Naktinis klubas vaikams nuo 10 metų – pedofilų rojus?

17Rusijoje, Čeliabinske sėkmingai veikia naktinis klubas pavadinimu “Požeminis garažas”. Nieko nebūtu keisto jeigu tik ne vienas pagrindinis dalykas, šio klubo publika – vaikai. Būtent 10 – 16 metų vaikai, šiame klube gali pasijusti lyg suaugusieji.

 

Alkoholis klube nėra parduodamas, tačiau veikia baras kuris net paprastą sulčių gėrimą vaikams ruošia tarsi alkoholinį kokteilį.

 

Savaitgaliais klube vyksta pramoginiai renginiai. Tiesa, kartais jie atrodo visai nevaikiškais. Žaidimai kurie vyksta šiame klube, neretai primena erotinio pobūdžio veiklas. Būtų viskas suprantama, bet žinoma tik tada, kai tokiuose žaidimuose dalyvautu pilnametystės sulaukę asmenys, o ne 13 metų vaikai.

 

 

 

Galime prisiminti, kad dar visai neseniai Rusijos verslininkui, pripažintam kaltu dėl lytinių santykių su 17 mergaičių, kurių kai kurioms buvo vos šešeri, 17 metų kalėjimo bausmė buvo sušvelninta iki aštuonerių metų su galimybe būti paleistam pirma laiko. Taigi “Požeminis garažas” – kas tai? Rusijos pedofilų rojus?

 

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Ar normalu yra tai, kad vaikai kurie dar net nesiekia baro, jau nuo vaikystės yra pratinami prie naktinio suaugusiųjų gyvenimo? Tai jau paliekame spręsti Jums.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
15 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Elanas Vedeckas

Perskaitęs visus atsakymus noriu paprieštarauti vienam komentatoriui… Tam kuris palaiko šia idėją. Tu suklydai pasakydamas, kad įleidžia tik iki 16. Tai vidutinis lankytojų amžius. Ir deja, jau geriau gertu po balkonais ar laiptinėse, nes kaimynų dėka jie grįš namo. Prisiminkime ir tai, kad tai Rusija, šalis kur nusikalstamumas vienas didžiausių. Išėjus iš tokio klubo, negali būt užtikrintas ar grįši namo, nesvarbu kiek Tau metų. O čia dešimtmečiai vvaikai. Tai nėra amžius skirtas naktiniams pasilinksminimas. Tai toks amžius, kai naktimis privalai miegot. Beja vyresni gali atsinešt narkotikų. Ir kaio jaustumeis būdamas tėvu ar mama, kai sužinotum, kad Tavo vienolikmetė dukra pasimylėjo pirmą… Skaityti daugiau »

Anonimas

Ar kas sakė, kad ten pardavinėja narkotikus? Ir taip geriau, kad vaikai išgeria sulčių kokteilius, negu, kad rukytų už kampų, ar gertų tikrą alkoholį.

Monika

Naša Raša, Čeliabinskas. Tuom viskas ir pasakyta.

lt133

kokia tai nesąmonė.

komanr

ka jus?jhkljlj

Anonimas

?

hj

keista…

Nesamones

geras pirma kart girdziu :D

Sweaaaaasaä

Baisu ir siaubinga. Slykstu. Niekada negyvenciau rusijoje

Xade

tai tada jau greitai nenoresi gyventi niekur:),nes tuoj visur tas pats bus..deja,ne nepastebesi…ir tai tikrai slykstu,nes normalios pakraipos zmones greit jokiu teisu i nieka netures..nebent tyleti…

Au

Juk cia nieko blogo. Tuo labiau kad bare parduodamos SULTYS ir SULCIU KOKTEILIAI. juk vaikam reik pramogu, ir tuo labiau kad tai jau bepradedantys bresti paaugliai jie tokiu pramogu ir iesko. ar jiem geriau pasiemus butely sleptis nuo tevu ir laiptinese gerti {nesigincykit, tai labai daznas variantas} ir rukyti, ar nueiti i toki naktini kluba ir isgerti pora stikliniu sulciu, islieti savo energija perdidele nuo hormonu tokiame amziuje ir teveliam paskambinus gryzt namo, tuo labiau kad ten tik vaikai tam klube, vyresni nei 16 m. asmenys tai yra suauge neileidziami todel nera ten nei pornografijos, erotikos, ir narkotiku bei kitokiu… Skaityti daugiau »

ponaitis-deskalteris

visi amanuoja kad blogai,bet kaip au parase juk geriau taip negu su buteliu laiptineje sleptis,bet galetuu ne nuo 10 bet bent jau nuo 12 metu,pagalvojus juk ir miegot reikia:)gaila kad tik rusijoje tokie dalykai:(

Monika

Nematei kai nuotraukoj vaikai papus grabinėja? Tai vaikiška?

Laura

nu man vien is nuotrauku jau pasirode kaip ten viskas “nekalta”. tiesiog jiem sulaukus 18 jie vaiksciot prades i suagusiu klubus o ten jau nezinia kas bus, jei nuo sitokiu metu jau zino kas tas klubas ir savo kuna nuogina demonstruoja ir panasiai. tai ir uzaugs karta tokiu vaiku kurie netures vertybiu , jiems vertybe bus “pasitusint” ir pagert, kaip ir musu kaimieciams atvaziavus i Vilniu(sorry jei ka izeidziau, nepriimkit asmeniskai). Tai bet ten gi Rusija , ner ko stebetis.. as 10m dar su barbem zaidziau ir su ps2 ir net nebuciau pagalvojus apie tokius bajerius. O zinant kad vaikai… Skaityti daugiau »

silenceplease

Kazkas baisaus! Kur tevai vaiku…

Taip pat skaitykite