Prapuolusios civilizacijos

kukulkan_mayaPanašiai kaip Indiana Džonsas, archeologas vienišius Deividas Hatčeris Čaildresas atliko daugybę žygių į pačius seniausius ir tolimiausius planetos kampelius. Aprašydamas pamirštus miestus ir senąsias civilizacijas, jis išleido šešias knygas: savo kelionių nuo Gobio dykumos iki Puma Punkio Bolivijoje, nuo Mohendžo Daro iki Baalbeko kronikas.

 

Mu ir Lemūrija

 

Pasak senųjų šaltinių, pirmoji civilizacija atsirado prieš 78 000 metų gigantiškame kontinente, kuris žinomas kaip Mu arba Lemūrija. Ir egzistavo ji 52 000 metų. Civilizaciją sunaikino žemės drebėjimai, kuriuos sukėlė ašigalių susikeitimas vietomis, įvykęs maždaug prieš 26 000 metų. Mu civilizacija nepasiekė tokių aukštumų kaip kitos, vėlesnės, tačiau Mu tautos daug pasiekė akmeninių megalitų statyboje. Gigantiški statiniai turėjo apsaugoti nuo žemės drebėjimų.

 

Šis statybos menas ir mokslas buvo pats didžiausias Mu pasiekimas. Galbūt tais laikais visoje planetoje buvo viena kalba ir viena vyriausybė. Išsilavinimas buvo imperijos klestėjimo garantas, kiekvienas pilietis buvo apsišvietęs ir išmanė žemės ir visatos dėsnius. Sulaikęs 28 metų amžiaus žmogus tapdavo pilnateisiu imperijos piliečiu.

 

Atlantida

 

Kai Mu kontinentas nugrimzdo į okeano dugną, susiformavo šiuolaikinis Ramusis vandenynas, o vandens lygis kitose pasaulio dalyse smarkiai nuslūgo. Didžiausios Lemūrijos laikų salos Atlanto vandenyne smarkiai išsiplėtė savo teritorija. Poseidonijos archipelago žemės suformavo ištisą nedidelį kontinentą, kurį šiuolaikiniai istorikai vadina Atlantida, nors tikrasis pavadinimas buvo Poseidonija. Atlantida disponavo itin aukštomis technologijomis, pranokstančiomis šiuolaikines.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Knygoje “Dviejų planetų gyventojai”, kurią 1884 metais Tibeto filosofai padiktavo kaliforniečiui Frederikui Spenseriui Oliveriui, kaip ir jos tęsinyje, išleistame 1940 metais, paminėti tokie išradimai ir įrenginiai, kaip kondicionierius oro valymui nuo kenksmingų garų, vakuuminės cilindrinės lempos, liuminisencinės lempos, elektriniai šautuvai, vienabėgis transportas, vandens generatoriai, įrengimai, suslėgti vandeniui iš atmosferos, oro laivai, varomi antigravitacinių variklių. Edgaras Keisis minėjo, kad Atlantidoje buvo naudojami lėktuvai ir kristalai, skirti išgauti didžiuliams energijos kiekiams. Jis taip pat minėjo apie atlantų piktnaudžiavimą valdžia, kuris ir sunaikino civilizaciją.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Ramos imperija

 

Laimei, senosios indų Ramos imperijos knygos pasiekė mūsų laikus, skirtingai nuo Kinijos, Egipto, Centrinės Amerikos ir Peru dokumentų. Šiuo metu imperijos liekanas užgožė džiunglės arba jos atsidūrė vandenyno dugne. Ir visgi Indija, nežiūrint į daugybę ją nusiaubusių karų, sugebėjo išsaugoti didžiąją dalį savo senosios istorijos. Buvo manoma, kad indų civilizacija atsirado maždaug 500-aisiais mūsų eros metais, t.y. prieš 200 metų iki Aleksandro Makedoniečio užkariavimo. Tačiau XX amžiuje Indo upės slėnyje, šiuolaikinio Pakistano teritorijoje buvo aptikti Mohendžo Daro ir Harapos miestai.

 

Šis atradimas privertė archeologus pastūmėti Indijos civilizacijos datą tūkstančiais metų atgal. Šiuolaikinių tyrinėtojų nuostabai, miestai buvo puikiai organizuoti ir suplanuoti. O kanalizacijos sistema buvo kur kas modernesnė už kai kurių dabartinių Azijos miestų sistemas.

 

Ozirio civilizacija

 

Atlantidos ir Harapos laikais Viduržemio jūros baseinas buvo didelis derlingas slėnis. Senoji civilizacija, kuri ten klestėjo, buvo dinastinio Egipto pirmtakė ir yra žinoma kaip Ozirio civilizacija. Nilas anksčiau tekėjo visiškai kitaip, nei mūsų laikais ir buvo vadinamas Stiksu. Jo žiotys buvo ne Viduržemio jūroje, Rgipte, upė darė posūkį į vakarus ir suformavo didžiulį ežerą centrinėje šiuolaikinės Viduržemio jūros dalyje. Iš šio ežero jis rajone tarp Maltos ir Sicilijos tekėjo toliau į Atlanto vandenyną, žiotys buvo palei Heraklio stulpus (Gibraltarą).

 

Kai Atlantida buvo sunaikinta, Atlanto vandenys pamažu užtvindė Viduržemio baseiną ir sunaikino didžiulius oziriečių miestus bei privertė juos migruoti. Ši teorija paaiškina keistus megalitinius statinius, aptiktus Viduržemio jūros dugne. Archeologinis faktas, kad šios jūros dugne slypi daugiau kaip 200 paskendusių miestų. Egipto civilizacija, drauge su Mino (Kretos) ir Mikėnų (Graikojoje) civilizacijomis – tai vienos galingos ir senos kultūros liekanos. Ozirio civilizacija paliko didžiulius seismiškai atsparius megalitinius statinius, buvo įvaldžiusi elektros energiją ir kitus patogumus, kurie buvo paplitę ir Atlantidoje.

 

Panašiai kaip Atlantidoje ir Ramos imperijoje, oziriečiai turėjo lėktuvus ir kitas transporto priemones. Paslaptingi keliai Maltoje, kuriuos aptiko po vandeniu, buvo dalimi Ozirio civilizacijos transporto sistemos. Turbūt geriausias aukštų oziriečių technologijos pasiekimų pavyzdys – nuostabi platforma Baalbeke (Libanas). Pagrindinė platforma sudėliota iš didžiulių uolienos blokų, kurių kiekvieno svoris siekia nuo 1200 iki 1500 tonų.

 

Gobio dykumos civilizacija

 

Daug Uigūrų civilizacijos senovinių miestų, Atlantidos amžininkų, esama Gobio dykumoje. Gobis – negyva, saulės išdeginta žemė ir sunku patikėti, kad kitados čionai teliūskavo okeano vandenys. Kol kas jokių šios civilizacijos pėdsakų neaptikta. Tačiau vimanai ir kiti techniniai to laikmečio įrenginiai nebuvo svetimi ir Uigero sričiai.

 

Kai kurie šaltiniai liudija, kad Lemūrijos valdovai dar iki katastrofos, kuri sunaikino jų civilizaciją, perkėlė savo būstines į negyvenamą plokštikalnę Centrinėje Azijoje, kurią šiandien mes vadiname Tibetu.

 

Tiahuanakas

 

Kaip ir Mu bei Atlantidoje, statyba Pietų Amerikoje pasiekė megalitinius mastus, statant seismiškai atsparias konstrukcijas. Gyvenami namai ir visuomeniniai pastatai buvo kraunami iš įprastų akmenų, tačiau naudojant unikalią daugiakampę technologiją. Jie tebestovi iki šiol. Kuskas, senoji Peru sostinė, kuri greičiausiai buvo pastatyta dar prieš inkus, vis dar gyvenamas miestas, netgi praėjus tūkstančiui metų. Dauguma pastatų, išsidėsčiusių mieste, šiandien yra sujungti sienomis, kurioms šimtai metų (kai tuo tarpu daugybė jaunesnių pastatų, kuriuos pastatė jau ispanai, palaipsniui griūva.

 

Už kelių šimtų kilometrų į pietus nuo Kusko stūkso fantastiški Puma Punko griuvėsiai Bolivijoje. Puma Punka įsikūrusi netoli žymiojo Tiahuanako, vietovės su masyviais megalitais, kur visur aplinkui nežinoma jėga išsvaidė šimtatonius blokus. Tai atsitiko, kai Pietų Amerikos kontinentas buvo netikėtai užkluptas grandiozinio kataklizmo, kurį greičiausiai sukėlė ašigalių susikeitimas vietomis. Ankstesnis jūros dugne buvęs kalnagūbris dabar iškilęs į 3900 metrų aukštį Anduose. Apie tai liudija daugybė suakmenėjusių okeanui būdingų liekanų aplink Titikakos ežerą.

 

Majai

 

Majų piramidės, aptiktos Centrinėje Amerikoje, turi savo antrininkes Indonezijoje, Javos saloje. Sukucho piramidė Lavu kalno papėdėje palei Surakartą centrinėje Javoje – fantastiška šventykla su akmenine stela ir laiptine piramide, kuri pagal savo išvaizdą kur kas labiau dera su Centrine Amerika. Ji yra faktiškai identiška toms piramidėms, kurias aptiko Vašaktuno vietovėje netoli Tikalio. Senovės majai buvo puikūs astronomai ir matematikai, jų ankstyvieji miestai puikiai derėjo su gamta.

 

Majai statė kanalus ir miestus-sodus Jukatano pusiasalyje. Kaip nurodo Edgaras Keisis, įrašai apie visus majų ir kitų senųjų civilizacijų pasiekimus, saugomi trijose planetos vietovėse. Pirmiausiai tai Atlantida arba Poseidonija, kur dalis šventyklų galimai dar bus atrastos po storu dugno nuosėdų sluoksniu, pavyzdžiui, Biminio rajone palei Floridos krantus. Antra vieta – kažkur Egipte esanti šventykla. Ir trečia – tai Jukatano pusiasalis Amerikoje.

 

Senovės kinija

 

Senovės Kinija, žinoma kaip Kinija Hanšui, panašiai kaip kitos civilizacijos, užgimė iš gigantiško Ramiojo vandenyno kontinento Mu. Senovės kinų metraščiai aprašo “dangaus vežimus”, kurie buvo aprašomi ir majų. Ir iš tiesų senovės kinų ir majų kalbos atrodo labai panašios. Kinijos ir Centrinės Amerikos tarpusavio įtaka akivaizdi tiek lingvistikos srityje, tiek mitologijoje, religinėje simbolikoje ir netgi prekyboje.

 

Senovės kinai išrado daugybę dalykų, pradedant tualetiniu popieriumi, baigiant žemės drebėjimų detektoriais, raketų technologijomis ir knygų spausdinimu. 1959 metais archeologai aptiko aliuminio juostas, pagamintas prieš kelis tūkstančius metų. O aliuminio neįmanoma pagaminti be didžiulių elektros energijos sąnaudų.

 

Senovės etiopija ir Izraelis

 

Iš senųjų Biblijos tekstų ir etiopų knygos Kebra Nehast mes žinome apie aukštas senosios Etiopijos ir Izraelio technologijas. Šventykla Jeruzalėje buvo pastatyta ant trijų gigantiškų tašyto akmens blokų, panašių į tuos, kokių esama Baalbeke. Saliamono šventykla, stovėjusi ten, kur dabar įsikūrusi musulmoniška mečetė, įsikūrusios toje vietoje, kurios istorija slypi dar Ozirio civilizacijoje.

 

Aroja ir Saulės karalystė

 

Kai prieš 24 000 metų Mu kontinentas nugrimzdo į vandenyno dugną dėl ašigalių susikeitimo vietomis, Ramiojo vandenyno erdves vėl apgyveno rasės iš Indijos, Kinijos, Afrikos ir Amerikos. Susiformavusi Arojos civilizacija Polinezijos, Melanezijos ir Mikronezijos salose pastatė megalitines piramides, platformas, kelius, statulas.

 

Naujojoje Kaledonijoje buvo aptiktos cementinės kolonos, datuojamos 5120-10 950 metais prieš mūsų erą. Velykų salos statulos buvo išsidėsčiusios spirale pagal laikrodžio rodyklę aplink salą. O Ponpejo saloje pastatytas didžiulis akmeninis miestas. Naujosios Zelandijos, Velykų salos, Havajų ir Taičio gyventojai vis dar tiki, kad jų protėviai sugebėjo skraidyti, keliauti oru iš salos į salą.

 

Inf. šaltinis: versijos.com

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Tip

Nesuprantu, negi autoriui sunku perskaityti savo tekstą prieš ar net po publikacijos ir pataisyti paprasčiausias gramatines klaidas?

Vaidas

Buvo manoma, kad indų civilizacija atsirado maždaug 500-aisiais mūsų eros metais, t.y. prieš 200 metų iki Aleksandro Makedoniečio užkariavimo.

kažkas negerai su metais. Makedonietis gyveno iki Kristaus

Toms

O tai tada kokia civilizacija gyveno rytų europoje,lietuvoje?

Taip pat skaitykite