Bijodami pasaulio pabaigos lietuviai ruošiasi iš anksto

Ne visi džiaugiasi artėjančiais 2012 metais. Užupio rajono Polocko gatvės gyventojas 38 metų Vidmanas Žiliys šiųmetinėyra perskaitęs ne vieną straipsnį apie kitąmet laukiančias permainas, kosminės spinduliuotės pliūpsnius. „Išliks tie, kurie deramai pasirengs”, –teigia biochemiko išsilavinimą turintis V.Žilys, rašo „Sostinė“.

 

Jis jau pradėjo kuopti po daugiabučiu namu Užupyje esantį rūsį, pasirūpino žvakių. Netrukus čia įrengs gultus sau, žmonai ir penkiamečiam sūnui.

 

Kaip pasirengti vadinamajai pasaulio pabaigai, kuri turėtų ištikti kitų metų gruodžio 21- ąją, jis žino iš Merkinės (Varėnos r.) piramidės įkūrėjo Povilo Žėko.

 

V.Žilys teigia, kad sunkiausia išlikti bus mieste, tad tam reikia ruoštis iš anksto bei išmokti, kaip gyventi be parduotuvių, automobilio, elektros, šildymo ir kitų patogumų. To, kad majų prognozė nepasitvirtins vyriškis taip pat nebijo: „Ilgai negendančias maisto atsargas bus galima suvalgyti, o patogiai įrengtas rūsys tikrai netrukdys.“

 

V. Žilys atskleidė, kad yra dar keletas bendraminčių besiruošiančių pasaulio pabaigai, tik jis nenori jų visų viešai atskleisti, nes aplinkiniai pradeda kvailiais vadinti.

 

Išliks ne visi

 

Vienas garsiausiai kalbančių apie kitąmet laukiančias permainas yra Merkinės piramidės įkūrėjas P.Žėkas.

 

Jis patvirtino, kad atvykstančių žmonių tikslas vis dažniau būna ne išsigydyti ligas, pasimelsti, o gauti kuo daugiau informacijos apie permainas: „Atvyksta ir klausia tie, kurie turi panašių žinių ir pojūčių.”

 

P.Žėkas atvažiavusiuosius ramina – tokios pasaulio pabaigos, kaip žmonės įsivaizduoja, nebus. Bet žmonijos laukia permainos. Vieni jas ištvers, kiti žus. Permainos nesunaikins Žemės, tačiau ją pakeis, atnaujins.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

P.Žėkas sako gaunantis žinių apie tai iš aukščiau. Jis mini ir pokyčių pradžios laiką – 2012 metų pabaigą, galbūt net tikslesnę datą – gruodžio 21-ąją. Ją nurodo ir kiti pranašautojai.

 

Anot P.Žėko, jau greitai Žemę pasieks kosminės spinduliuotės pliūpsnis. Jis nežalos žmogaus auros, bet kūnas bus neatsparus net keletą metų aktyviai spinduliuotei, todėl jį reikės apsaugoti, pridengti. Saugoti teks ir galvą, ypač akis.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Spinduliuotė taip pat sutrikdys daugelį žmogaus sukurtų sistemų. Nustos veikusios ryšio priemonės. Sutriks transporto veikla. Dings išorinis energijos šaltinis – elektra. Taip pat neveiks bankų sistemos. Centralizuotos energijos tiekimo sistemos nebeliks.

 

Norint išlikti – reikia slėptuvių

 

Norint išlikti vien tik kremais pasitepti neužteks, bet reikės įsirengti ir slėptuves. Tiesa, yra keltas taisyklių, kurių nevalia pamiršti. Įrengiant slėptuves nedera naudoti stiklo, medžio, verčiau pasirinkti betoną ir apsaugą nuo radiacinės apšvitos užtikrinantį žemės sluoksnį.

 

Vykstant didžiosioms permainoms šiuolaikinius elektrinius ir elektroninius prietaisus reikės deramai apsaugoti, o spinduliuotei atslūgus juos vėl bus galima naudoti. Taip pat reikia turėti pakankamai ir maisto bei vandens atsargų.

 

Reikia ruoštis

 

P. Žėkas perspėja, kad, jeigu žmonės nesiruoš, visi sulaukti prieglobsčio jo slėptuvėje negalės, nes paprasčiausiai netilps. Pasaulyje yra nemažai survivalistų, arba išliksiančiųjų – pasaulinio judėjimo atstovų, kurie rengiasi išlikti katastrofos atveju. Taigi bijoti, kad žmonija visai išnyks ne verta.

 

Rekomenduojami video:


2500
30 Comment threads
28 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
SWAIS

MERKINĖS PIRAMIDĖS ATSIRADIMO ISTORIJA I Labai dažnai Balsai pasigirsta vaikystėje. Be jokių pastangų ir norų, tiesiog berniukas ar mergaitė ima tuos balsus girdėti ir su jais kalbasi. Septynerių metų Povilas išgirdo Balsą Merkinės bažnyčioje, kuris vaikui prisistatė ANGELU Sargu. Balsas pirmąsyk jį užkalbino tiesiog iš oro. Davė vaikui pojūtį, kad jis išrinktasis, ypatingas, nes būtent jį pasirinko. Mama iš karto suprato teisingai, kad tai lyg bausmė, o ne kokia Dievo dovana. „Angelas“ visais būdais atmetinėjo mamos Onos įtarimus, kad jos sūnus kažką nežemiško girdi. Nelabasis kėlė tą vaiką į padanges ir miglotai užsiminė apie jo laukiančią ypatingą misiją. Povilas su… Skaityti daugiau »

Sigis

Labai jau daug kalbu,del tos piramides.Siuolaikinis zmogus laisvas.Pats masto ir priima sprendimus.Ir nereikia primetineti savo “tiesu”.Kiekvienas gali tiketi tuo,kas anot Jo yra teisinga ir tikra.Kokia bebutu,malda yra malda.Dievui malda vienoda,tiek baznycioj,tiek namie tiek toj pacioj piramidej..Ir maziau fantastiniu filmu ziurekit.Tada jokie titanai nesivaidens:)

Sigiui

Iš tikro Povilas gal per daug žiūri filmų, nes rašo apie tuos titanus: Demonai piramidėje aktyvina kundalini raudonam rate mums, kurie ten vykstame. Nepaslaptis, kad visų raganių simbolis yra piramidė ir ratai. Čia ji uždengta vožtuvu nuo Tikrojo Dievo mus apsaugoti. Tas sietas neleid žmonių sieloms pakilt… tik po juo galime bendraut su titanais arba demonais – vampyrais… jie minta netgi ligota energija… “Dievas Povilo Žėko štai toks Jo aprašomas : Ž.Povilas apie Česukų piramidės dievą rašo: „Apie titanus sužinojau dėl to, kad domėjausi paties mūsų Dievo Tėvo prigimtimi. Titanai sukūrė būsimąjį visatų sistemos kūrėją – mūsų visų Dievą Tėvą… Skaityti daugiau »

Apokalipsė piramidės tinkle

Česukuose neįvyko, melas išlindo į paviršių… Liucifer visada meluoja, o pasaulio Apokalipsė yra Dievo Tėvo akyse.

Durnių

laivas iš titano versmės tik durniams ir demonijų garbėjams… kundalino raudonas ratas sutrauk visus.

Apie zombavimą žmonių

galima paskaityti Žėkų knygą, Povilo ” Dvasinė informacija” apie titanus. Kitokio pobūdžio knygos apie vykstančias New age velniavas , tai liečia ir Česukus:knygos būtų tokios: ” AKLIEJI” ir kita” AKLAS AKLŲJŲ VADOVAS” arba VOS KELETAS – bažnyčių nuomonė apie Merkinės( Česukų) piramidę. Tiesa ji pseudomistinė, tik strypai bendravimui su dvasiomis. Tinklas to sustiprinimui, nes padarytas iš nuverstų kryželių, neskaitant visus kitus antikristinius. Kur antikristiniai kryžiai – ten gyvuoja A N T I K R I S T A S.. GALIMAI – TITANAS VALDO … “Šešėlis: Pasirašė Poviliukas sutartį su šėtonu ir kvailina žmones. Arba jį patį kvailina šėtonas, o Poviliukas… Skaityti daugiau »

Na nesamone ...

Ka ar jus jau Biški kvaisteleje ? kokia dar pasaulio pabaiga.. kai prades rodyti vaizdus paremtais tikrais faktais gal ir reiks apmastyti o dabar kai kokiam durnam lysti i urva ?? na kvailys tik tai daris gerai liskit i tuos urvus man daugiau vietos liks virsui as žvengsiu iš jusu kurie ten islis po dvieju metu ir tada bijokit sviesos kai du metus nemate tej vat chebra pamatysit vaizdo irasus tada ir sakykit tas nesamones o anas ka prisigalvojo dar nieko Nereiškia :) o kad trys dienas ir gali užtemt ta visa sistema .. ka mes tokie menki kad neišgyvensim… Skaityti daugiau »

NONJUEI@ISTAS

Je, gerai , nedaug liko – pamatysime, kaip raganiai meluoja…kad tik sureikšminti save, o ką darys, kai nieko nebu…s… turėtų atsistatydinti … piramidė liks be raganių ir raganavimo.

Žemiečiui

ava „ Povilas Žėkas knygoj rašo:Aš esu Dievas, tasai asmuo, kuriuo jūs, žmonės, nuolatos didžiavotės ir Tėvu vadinote. Dabar turėsite suprasti, kad esate ir teisūs ir neteisūs: TEISŪS, nes Aš esu Dievas, pats aukščiausias jums, žmonėms, kurį jūs girdėjote, girdite ir kada nors girdėsite. Esu valdovas galingojo darinio, vadinamo pasauliu, turintis teisę kurti ir valdyti. NETEISŪS esate vadindami mane Tėvu, nes Aš, kaip Dievas, turiu dar ir Savo Kūrėją – Didįjį visų mūsų Tėvą, sukūrusį ir Mus, Dievus, valdyti Savo kūrinijai. Taigi Didžiojo Tėvo akyse Aš esu gerojo pasaulio Dievas, didysis angelas, Tėvo įgaliotas valdyti šį pasaulį, jį sudarančias galaktikas,… Skaityti daugiau »

Doncė

titaniškoji njueiš merkinės piramydieja – neraika dievui, o tik jo prešams satanams.skaityket apie titanus Povilo raštus,pamatysyt…

Zemietis

:DDDDD Pavojus tu cia kazkaip padrikai savo mintis destai,akivaizdziai tau zmogeli reikia pagalbos:D Is komentaru tai man susidaro yspudis kad sitam tinklapi visi Lietuvos ateiviai susirinke:D

to Pavojus

nu ir neaiškiai kažką čia parašėt… beveik nieko nesupratau

To Karolis

Kieno išrinktieji: Dievo Švenčiausiosios Trejybės ar titanų Titano, kurs Merkinės piramidėj raudonam kundaline gyvena. Sietą padarė, kad sielas sulaikyt sau, o ir kryžius pastatė P. Ž. pagal titano ir didžiojo angelo Liuciperio norus. Kuo tiki – Kristaus NT ar Žėkų titanų žodžiu?

Šešėlis

Liks gyvi išrinktieji. Išrinkti toliau kentėti žemėje. Visi kiti pakils į aukštesnį lygmenį.

Karolis

As manau kad pasaulio pabaiga ivyks ir jos niekas nesustabdys.
Liks gyvi tik isrinktieji.

Pavojus

Netgi patiems Žėkams P., kundalino rate O.,ekskursantams, užsigrybavusiems ir Visiems pavojinga aum melstis Česukų piramidės voratinklyje: Raudonas ratas piramidės centre yra žemiausių vibracijų, pirma žemutinė čiakra, gyvuliškoji. “Priklad raganų žiniai, neraganaukime, kaip jie.Piramidės strypai pokalbiui su ateiviais titanais nuo ANTIKRISTO. Iki koo oo priėjo pasirašiusieji, tie, kurie kumunijas dalina.O dalina Merkinės piramidėje. Be išpažinties, velnio titano konsekruotas, vanduo pakrautas nežinia kuo.Parašai su prikolu, kad tik galėtum likti prie tų piramidės kolų, tytanams . „Apie Dievo Tėvo ir Šventosios Dvasios nukryžiavimą, tai negali būti net jokios kalbos. Visa Dievo Švenčiausioji Trejybė nukryžiuota negali būti. Juk jie niekada nemirė. Širdies, paukščio, akies… Skaityti daugiau »

Realiai

tam realiai

“O man atrodo, kad Povilui ir panašiems į jį reikalinga smegeninės patikrinimas ir gydymas, tada išgaruos visi titanai ir apšvietimai”

Abejoju, ar norės gydytis, neleis titanai.

Taip pat skaitykite