanalizuoti praradimus. Geriausia užsiimti tuo, kas gerai žinoma ir patikrinta laiko, protingai užbaigti pradėtus darbus.

 

Labiausiai užtemimas palies tuos, kurie turi asmeninių planetų Avino ir Svarstykių ženkle.

 

Norime atkreipti dėmesį, jog tai yra bendro pobūdžio informacija, bendras fonas. Kaip Mėnulio užtemimas paveiks jus asmeniškai reikėtų konsultuotis su savo asmeniniu astrologu (asmeninisastrologas.lt)

 

Parengė: Astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

 

Inf. šaltinis: asmeninisastrologas.lt

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite