Nustatyta, kuriuose daugiabučio aukštuose sveikiausia gyventi

2-1-daugiabutisJAV mokslininkai nustatė, kad daugiaaukščiuose pastatuose gyvenantys žmonės labiau rizikuoja savo sveikata, jei jų butai yra aukščiau nei 7 aukšte.

 

Tyrėjų teigimu, didesniame aukštyje silpnėjantis magnetinis laukas neigiamai atsiliepia žmogaus savijautai.

 

Pasak mokslininkų, kuo aukščiau žemės paviršiaus yra žmogus, tuo mažesnis jį veikiančio Žemės magnetinio lauko stipris. O silpnesnis magnetinis laukas, tyrėjų teigimu, sukelia papildomą apkrovą žmogaus imuninei, nervų ir širdies bei kraujagyslių sistemoms.

 

Tyrimais nustatyta, kad magnetinio lauko poveikis sumažėja 10 proc. tuo atveju, jei namo sienos yra betoninės. Plytinės sienos susilpnina magnetinį lauką 7 proc., o medinės – tik 1 proc.

 

Taigi, šiuo požiūriu sveikiausia gyventi mediniame name, o norintys įsikurti daugiaaukščiuose pastatuose turėtų rinktis būstą iki 7 aukšto: tokiu atveju magnetinio lauko poveikis sveikatai bus ribotas.

 

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Ezekiel

Tai tas pats galioja žmonėms gyvenantiems kalnuose? Betonas gali blokuoti elektromagnetines bangas, bet magnetines niekas neblokuoja. Nebent galima magnetinį lauką nukreipti magnetais.

Laurynas

Grybienė čia paskutinė. elektro-sveikatos-freak’am čia tokia info svarbi. Žodžiu GAIDYS ČIA. Labai norėjau tai parašyti kaip gaidys, bet nelabai vykusiai gavosi.

rapolas

totalus briedas…. laukas 10proc susilpnėtų nebent 100km aukštyje… be to, 9aukštas Klaipėdoje gali būti per 20 aukštų žemiau nei 1as aukštas Vilniuje ar Utenoje…

Anonimas

magnetinis laukas, o ne gravitacinis laukas

ayee

rapolai, tu čia jau kažką nusišnekėjai truputį :DD

Taip pat skaitykite