Ką žvaigždės žada 2014 metams kiekvienam zodiako ženklui?

chinese-new-year-2014-zodiac-animal-signs-horseArklio metai žada daug dovanų ir staigmenų. Kai kurių ženklų atstovams jie gali būti labai svarbūs ir lemtingi tiek darbe, tiek ir asmeniniame gyvenime. Daugeliui 2014 m. atrodys kaip išbandymų laikas, nes Arklys yra gana nenuspėjamas.

 

Nuo pat metų pradžios keturios svarbios Saulės sistemos planetos – Jupiteris, Marsas, Plutonas ir Uranas – pradės rikiuotis kryžiumi, kuris reiškia stichijų susidūrimą.

 

Be to, pirmąjį pusmetį veržlusis Marsas ilgam užsibus Svarstyklių žvaigždyne. Dėl šios priežasties susidaręs panašus į kryžių piešinys išsilaikys danguje neįprastai ilgai, o kulminaciją pasieks balandį.

 

Jeigu į netikėtus likimo posūkius reaguosite ramiai, patirsite daug malonių ir įdomių įvykių. Žinoma, toks neįprastas ir ryškus planetų išsidėstymas turės galingos įtakos mūsų gyvenimui. Per šį laikotarpį daugelio žmonių logika ir protas gali konfliktuoti su galingais pirmapradžiais instinktais. Susidoroti su pastaraisiais bus sunku, todėl 2014-aisiais – gana didelė klaidų, nelogiškų, prieštaringų poelgių tikimybė.

 

Apskritai 2014 m. horoskopą galima būtų padalyti į dvi dalis. Nuo pat metų pradžios daugelis žinomų dalykų gali imti strigti, o Svarstyklių įkalintas Marsas provokuos norą tiesiog pasiduoti. Paklusus šiam jausmui, žlugs visi planai. Žvaigždės įspėja: 2014 m. pradžioje pabandykite nepasiduoti impulsams, nekapituliuokite! Nenuleiskite rankų, tikėkite savo žvaigžde, ir padėtis pasikeis, o ateinantys metai suteiks daug naujų galimybių. Be to, nepaisant planetų prieštaravimų, palankusis Jupiteris yra stipriame ženkle, vadinasi, jis padės išlaikyti aiškų protą ir rasti išeitį beveik iš bet kurios situacijos. Pasinaudokite tuo, kad sustiprintumėte savo pozicijas.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Antrajam 2014-ųjų pusmečiui horoskopas daug palankesnis. Nuo vasaros vidurio sėkmės planeta Jupiteris pereis į aktyvų ir kupiną optimizmo Liūto ženklą, Marsas, perėjęs į Skorpiono ženklą, taps aktyvesnis ir situacija normalizuosis. Antras pusmetis – puikus laikas verslui, savarankiškiems projektams, naujų darbų pradžiai, realizuoti pačias sudėtingiausias ir ambicingiausias idėjas. Nesidrovėkite: kelkite sau dangiškus tikslus ir svajokite. Tikslus, kurių kitu laiku bijotumėte siekti, antroje 2014 m. pusėje galite įgyvendinti ir pasiekti svaiginančią sėkmę.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

2014 metų horoskopų prognozes parengė: astrologė Rita Vainauskienė – Astrostudija.lt

 

Avinas

 

Bendras horoskopas. Avinams 2014 m. likimas bus labai palankus ir tikriausiai padovanos ne vieną galimybę pagerinti gyvenimą daugelyje sričių. Galite sulaukti pasikeitimų asmeniniame gyvenime, realizuoti save profesijoje, patirti kitokių malonių įvykių. Tikslą pasieks tik tie Avinai, kurie bus itin dėmesingi: 2014 m. sėkmė priklausys ne nuo pačių svarbiausių dalykų. Jei jaučiate, kad savo gyvenime darote ne tai, kas jums tikrai patinka, verta pakeisti veiklos kryptį. Žvaigždės padės visiems Avinams – ypač tiems, kurie pradės naują verslą ar imsis keisti savo gyvenimą. Svarbiausia, kad šie pokyčiai nedarytų įtakos kitų žmonių interesams. Kai kuriems Avinams 2014-ieji bus tokie veržlūs, kad pamanysite, jog būtina sustoti ir pailsėti, – ir tai bus labai teisingas sprendimas. 2014 m. net, regis, kasdieniškos situacijos pareikalaus iš jūsų nestandartinių sprendimų, apie kuriuos anksčiau nė nepagalvodavote. Vasarą žvaigždės Avinams pranašauja didelių pokyčių, o kai kuriais atvejais – net globalių. Dalį Avinų 2014-ieji išgąsdins savo nepaprastumu, tačiau kitiems suteiks naujos šviesios ateities viltį. Antroji metų pusė Avinams bus ramesnė ir net palankesnė. Palankiausias laikas pasikeitimams – antroji vasaros pusė iki rudens pradžios. Tai idealus metas tiems, kurie seniai norėjo pradėti naują verslą. Tiems, kuriems šeimos vertybės svarbiausios, astrologai pataria daugiau laiko praleisti su artimaisiais ir nekreipti dėmesio į buities smulkmenas.

 

Verslo horoskopas. Jei anksčiau pasiekėte didelės sėkmės darydami karjerą ar versle, 2014-ieji – įsitvirtinimo užkariautose aukštumose laikas. Atkreipkite dėmesį į savo aplinką – konkurentai nemiega! Palankiausias 2014 m. laikotarpis Avinų verslui (kaip ir asmeniniam gyvenimui) – pavasario pabaiga: nuo antrosios balandžio pusės iki gegužės pabaigos. Vasaros pabaigoje ir rudens pradžioje gali būti nemalonių netikėtumų, nes tuomet konfliktuos planetos, lemiančios finansinę sėkmę. Laimė, spalio pradžioje viskas turėtų susitvarkyti – prasidės naujų laimėjimų laikas.

 

Meilės horoskopas. 2014-ieji daugeliui Avinų bus didelių asmeninio gyvenimo pokyčių metai. Jei seniai bendraujate su savo išrinktuoju, žvaigždės pataria galvoti apie naują santykių etapą – oficialiai įregistruokite santuoką. Jei manote, kad esate tam nepasiruošę, nors ryšius jau seniai palaikote, vertėtų susimąstyti, kodėl taip yra. Galbūt jūsų jausmai tikrai nėra tokie stiprūs. Šiuo atveju būtina pasverti ir pagalvoti, ar verta tęsti santykius. Vienišų Avinų vasarį laukia lemtingas susitikimas. Atsargiems ir apdairiems verta būti birželio pabaigoje ir rugpjūčio viduryje – laukia daug susitikimų, viliojančių, bet, deja, nenaudingų. Tikėtina, kad rugsėjo pabaigoje užsimegs žavingas, tačiau trumpalaikis romanas. Jei savo antrąją pusę sutikote praėjusių metų rudenį, 2014-ųjų pavasaris – puikus laikas santuokai, kuri žada būti tvirta, patvari ir, svarbiausia, naudinga.

 

Jautis

 

Bendras horoskopas. 2014-ieji – harmonijos, proveržių ir jausmų metai. Jaučiai turės pamatyti tikrąsias gyvenimo vertybes ir atskirti jas nuo to, kas nereikalinga. Pasibaigus ilgam atsivertimo ir transformacijos ciklui, į Naujuosius metus Jaučiai įžengs atsinaujinę ir pilni energijos. Ambicingų ir drąsių šio ženklo atstovų laukia gyvenimo prioritetų kaita. Jūsų ankstesnė veikla buvo panaši į bėgimą ratu – nors jau keletą metų einate tikslo link, vis dar esate toje pačioje vietoje. Perkainoję gyvenimo vertybes Jaučiai galės padaryti didžiulį šuolį savo svajonės link. Žvaigždės sako: darykite, ir jums tikrai pavyks. 2014-ųjų simbolis – Medinis Arklys jus laimina veržimuisi ir net neapgalvotiems poelgiams. Jei svajojate baidare keliauti Amazonės upe, tačiau kasdien einate į nusibodusį darbą, 2014-ieji – geriausias laikas pakeisti savo gyvenimą. Jaučiams teks atrasti naujų savo charakterio bruožų – patys stebėsitės, kad tam tikroje situacijoje elgėtės taip, kaip jums nebūdinga. Svarbiausia, kad labiausiai netikėtai nauji jūsų bruožai bus jums pačiam arba malonūs, arba naudingi, padėsiantys pasikeisti į gerąją pusę. Tikėtina, kad daugelis Jaučių atras naujų savo talentų galimybių arba visiškai naujų gebėjimų. Ir tai bus aktualu ne tik kūryba užsiimantiems Jaučiams, bet ir tiems, kurių profesija, regis, labai paprasta. Tikėtina, kad nuspręsite pakeisti savo veiklos sritį. Žinoma, neverta sustoti, reikia tobulėti toliau.

 

Verslo horoskopas. Jaučiai, kurie nenori arba dar nėra pasirengę radikaliai keisti savo gyvenimo 2014 m. turės galimybę uždirbti pinigų nauju ir neįprastu būdu. Nors per pirmuosius šių metų mėnesius sunkumų neišvengs, jau pavasarį galės pagausinti savo santaupas. Jei iki šiol Jaučiai sulaukė palankių karjeros ar verslo pokyčių, 2014 m. turi laikytis pasirinkto kurso. Metai palankūs kilti karjeros laiptais. Vadovybė gali ir nesuprasti jūsų tikrosios vertės, tačiau dirbdamas įrodysite, kad esate puikus specialistas. Metų pradžioje gali būti trumpalaikių nemalonumų darbe, kurie privers jus įrodyti profesionalumą, atkovoti pozicijas, tačiau gali pašlyti sveikata. Iki sausio pabaigos Jaučių reputacija priklausys nuo priimto teisingo sprendimo. Vasaros viduryje vadovai gali apdovanoti kelione į užsienį ir tai bus atspirties taškas, nuo kurio imsite kopti karjeros laiptais. Karjeros horoskopas nepataria konfliktuoti su valdžios institucijomis – venkite apgavysčių. 2014 m. palankūs uždirbti versle, sukurtame su senais draugais ar sutuoktiniais, net jei tai buvę gyvenimo partneriai. Tik viena sąlyga – viskas turi būti grįsta pasitikėjimu. Svarbiausios papildomos pajamos Jaučiams yra įmanomos gegužės antroje pusėje. Šis mėnuo taip pat geriausias laikas sudaryti naujas pelningas sutartis. Per šį laikotarpį turėsite padaryti viską, netgi tai, kam visada trūkdavo laiko, – dabar energijos ir jėgų užteks viskam.

 

Meilės horoskopas. Susituokę Jaučiai turėtų būti pasirengę tam, kad per pirmuosius 2014 m. mėnesius žvaigždės patikrins jūsų šeimos stiprumą. Jei garbingai išlaikysite išbandymus, atlygio ilgai laukti nereikės. Pavasaris – geras laikas lengviems ir neįpareigojantiems santykiams tiems, kurie vis dar ieško antrosios puselės. Jūsų humoro jausmas leis būti priešingos lyties dėmesio centre. Visas abejones ir netikrumus dėl išvaizdos ginkite tolyn: svarbiausia, kad jūsų akys žiba, o šypsena nuoširdi. Jei elgsitės protingai, o ne atstatę ragus ginčysitės, romantiški santykiai gali peraugti į tvirtą sąjungą. 2014 m. vasarą jūsų meilės nuotykiai gali baigtis blogai: už flirtą su kuo nors iš vadovų gali tekti susimokėti darbu, o už pernelyg nevaržomą elgesį – savo reputacija. Arklys nepalaiko tarnybinių romanų, ir būtent tokių, kur pagrindinis vaidmuo tenka Jaučiui. Intymioje srityje Jautis Arklio metais – tiesiog tigras, o noras patirti naujų pojūčių leis jam (ir jai) būti nepasotinamu meilužiu (-e). Šie metai jums – juslinių malonumų šventė, bet ir šeimos konfliktų laikotarpis. Nuotykių troškulys turi ir kitą savo pusę: juk paprastai jų nepalaiko mūsų sutuoktiniai.

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Kraftas

Tave pavarys septyni nykstukai

elena

koks mano likimas2014

Taip pat skaitykite