Kaip planetos veikia mūsų gyvenimą?

planetos-veikia-gyvenimaBe jokių abejonių, žmonijai svarbiausia planeta Saulės sistemoje – Žemė. Juk čia mūsų namai, čia klesti gyvybė.
 
Tačiau kitos Saulės sistemos planetos taip pat nėra tik žiburėliai danguje. Nors ir yra labai toli, daro įtaką kiekvienam žmogui. Norint nuspėti, ko tikėtis kuriuo metu, reikia tik žinoti, kuri planeta tuomet dominuoja dangaus skliaute.
 
Planetų dominavimo lentelė

 

Laikotarpis

Dominuojanti planeta

Sausio 21 d.–vasario 19 d. Uranas
Vasario 20 d.–kovo 20 d. Neptūnas
Kovo 21 d.–balandžio 20 d. Marsas
Balandžio 21 d.–gegužės 21 d. Venera
Gegužės 22 d.–birželio 20 d. Merkurijus
Birželio 21 d.–liepos 22 d. Mėnulis
Liepos 23 d.–rugpjūčio 22 d. Saulė
Rugpjūčio 23 d.–rugsėjo 22 d. Merkurijus
Rugsėjo 23 d.–spalio 22 d. Venera
Spalio 23 d.–lapkričio 22 d. Plutonas ir Marsas
Lapkričio 23 d.–gruodžio 21 d. Jupiteris
Gruodžio 22 d.–sausio 20 d. Saturnas

 

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

Norint žinoti, kuri planeta dominuoja konkrečiu laikotarpiu, reikia žiūrėti į jų dominavimo lentelę.
 
Novatoriškasis Uranas
 
Ši planeta skatina troškimą būti laisviems ir savarankiškiems. Ji moko į gyvenimą žiūrėti kitaip, atsipalaiduoti ir nebijoti būti išskirtiniams. Uranas didina potraukį novatoriškoms idėjoms ir eksperimentams. Tai leidžia išsilukštenti iš savo kiauto, į viską žiūrėti pasaulietiškiau, priimti kitokį požiūrį ir kitas kultūras be išankstinio nusistatymo. Taip pat ši planeta skatina smalsumą, todėl padidėja noras mokytis, sustiprėja intelektualiniai gebėjimai ir įžvalgos. Tačiau Uranas gali suintensyvinti ir neigiamas savybes: norą maištauti, netvarkingumą, nepastovumą bei atsakomybės trūkumą.

 

Jautrusis Neptūnas

 

Ši planeta didina jautrumą, dvasingumą, sužadina neįprastus žmogaus gebėjimus ir intuiciją. Tačiau reikia būti atsargiems, nes ji gali pastūmėti į iliuzijų pasaulį, kai žmogus praranda realybės nuovoką ir ima apgaudinėti pats save. Tai gali lemti potraukį žalingiems įpročiams, ypač svaigalams. Jeigu gebėsite atsispirti Neptūno pinklėms, jis jus apdovanos neįtikėtinu kūrybingumu. Nustebsite, kad galvoje gimsta šimtai idėjų, kaip įveikti užduotis, kurios iki šiol atrodė neįveikiamos. Dar viena puiki šios planetos savybė yra ta, kad ji skatina meilę, supratingumą ir toleranciją.

 

Karingasis Marsas

 

Dominuojant šiai planetai, energijos ir ryžto tikrai nepritrūksite. Marsas skatina nuolatos eiti pirmyn. Jis moko nesigręžioti atgal, nekaltinti savęs ir drąsiai žengti į geresnį rytojų. Niekas jo ant padėklo neatneš – turėsite išsikovoti patys. Toje kovoje būsite itin savarankiški, vadovausitės savo galva, tačiau netrūks ir spontaniškų sprendimų. Svarbu netapti pernelyg autoritariškiems, atsikratyti agresijos ir be reikalo nesivelti į konfliktus. Marsas skleidžia stiprią vyriškąją energiją, todėl jam dominuojant padidėja seksualumas. Reikia būti atsargiems, nes galite pernelyg sureikšminti kūniškus malonumus ir pamiršti emocinį ryšį.

 

Jausmingoji Venera

 

Tai jausmų, meilės ir žavesio planeta, pulsuojanti moteriškąja energija. Ji moko atskleisti savo seksualumą, skatina flirtuoti ir gundyti priešingos lyties atstovus. Venera stiprina meilę ne tik kitiems, bet ir sau. Taip pat susijusi su grožio supratimu. Dominuojant šiai planetai, norisi būti apsuptiems estetikos ir komforto. Taip pat padidėja malonumų troškimas ir seksualinis aktyvumas. Svarbu nepamiršti pareigų ir pernelyg neįsijausti į patogų bei nerūpestingą gyvenimą. Juk Venera moko paisyti harmonijos ir vertybių.

 

Racionalusis Merkurijus

 

Merkurijus – racionalaus mąstymo simbolis. Jis didina intelektinius gebėjimus, skatina kliautis protu, o ne jausmais. Dominuojant šiai planetai, trokštama mokytis, kaupti kuo daugiau informacijos ir ją pritaikyti praktiškai. Tinkamas metas įvairiems dokumentams tvarkyti, naujiems projektams kurti, rašto darbams rašyti ir atlikti kitas kruopštumo bei atidumo reikalaujančias užduotis. Taip pat tai puiki proga sudėlioti viską į savo vietas ir išspręsti seniai ramybės neduodančius klausimus. Tik nereikia tapti pernelyg smulkmeniškiems ir pareigingiems, antraip kils problemų su aplinkiniais, stigs tolerancijos ir empatijos.

 

Švelnusis Mėnulis

 

Ši planeta atstovauja emocijoms, vaizduotei ir imlumui. Ji skatina jautrumą, atvirumą ir šeimyniškumą – padidėja noras globėjiškai rūpintis artimaisiais. Santykiai tampa itin prieraišūs ir būna labai sunku su kuo nors skirtis. Be to, šis dangaus kūnas didina gebėjimą prisitaikyti prie pokyčių ir naujo gyvenimo ritmo. Taip pat stiprina intuiciją, todėl vadovaujantis ja verta priimti sprendimus. Tačiau Mėnulis gali didinti nervingumą, baimę ir nepasitikėjimą savimi.

 

Kaitrioji Saulė

 

Ši planeta simbolizuoja žmogaus tikslus ir gyvenimo kryptį. Ji spinduliuoja vyriškąją energiją, skatina būti drąsiems, pasitikintiems savimi, ryžtingiems, komunikabiliems ir pozityviems. Saulė padeda megzti ryšius su įtakingais žmonėmis ir kryptingai veda tikslų link. Taip pat skatina unikalių savybių atsiskleidimą, leidžiantį geriau pažinti save ir suvokti savo gyvenimo misiją. Be to, ši planeta žadina kūrybingumą ir gebėjimą aukštai pakelta galva įveikti kasdienius iššūkius. Tačiau linkusiems dominuoti derėtų būti atsargiems. Saulė gali pažadinti savanaudiškumą ir agresiją.

 

Ištvermingasis Plutonas

 

Ši planeta atstovauja galiai ir tam, kaip gebame su ja susidoroti. Plutonas didina fizinę ir psichologinę ištvermę. Žmogus išmoksta labiau pasitikėti savimi, geba atmesti kitų nuomonę ir nieko nepaisydamas judėti savų tikslų link. Vertėtų būti itin atsargiems, nes taip galima tapti piktais savanaudžiais, trypiančiais kitų teises ir jausmus. Tai gali paskatinti eiti net nusikalstamais keliais. Dominuojant Plutonui, puikus metas įvairioms transformacijoms ir svarbiems gyvenimo pokyčiams. Taip pat tinkamas laikotarpis rizikingiems sumanymams įgyvendinti.

 

Teisingasis Jupiteris

 

Ši planeta atstovauja valdžiai, galiai ir sėkmei. Dominuojant Jupiteriui, gali tekti bendrauti su daug įtakingų asmenų, galbūt netgi patiems tokiais tapti. Tai atveria daug naujų galimybių ir suteikia drąsos jomis pasinaudoti. Ši planeta neatsiejama nuo teisingumo. Ji neleidžia pro pirštus žiūrėti į šalia vykstančias apgavystes ir išnaudojimą. Toks požiūris spartina dvasinį tobulėjimą. Svarbiausia nepasiduoti neigiamai Jupiterio įtakai ir netapti kitus smerkiančiais teisuoliais, negebančiais priimti kitokio požiūrio.

 

Santūrusis Saturnas

 

Ši planeta skatina susikaupimą ir discipliną. Ji simbolizuoja išmintį, senatvę ir potraukį konservatyvioms tradicijoms. Neverta tikėtis, kad dominuojant Saturnui ryšitės svarbiems gyvenimo pokyčiams, nes ši planeta mėgsta pastovumą ir aiškumą. Tačiau geriau seksis praktiškai mąstyti ir sėkmingai tvarkyti buitį. Galima imtis kruopščių darbų, nes ši planeta didina kantrumą. Svarbu netapti taisyklių vergais ir nepamiršti spontaniškumo teikiamo džiaugsmo. Per didelė Saturno įtaka gali lemti žmogaus uždarumą ir įvairių fobijų atsiradimą.

 

Planetų įtaka seksualumui

 

Kai savo kerus paskleidžia Uranas, žmogus išsilaisvina iš kompleksų ir tampa atviresnis. Tikėtina, kad partneriai vienas kitam atskleis savo seksualines fantazijas ir slapčiausius norus. Taip pat ši planeta skatina išbandyti naujoves, perkelti meilės žaidimus iš lovos į kur kas ekstremalesnes vietas.

 

Urano vietą užėmus Neptūnui, seksas bus neįsivaizduojamas be meilės. Intymūs santykiai taps romantiškesni ir jausmingesni. Marsas išsklaido visus sentimentus ir į seksualinį gyvenimą įneša daugiau ryžto bei energijos. Seksas gali būti net kiek grubokas, bet tai šiuo metu teiks malonumą. Svarbu nepamiršti ne tik savo, bet ir partnerio poreikių. Venera ne veltui vadinama meilės planeta. Ji į intymų gyvenimą įneš daug žavesio, flirto ir gundymų.

 

Šiuo metu padidėja seksualinė energija, o intymūs žaidimai tampa itin jausmingi ir erotiški. Merkurijus karštų aistrų nekursto. Veikiami jo įtakos, žmonės tampa gana apatiški seksui, sunku pabudinti jų aistrą. Intymūs žaidimai tampa monotoniški, greiti ir neemocionalūs. Savo galią paskleidus Mėnuliui, į seksualinius santykius pradedama žiūrėti ne tik kaip į malonumą. Poroms vis dažniau kyla minčių apie šeimos pagausėjimą. Saulė pažadina vyriškąją energiją, karštą aistrą ir veržlumą.

 

Intymus gyvenimas ir vėl suliepsnoja. Jis tampa persmelktas kūrybiškumo, novatoriškų idėjų ir pasitikėjimo savimi. Atsiranda troškimas dominuoti. Plutonas dar labiau sustiprina Saulės energiją ir suteikia daugiau fizinės ištvermės. Šiuo metu labai svarbu lovoje nebūti pernelyg savanaudiškiems ir stengtis, kad malonumą patirtumėte abu. Dominuojant Jupiteriui, taps sunku į meilės guolį įsileisti naujoves, ypač jeigu jas siūlys partneris. Atrodys, kad teisinga tik tai, ko trokštate jūs. Saturnas dar labiau sustiprins konservatyvų požiūrį. Šiuo metu gali sustiprėti kompleksai ir drovumas. Sujaudinti vienas kitą taps sunku.

 

Kaip veikia keturkojus?

 

Urano veikiamus augintinius suvaldyti bus sunku. Jie taps itin smalsūs ir lįs netgi ten, kur nenorėtumėte, kad kištų nosį. Nors keturkojams trūks paklusnumo, tačiau jie bus imlūs naujai informacijai, todėl dresūros pamokos šiuo metu nenueitų perniek. Dominuojant Neptūnui, augintiniai tampa itin jautrūs ir irzlūs. Netinkamas metas pokyčiams, jų gydymui arba grožio procedūroms.

 

Visa, kas neįprasta, keturkojams bičiuliams kels didelį stresą. Veikiami Marso, gyvūnai atgauna pasitikėjimą savimi. Jie tampa kur kas aktyvesni, žaismingesni ir nori daugiau bendrauti. Tačiau suaktyvėja ir agresija, todėl augintinių verčiau neerzinti. Venera pažadina gyvūnų poravimosi instinktą, todėl jie taps labai dėmesingi kitiems keturkojams. Jeigu nenorite, kad augintinis susilauktų palikuonių, turėtumėte išlikti budrūs ir neišleisti jo vieno į lauką.

 

Merkurijaus veikiami gyvūnai atskleidžia savo intelektą. Šeimininkai šiuo metu stebisi netikėtai padidėjusiu augintinių supratingumu. Atrodo, kad jie jus supranta iš vieno žvilgsnio. Puikus metas dresūrai. Mėnulis skatina gyvūnų prieraišumą. Šiuo metu augintinis nenorės trauktis nuo jūsų nė per žingsnį, puikiai jaus jūsų emocijas, mokės kartu džiaugtis ir paguosti. Saulė keturkojus bičiulius pažadina iš sąstingio. Gyvūnai tampa aktyvesni, daugiau laksto ir žaidžia. Jie gali trokšti dominuoti ir tapti šiek tiek nepaklusnūs. Be to, gali sustiprėti agresija.

 

Plutono veikiami keturkojai bandys jūsų kantrybės ribas. Jupiteris juos šiek tiek nuramins, gyvūnai vėl supras savo vietą namuose. Šunys šiuo periodu gali būti sargesni nei anksčiau. Saturno veikiami augintiniai tampa ramūs, paklusnūs ir nekrečia jokių eibių. Netgi jaunikliai elgiasi tarsi būtų senoliai.

 

Mitybos planas

 

Uranas didina potraukį žuviai ir jūrų gėrybėms. Kuo daugiau jų valgysite, tuo sveikesni būsite. Šiuos produktus naudinga patiekti su jūrų kopūstais arba daržovėmis. Vertėtų nepamiršti ir pieno gaminių bei geležies šaltinių: raudonos mėsos, kepenų, granatų, burokėlių ir kt. Neptūnas rekomenduoja kartą per savaitę pasidaryti iškrovos dieną – gerti tik vandenį arba valgyti vienos rūšies produktus, pavyzdžiui, obuolius. Apskritai derėtų vartoti daugiau produktų, kuriuose gausu kalio: ankštinių daržovių, bananų, slyvų, razinų, grikių ir pan.
Marsas skatina polinkį žalingiems įpročiams – alkoholiui ir besaikiam užkandžiavimui.

 

Būtina labiau save kontroliuoti ir atsisakyti visko, kas nenaudinga organizmui. Rekomenduojama valgyti kuo daugiau vaisių ir daržovių, ypač žalios spalvos. Venera priverčia organizmą greičiau pilnėti, žmogus sunkiau jaučia saiką. Maistas tampa ne tik energijos šaltiniu, bet ir malonumu arba vienintele paguoda. Veikiant šiai planetai, siekiant išsaugoti dailias kūno linijas, neužteks vien taisyklingos mitybos – reikės ir sporto. Patartina vengti miltinių ir rūkytų gaminių.

 

Dominuojant Merkurijui, labai svarbu subalansuoti mitybą, kad organizmui netrūktų mineralinių medžiagų ir vitaminų, ypač B grupės, antraip sutriks nervų sistema. Patartina valgyti daugiau grūdinių produktų, liesos mėsos ir žalios spalvos daržovių. Mėnulis didina potraukį saldumynams ir sočiam maistui. Būtina riboti jų kiekį ir apskritai mažinti porcijas. Svarbiausia vartoti mažiau cukraus ir krakmolingų produktų. Patartina valgyti daugiau baltyminio maisto, o angliavandenius vartoti saikingai. Itin sveika valgyti daugiau žuvies ir jūrų gėrybių.

 

Saulė žadina apetitą, tačiau apdovanoja ir saiko jausmu. Patartina valgyti greitai energijos suteikiančių produktų – vaisių, pieno produktų, žuvies. Šiuo metu organizmui naudinga ir troškinta su daržovėmis liesa mėsa. Plutonas susijęs su mėsos troškimu. Norisi ją valgyti su kuo daugiau prieskonių ir padažų. Deja, vertėtų rinktis tik liesą mėsą, geriausia paukštieną ir gardinti ją tik prieskoninėmis žolelėmis, saikingai vartoti druską. Mėsos patiekalus derėtų patiekti su daržovėmis, o ne su duona arba košėmis.

 

Jupiteris nepataria laikytis dietų, svarbu valgyti kuo įvairesnių produktų, bet saikingai. Gausiau galima vartoti vaisių, daržovių, grūdinių ir pieno produktų. Saturnas skatina atsisakyti visko, kas yra itin intensyvaus skonio. Nerekomenduojami aštrūs, saldūs ir riebūs patiekalai. Patartina valgyti kuo daugiau termiškai neapdorotų produktų, košių, žuvies ir jūrų gėrybių. Mėsos verčiau vengti.

 

Specialistės komentaras (Tarologė Sigita Benetienė)

 

Kokią įtaką žmogaus sveikatai daro kiekviena planeta?

 

Uranas susijęs su nervų sistema ir smegenimis, todėl atsakingas už įvairias neurozes, neurologines ligas.
Neptūnas atsakingas už psichinę sveikatą ir kraujo ligas, pavyzdžiui, anemiją.

 

Marsas siejamas su drąsa, energija, ryžtu, agresija ir vyriškumu. Jis valdo uždegiminius procesus, kūno temperatūrą, imuninę sistemą, šlapimą, lytinius organus, prakaitą, raumenis, raudonuosius kraujo kūnelius ir jausmus. Taip pat veidą, kaukolę, smegenis ir akis.

 

Venera – tai grožis, meilė, seksualumas, moteriškumas. Ši planeta valdo kraujotaką, šalinimo organus, mitybą, gerklę, inkstus, hormonus. Be to, didina pasitenkinimą.

 

Merkurijus susijęs su protu ir logika. Jis valdo komunikacinius gebėjimus, centrinę nervų sistemą, smegenis, jutimo organus. Taip pat atsakingas už plaučius ir kvėpavimo takus, koordinaciją.

 

Mėnulis siejamas už emocijomis, jautrumu, pasąmonės veikla ir intuicija. Jis įkūnija moteriškąjį elementą, stiprina dvasingumą. Be to, atsakingas už vaisingumą ir mitybą. Šis dangaus kūnas valdo skrandį, krūtinę, kiaušides, limfinę ir simpatinę nervų sistemas. Taip pat susijęs su kraujotaka, hormonais ir visais organizmo skysčiais.

 

Saulė simbolizuoja gyvybingumą, vidinę stiprybę ir gebėjimą atkurti jėgas. Ji daro įtaką smegenims, akims, širdžiai, griaučiams, ypač stuburui.

 

Plutonas susijęs su lytiniais organais. Taip pat daro įtaką plaukams, nagams ir dantims. Su šia planeta susijusios ir onkologinės ligos.

 

Jupiteris atsakingas už kepenis, kūno riebalus, kraujo cirkuliaciją ir augimą. Ši planeta susijusi su auglių atsiradimu, taip pat antsvoriu.

 

Saturnas simbolizuoja susitraukimą ir senatvę. Jis valdo odą ir skeletą, taip pat dantis, tulžį. Ši planeta atsakinga už dantų skausmą, kaulų lūžius ir stuburo traumas.

 

Straipsnio autorė: tarologė Sigita Benetienė, www.sigitataro.lt

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Ne Tai

Planetų dominavimas iš tiesų egzistuoja, tačiau jis niekaip nesusijęs su mėnėsiais. Taip yra todėl, kad visų planetų apsisukimo periodai yra skirtingi.

Kalbėti apie žvaigždžių ar planetų įtaką gyvąjai gamtai visiškas nonsensas. Paprastai tai susiję visai su kitais, nepastebėtais dalykais. Pvz. horoskopai dalinai pasiteisina ne dėl super tolimų žvaigždynų, o dėl skirtingų vaisius maitinimo sąlygų skirtingo mėnesio neštume.

Paradigm Shift

Kai kur pralestos net kelios planetos. Jaučiu čiūju rašė kažkos tinginys.

Taip pat skaitykite