JAV planavo susprogdinti Mėnulį?

Jungtinės Amerikos Valstijos Šaltojo karo metu nuskraidino žmogų į Mėnulį, tačiau prieš tai tai visai kitokių planų su Žemės palydovu. „Asian News International“ skelbia, kad JAV šeštajame dešimtmetyje svarstė Mėnulyje susprogdinti atominę bombą ir taip pademonstruoti, kas yra stipriausias pasaulyje.

 

Slaptas projektas buvo pavadintas „Skrydžių į Mėnulį studija“ arba „Projektas A119“, tačiau, akivaizdu, niekada nebuvo įvykdytas.

 

JAV planuose buvo pateikti astronomo Carlo Sagano, kuris tuomet tebuvo jaunas studentas, skaičiavimai apie tai, kokį kiekį dulkių sukeltų sprogimas, ir kaip sklistų dujos, rašo „The Daily Mail“.

 

Suplanuotas blyksnis virš Žemės buvo skirtas išgąsdinti Sovietų Sąjungą ir padidinti JAV pasitikėjimą savo jėgomis, the Associated Press sakė 85-erių fizikas Leonard Reiffel. Branduolinė bomba galėjo būti paleista iš raketos niekam neatskleistoje vietoje. Ji užsidegtų po smūgio į Mėnulį, o sukeltas didžiulis sprogimas būtų matomas Žemėje.

 

 

Pagal scenarijų, nedidelį atominės bombos prietaisą į Mėnulį turėjo nunešti raketa, kuri būtų paleista iš slaptos vietos. Nuskridusi apie 380 tūkst. kilometrų, susidūrimo su Mėnuliu metu bomba būtų sprogusi.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Anot ataskaitos, planuotojai nusprendė, kad į Mėnulį turėtų būti skraidinama atominė bomba, nes vandenilinė bomba būtų per sunki raketai.

 

Bet, galų gale, misijos buvo atsisakyta saugumo sumetimais, įvertinus radioaktyviųjų medžiagų žalą, erdvės užteršimo grėsmę. Mokslininkai taip pat buvo susirūpinę, ar sprogdama bomba nesukels pavojaus Žemės gyventojams.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Mokslininkai taip pat buvo išreiškę nerimą dėl Mėnulio užnuodijimo radioaktyviomis medžiagomis.

 

JAV karinės oro pajėgos atsisakė komentuoti pasirodžiusią informaciją apie slaptą projektą.

 

Rekomenduojami video:


2500
7 Comment threads
10 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Ravenbook

@aa tu matau atsilikus nuo pasaulio :) , jai tiki tais suknistais politikais, kodel neleidi tiketi siuo puslapiu?

martin

tai bent wiena gera dara bųtu padare bųtu bent zmones geriau miegoje

aa

o jus taip nesinervuokit , as gi tik nuomone sakau :) , tikekit jus kuom norit , ne as gi debilas cia :)

2 aa

“zmones kurie niekaip nenori
pripazint tiesos”

papasakok, kas yra tiesa, ir be nusišnekėjimų ar pasiteisinimu bei verkšenimų

aa

tiesa tokia kad 90 procentu cia esanciu straipsniu yra isgalvot

to aa

tu isvis aa daugiau cia nesilankyk sioje svetaineje, nes aiskiai matosi,kad ji ne tau, eik geriau 15min pakomentuok ar zurnaliuka vaikams pavartyk !

opc

yra ir kita sitos atomines istorijos versija – raketa vis delto buvo leidziama, bet lyg kylant ar jau pakeliui del neaiskiu priezasciu sprogo

aa

bl logikos truksta sitos nesamones kurejui ir tam kuris tokius straipsnius raso ir kisa cia … paskaitykit pirmus sakinius… “JAV šeštajame dešimtmetyje svarstė Mėnulyje susprogdinti atominę bombą ir taip pademonstruoti, kas yra stipriausias pasaulyje.” , tai mazdaug per pacio saltojo karo ikarsti vietoj to kad numest bomba ant sssrs jie numes bomba ant menulio , ir mazdaug visi iskart supras kad tai buvo amerikieciu atomine bomba su gasdinanciu pranesimu visam pasauliui vietoj to kad tai buvo paprastas asteroidas smoges menuliui…

Sky

O tu pats padedi tuos dilikus ar kiti padeda? :D

apple

tu pats padedi tuos dislikus ar kiti? :DD

Gedas

Troliai :DD

aa

deda zmones kurie niekaip nenori pripazint tiesos :D

Vardas

Tau gal ir truksta logikos mielas žmogau, ir toliau būk “tobulos” sistemos dalyvis. Ką sako valdžia – Taip ir yra? Manau pats laikas nusiimti rožinius akinius? Ką mes žinom kas vyksta karinėj pramonej? Ankščiau tik kariškiai turėdavo mikrobangų krosneles, o dabar visi… Ir čia tik vienas pavizdys… Ką toliau naudosime iš karinės pramonės nėra aišku. Tuo labiau nežinosime jų planų… GAL JAU seniai vyksta tarplanetiniai projektai, ką mum sako tik tą ir žinome.. O gal tai netiesa? Vis dėlto klysti žmogiška,o mes kaip jau be būtu esame žmonės.

a.

pas tave tos logikos trūksta.
VIsa galia buvo demonstruojama per technologijas, o ne žmonių žudymą.

To Vardas

Matai, mikrobangės jau buvo, nes buvo konkretūs teoriniai modeliai, kurie tą leistų padaryti. Tai yra, fizikos žinių jau tam pakako. O tarpplanetiniams projektams mes tokių žinių dar neturime – tik kelis spėliojimus, kurie išeina iš mums žinomos fizikos. Taigi, galbūt ir turi kariškiai užslėptų technologijų, bet nereikia visko hiperbolizuoti iki tokio lygio, jog atrodytų, kad jie skraido į kosmosą atostogauti, o visuomenės vartojamos technologijos yra tik smulkmė. Gal jie ir lenkia bendrą vartojimo lygį, bet tas lenkimas nėra keli šimtmečiai ar netgi dešimtmečiai. Manau, daugiausia 10-20 metų. Reikia nepamiršti, kad ta pati kariuomenė naudoja vieną labai svarbų produktą, kurį sukuria… Skaityti daugiau »

aa

jus mane uzknisot su savo tais roziniais akiniais , as jau geriau tikesiu ka sako ziniasklaida ir valdzia negu ka raso tokie tinklapiai , gaila kad mazai cia susigaudo kad sitas tinklapis labiau skirtas pasijuokt is zmoniu bukumo negu perskaityt ir tuo tvirtai tiket , tuo labiau dar kitiem pudrint smegenis su savo su*istom samokslo teorijom.

to aa

Tai, kad cia pas tave man atrodo dideli rozniai akiniai ant nosies, jeigu manai, kad viskas yra taip o ne kitaip kaip raso Delfi, Pedorytas, Alfistai… Mano uzuojauta tau ;) Tavo debiliski komntarai mane visuomet pralinksmina, nesustok :)

Taip pat skaitykite