Torsioniniai laukai – raktas nuo kelionių visatoje ir laike?

Fizikoje perversmas, mano kai kurie mokslininkai. Jie kalba, kad dabar gali paaiškinti ir pagrįsti iki šiol paslaptingus ir nesuprantamus reiškinius: telekinezę, ekstrasensoriką, aiškiaregystę, „skraidančias lėkštes“, piramidžių fenomeną, geopatogeninias zonas ir net vaiduoklių egzistavimą.

 

Bet oficialusis mokslas naujų žinių priimti nepasirengęs, dėl to giliai apgailestauja Anatolijus Jevgienievičius Akimovas – tarptautinio teorinės ir taikomosios fizikos instituto RAEN direktorius, mokslo ir technikos centro venčiūrinių netradicinių technologijų generalinis direktorius, fizikos ir matematikos mokslų kandidatas bei Rusijos gamtos mokslų akademijos narys. Mokslininkas su grupe bendraminčių tęsia savo tyrimus ir eksperimentus, ir sako, kad niekada fizikoje nebuvo tokio didelio masto įdomių uždavinių.

 

Viskas sūkuriuoja tiesioginia prasme

 

Dar 1913 metais matematikas E. Kartanas manė, kad gamtoje turi egzistuoti laukai, sukeliami sukimosi. Iš tikrųjų, jei įelektrinimu sukeliami elektromagnetiniai laukai, mase – gravitaciniai, tai ir sūkuriuojančių laukų egzistavimas yra visiškai logiškas. Gamtoje viskas sukasi: nuo elementariųjų dalelių, elektronų aplink branduolį – iki planetų aplink Saulę.

 

Viskas sukasi/sūkuriuoja, nesustingsta nei sekundei, ir visa mūsų apleista Visata kartu kažkuo primena vilkelį (sukutį). Ir panašiai kaip bet kuris masę turintis objektas sukuria gravitacinį lauką, taip ir bet kuris sukamasis objektas sukuria torsioninį lauką (angl. torsion – sukti).

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

20-taisiais praėjusio amžiaus metais A. Einšteinas paskelbė eilę darbų apie „sukimosi problemas“, o 70-taisiais susiformavo nauja fizikos sritis – Einšteino/Kartano teorija, kuri tapo šiuolaikinių torsioninių laukų teorijos dalimi.Tačiau ilgi metai darbo praėjo gana vangiai. Manyta, kad torsioniniai laukai – antraeiliai, silpni, iš kurių nėra jokios naudos. Ir tik entuziastingi mokslininkai nuolat vis dirbo ir dirbo.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Fizikas Genadijus Ivanovičius Šipovas pasitelkęs begalę matematinių formulių, įrodė, kad egzistuoja, taip vadinamas, fizinis vakuumas – iš pirmo žvilgsnio atrodantis kaip materiali terpė, sukeliama pirminių torsioninių laukų, ir faktas, kad fizinis vakuumas yra visos Visatos protėvis. Jame tam tikromis sąlygomis susidaro elementariosios dalelės, iš kurių vėliau formuojasi atomai ir molekulės, jame yra laukai – elektromagnetiniai, gravitaciniai ir torsioniniai.

 

1982 metais A. E. Akimovui pirmąkart pavyko sukurti torsioninio spinduliavimo generatorių. Prasidėjo teorijos tikrinimo eksperimentai. Tyrimuose dalyvavo daugybė žmonių iš daugybės mokslinių organizacijų, šalies aukštųjų mokyklų vadovaujamų laboratorijų, Rusijos ir Ukrainos įmonių. Bendromis pastangomis buvo įrodyta, kad torsioninės technologijos ir priemonės nepalyginamai naudingesnės nei elektromagnetinės.

 

Ką gali torsioniniai laukai?

 

Torsioniniai laukai pasižymi neįprastomis savybėmis. Pvz., juose bendravardžiai krūviai (objektai, besisukantys į vieną pusę) prisitraukia, o ne vienas kitą stumia kaip elektromagnetizme. Tai paaiškina, kodėl nafta susitraukia į telkinius ir kodėl medžiagose vyksta koncentracija.

 

Kita savybė: torsioniniams laukams neegzistuoja tokia sąvoka, kaip greitis. Juk laukai sklinda fiziniame vakuume, kuriame nėra laiko. O greitis – tai atstumas, paskirstytas laikui. Nėra šioje paprastoje lygtyje laiko reikšmės – nėra ir greičio. Todėl informacija perduodama akimirksniu – kaip žmogaus mintis, kuri, beje, ir „naudojasi“ torsioniniais kanalais.

 

O atstumas? Jis, pasirodo, torsioniniams laukams taip pat neturi jokios reikšmės. Yra žinoma, kad elektromagnetiniai ir gravitaciniai laukai paklūsta atvirkštinių kvadratų dėsniui. Pavyzdžiui, Kulono dėsnis: jėga proporcinga krūvių sandaugai, padalintai iš atstumo kvadratu. Arba Niutono dėsnis: jėgos sandauga lygi masės sandaugai, vėlgi padalintai iš atstumo kvadratu. Visi jų laikosi ir tiki, kad gamtoje niekaip kitaip būti ir negali. Ne tik teoriškai, bet ir eksperimentuojant, paaiškėjo, kad torsioninių laukų intensyvumas visiškai nepriklauso nuo atstumo. Visiškai jokio skirtumo ar signalas bus perduodamas trijų metrų atstumu, ar trijų milijonų kilometrų atstumu.

 

O mums kokia iš to nauda?

 

Iš esmės, kada nors atsiras nauji ryšio kanalai. Ir dar – aparatai, kuriuos mes dabar vadiname Neatpažintais Skraidančiais Objektais. Jie bus kuriami žmonių rankomis, o ne paslaptingų svečių iš kosmoso. Jau vien tas rastines „nežemiškas“ medžiagas, kurios, kaip mano tyrėjai, yra „skraidančių lėkščių“ liekanos, A. E. Akimovas su kolegomis gauna elementariai – sklindant torsioniniam spinduliavimui, kurį sukuria generatorius, įprastiniais „žemiškais“ metalais. Be to, „skraidančios lėkštės“ (stebint jų judėjimą, elgseną) visiškai „įsirašo“ į fizinio vakuumo teoriją ir paaiškinamos torsioninio lauko savybėmis. Tai reiškia, kad ateiviai torsioninius laukus pradėjo studijuoti daug anksčiau nei žemiečiai.

 

Jei pratęsti mintį apie tai, ką mums duotų naujos žinios, tai galima nupiešti maždaug tokį paveikslą. Pirma, nereikėtų kurą deginančio transporto ir net to, kuris dirba maitinamas elektra. Visa tai pakeistų kitos mašinos, sukurtos naujų žinių pagrindu, nereikalaujančios elektros energijos ir naftos – ekologija taptų švaresnė. Antra, išsispręstų kuro šaltinio problema, išnyktų AE (atominės elektrinės), nes energijos šaltiniui galima naudoti fizinį vakuumą. Trečia, metalurgijos ir kitos gamyklos torsioninių technologijų pagalba galėtų gaminti naujas kokybiškas medžiagas, atitinkamai, mus suptų visiškai kiti dalykai.

 

Nematomas pasaulis – realybė

 

Fizikai atrado, kad torsioniniai laukai gali įgauti dar ir formą. Taip pat laukai gali būti pozityvūs bei neigiami. T. y., iš esmės jie turi ryšį su ekstrasensais ir aiškiaregiais, dirbančiais su biolauku (torsioniniu lauku). Dabar fizikų užduotis – suprasti, kokiu būdu šie laukai veikia žmogaus psichiką ir fizinę sveikatą. O kad jie veikia, tai tikrai. Vienose patalpose mes jaučiamės patogiai, o kitose mus „kažkas slegia“. Vieni meniniai kūriniai mus nuotaikingai nuteikia, o kiti tartum sekina. Kažką iš savo pažįstamų mes laikom energetiniu vampyru, o su kitu iškart pamirštam visa, kas bloga.

 

Jau užtikrintai žinoma, kad torsioniniai laukai turi savybę tam tikrą laiką išlikti ten, kur buvo daiktas, namas ar gyva būtybė. Jei ant popieriaus lapo pabertume geležies pjuvenų, o po lapu pakištume, o vėliau pašalintume magnetą, tai pjuvenos, išsidėstę išilgai magneto jėgos linijos, „įsimena“ jo magnetinio lauko struktūrą – tai mes patikrinome dar mokykloje. Lygiai taip ir žmogus – žengia žingsnį į šoną, o jo fantomas, taip pat ir aura, jo torsioninio lauko vaisius, išlieka. Iškart primena „siaubo istorijas“ apie vaiduoklius ir vaidenimąsi. Nematomas pasaulis tikras, tvirtina fizikai.

 

Pagr. šaltinis: donbass.ua, vertė: Šešėlis – gyvas.sapnas.net

Rekomenduojami video:


2500
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
inkognito

Taip tada keistai man nuskambėjo ,ju grąsinimas sunaikinti ne tik mane bet ir išnaikinti visą mano giminę,nes buvo kažkur tai 1983 metai ir tokie dalykai milicijos tikrai nebuvo toleruojami,būtų užtekę tik parašyti pareiškimą. Bet tada jie pradėjo jau daug taikiau kalbėti ir mano įrenginį gavo tik su ta sąlyga, kad aš pats dalyvausiu eksperimentuose ,kuriuos jie atsieit atliks Kauno Fizikinių problemų tyrimo institute,paliko savo tel Nr. Kurį labai gaila pateriojau ir po kiek laiko užmiršau ir juos ir jų pasiūlymą. Prieš keletą metų paskambinau prašydamas grąžinti instituto vadovybės mano eksperimentinį įrenginį kurį iš manęs pasiskolino jų darbuotojai,tačiau pasirodo kad tas… Skaityti daugiau »

valdas

tikrai puiku

Idomu

Tai nesupratau, cia jau atrado ir praktiskai gali panaudoti, ar teoriskai ?

Šešėlis

Praktiškai yra, fiziškai nepripažinta :)

atsakovas

kažin ,jei sukurs generatorius torsioninius,tai, pasak inkognito , analogiškai gali ateit ‘vyrai be juodų drabužių’ ir atimti ,grasindami kuo nors, gal jie bijo mūsų ateities,todėl taip elgtis gali :}

Vaidas

ekologija taptų švaresnė – šitas patiko

Taip pat skaitykite