Žmogus iš kitos dimensijos

man-from-taured1954-ųjų birželis. Karšta diena. Nežinomas vyras ką tik atvyko į Japoniją, į Tokijo oro uostą. Iš pirmo žvilgsnio – statistinis europietis. Tačiau oro uosto apsaugos darbuotojams jis kažkodėl sukelia įtarimą. Paso patikros metu paaiškėja, kad vyras atvyko iš valstybės pavadinimu „Tordas“.

 

Pasas atrodė tikras, išskyrus faktą, kad šalies su tokiu pavadinimu nėra, tokia niekada neegzistavo – bent jau mūsų dimensijoje. Vyras nuvedamas į specialias patalpas papildomai apklausai.

 

Jam duodamas žemėlapis, paprašoma parodyti ant jo savo šalį. Jis, be jokių abejonių, pirštu rodo į vietą, kurioje yra Andora, ir niekaip negali suprasti, kodėl žemėlapyje nėra nurodyta jo gimtoji Tordo šalis.

 

Pasak paslaptingo vyro, ji turėtų būti būtent toje vietoje, juk Tordo šaliai yra daugiau nei tūkstantis metų! Muitinės atstovai pas vyrą aptiko kelių skirtingų Europos valstybių valiutų. Jo pase buvo daugybė štampų, uždėtų įvairiuose pasaulio oro uostuose, įskaitant ankstesnius vizitus į tą patį Tokijų.

 

zmogus-is-dimensijos

Policijos nuotrauka žmogaus iš kitos dimensijos

 

Sutrikę japonų pareigūnai nusprendžia nuvežti keistąjį vyrą į vieną iš Tokijo viešbučių. Prie jo durų paliekama apsauga – kol pavyks išsiaiškinti, kas gi čia vyksta. Kompanija, kurioje šis žmogus, pasak jo paties, dirba jau daug metų, nieko apie jį nežino, nors vyras parodo atitinkamus dokumentus.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Viešbučio, kuriame jis tariamai rezervavo kambarį, administracija taip pat nieko apie šį vyrą negirdėjo. Nieko pasakyti apie paslaptingąjį vyrą negalėjo ir Tokijo kompanija, į kurią į susitikimą atvyko vyras.

 

Galiausiai viešbučio numeris, kuriame buvo laikomas vyras, po kurio laiko buvo rastas tuščias. Vyras dingo be pėdsakų. Pro langą vyras pabėgti negalėjo – jo numeris buvo labai aukštai, jame nebuvo balkono. Kad ir kaip bebūtų keista, niekas niekada šio vyro nebematė. Paslaptis taip ir liko neatskleista.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
zosia

du bl.. gudruoliai: vienas apie agentą, kitas apie miestą, nors straipsnyje dėstoma apie šalį, kuri pas mus vadinasi Andora.

hku

Slaptas agentas tikriausiai. Pasai padirbiti ir pan. o dingo tikriausiai uz gerus pinigelius :)

exortis

specialaus agento pase tikriausiai specialiai irase neegzostuojancio miesto pavadinima tam, kad atkreiptu kuo daugiau i save demesio, ar ne? Auksine logika.

atsakymas exortis

Visu pirma jeigu tai butu koks specialus agentas jo dokumentai butu kaiptik egzistuojantys ir tvarkingi, kad neuzkliutu pasu kontroleja tolimesniam snipinejimui ar kitiems jo planuotiems darbams.
Kad stengtis atkreipti kuo daugiau demesio? koks turetu buti viso to tikslas (siekimas)?

nesamone

tordas yra Vengrijos miestas

atlantas

ka rukai?

Taip pat skaitykite