Kinas nekerpa nagų jau 20 metų

Vienas Kinijos gyventojas kairės rankos nagų nesikerpa jau 20 metų. 43 metų Li Dzianpingas iš Šinši miesto Fudziano provincijoje tvirtina, kad visų nagų ilgis sudėjus siekia vieną metrą. Keistuolis sako labai besididžiuojąs savo nagais, tačiau pripažino, kad kartais jie kelia keblumų.

 

fingernails_1539981i

 

“Niekuomet nesirodau ten, kur daug žmonių. O miegodamas turiu laikyti kairįjį riešą po galva, kad nejudėtų ranka”, – patirtimi dalijosi kinas. Paskutinį kartą kinas kirposi prieš 15 metų, nors mintis auginti nagus jam pasirodė patraukli dar anksčiau.

 

a97868_n8

 

“Kai buvau dvidešimties, perskaičiau, kad vieno Indijos vyro nagai ant kairės rankos išaugo maždaug iki metro ilgio. Tada nusprendžiau jį pralenkti”, – pasakojo vyriškis. “Iki 1992 metų man dukart buvo sulaužyti nagai. Turėjau viską pradėti iš naujo”, – sakė Li Dzianpingas.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite