Britų matematikas meteorite aptiko nežemiškos gyvybės fosilijų

Kardifo universiteto profesorius Chandra Wickramasinghe‘as pareiškė akmenyje, kuris, jo teigimu, ant žemės nukrito kaip meteoritas, aptikęs nežemiškos gyvybės fosilijų.
Iš kosmoso atskriejusiame 5 cm skersmens akmenyje britas aptiko mikroskopinių mūsų planetoje gyvenančius jūros dumblius primenančių organizmų liekanų.

 

„Šis atradimas yra triuškinantis argumentas, kad žmogiškoji gyvybė prasidėjo ne Žemėje, – pareiškė profesorius, išgarsėjęs savo teorijomis, kuriose postuluojama, jog gyvybė Žemėje buvo „pasėta“, o ne susiformavo pati. – Mes esame ateiviai, mūsų protėviai yra kažkur kosmose. Į naujas planetines sistemas kometomis atskrieja po keletą bakterijų.

 

Nukritusios į kurią nors iš planetų, jos pradeda daugintis ir taip pasėja gyvybės sėklą. Pastarasis atradimas meteorite yra tik dar vienas argumentas, patvirtinantis stulbinamą tiesą: Žemės gyvybė prasidėjo kituose pasauliuose. Mūsų pirminė versija – kad gyvybės sėkla Žemėn atskriejo su kometa.“

 

„Akmuo atrodo labai neįprastas, yra porėtas, nedidelio tankio – mažesnio už bet ką, kas aptinkama Žemėje“, – tęsia C.Wickramasinghe‘as, kurio pareiškimą publikuoja laisvai prieinamas internetinis leidinys „Journal of Cosmology“.

 

Pasak Kardifo universiteto mokslininko, cheminės sudėties analizės metu aptikti keli procentai anglies rodo, kad meteoritas yra anglingas. Tiesa, naujausiame savo pranešime britas pripažino, jog tiriant akmenį nebuvo išsiaiškinta, ar tas meteoritas nebuvo „užterštas“ žemiškais organizmais.

 

„Tai buvo skubi publikacija – mes siekėme išprovokuoti susidomėjimą, tačiau straipsnius apie savo atradimą publikuosime ir recenzuojamuose analogiškuose leidiniuose. Kuriame – dar neapsisprendėme, – neslepia C.Wickramasinghe‘as. – Tikimės, kad įrodymų galėsime pateikti jau artimiausiomis savaitėmis.“

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Tiesa, ne vienas ekspertas brito pareiškimą išvadino juokingu. Anot jų, „nežemiškos gyvybės fosilijos“ tame meteorite yra ne kas kita, o „užteršimo“ žemiškais organizmais pasekmė. Kiti mokslininkai pažymi, jog dar reikia įrodyti, ar tas akmuo apskritai atkeliavęs iš kosmoso.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

„Išjuokimas – natūrali reakcija. Tai – tradicinis požiūris į visas naujoves ir atradimus. Kol nebus užbaigti visi tyrimai, kritika nenuslūgs“, – nesistebi C.Wickramasinghe‘as.

 

Jo vadovaujama tyrėjų grupė teigia, kad mikroskopinės titnagdumblių fosilijos rastos fragmente meteorito, kuris nukrito 2012 m. gruodį Šri Lankoje. Šis radinys, anot jų, yra labai tvirtas kometinės panspermijos teorijos argumentas. Šios teorijos pagrindinė idėja – gyvybė po visatos planetas plinta keliaudama tokiais kosminiais kūnais kaip meteoritai, asteroidai, kometos.

 

Mokslininkai tvirtinta, kad dar šiltus meteorito fragmentus centrinėje Šri Lankos dalyje rado netoli Polonaruvos miesto esančio kaimelio gyventojai, matę, kaip žemėn nukrito ugnies kamuolys. Radinio fragmentai buvo tiriami Kardifo universiteto Žemės mokslų mokykloje – fragmentuose buvo rasta dumblių liekanų. Pranešime teigiama, kad fosilijos yra analogiškos mikroorganizmų liekanoms, kurios aptinkamos dinozaurų eroje (maždaug prieš 55 mln. metų) susiformavusiose nuosėdose.

 

74-erių profesorius C.Wickramasinghe‘as, kuris yra kilęs iš Šri Lankos ir kurio specialybė – matematika, tiki, kad gyvybę Žemėje prieš 3,8 mlrd. metų pasėjo kometos ir asteroidai.

 

Mokslininkas taip pat įsitikinęs, kad tokie patogenai kaip SARS virusas, taip pat atkeliavę iš kosmoso gelmių. Kadaise jis vadovavo Kardifo universiteto Astrobiologijos centrui, tačiau prieš dvejus metus jis buvo uždarytas dėl finansavimo stokos ir mokslininkas buvo atleistas iš pareigų.

 

Prieštaringai vertinamas profesorius – vienintelis mokslininkas, pasisakęs prieš evoliuciją garsiajame 1981 m. kreacionistų suvažiavime Arkanzase – nuo tada rūpinosi įsteigtos privačios kompanijos reikalais ir labdara.

 

„Tos dumblių organizmų liekanos yra praktiškai tokios pat, kaip ir Žemėje randamos fosilijos, tačiau tame akmenyje radome ir kitų, dar neidentifikuotų organizmų liekanų“, – pridūrė jis.

 

Žinomas astronomas Philas Plate‘as, kurio veidas dažnai matomas dokumentiniuose mokslo populiarinimo filmuose, tinklaraštyje „Slate“ rašo, jog C.Wickramasinghe‘o atlikto tyrimo cheminė analizė „neįrodo, jog akmuo yra anglingas chondritas ir apskritai, kad tas akmuo – meteoritas“, todėl „nėra jokio pagrindo tikėti, kad jie tyrinėjo meteoritą“.

 

P.Plate‘as taip pat cituoja ekologijos ir evoliucinės biologijos profesorių Patricką Kocioleką, kuris teigė, kad nėra jokių požymių, jog tyrime minimi titnagdumbliai buvo fosilijos ir kad daugelis iš jų priskiriamos rūšims, kurios akivaizdžiai liudija, kad mėginiai užteršti gėlu vandeniu.

 

Atvirojo universiteto Mokslo fakulteto planetologijos profesorė Monica Grady tokius kolegos iš Kardifo universiteto pareiškimus pavadino juokingais.

 

„Straipsnyje yra rimtų nenuoseklumų ir prieštaravimų, – teigia ji. – Svarbiausia – dar reikia įrodyti, kad jų rastas akmuo tikrai yra meteoritas. Kol tai neįrodyta, negali būti nė kalbos apie atradimus, Ypač kai tyrimo rezultatai publikuojami ne kuriame nors iš pagrindinių mokslo periodikos leidinių.“

 

74-erių profesorius C.Wickramasinghe‘as su dabar jau velioniu kolega, seru Fredu Hoyle „iš kosmoso atkeliavusios gyvybės“ teoriją išpažįsta jau nuo XX a. septintojo dešimtmečio.

 

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Delan

Nu skaiciau, kad ji mieste mate simtai zmoniu, taigi nemanau, kad video suklastotas.

paziurekit

prometeja

Rita

– Aš pažįstu vieną ateivį.
– Tikrai?! Kas jis?
– Tu
– …..
– Tu irgi vieną pažįsti.
– Kas jis??
– Aš :DD

Garnett

is mokslo puses ziurint tai labiausia ir tiketina kad is kosmoso

Taip pat skaitykite