Britas mėnulį supainiojo su NSO

Pastebėjęs keistą objektą, plevenantį virš jo namo stogo, persigandęs britas suskubo skambinti pagalbos telefonu. Paaiškejo, kad tai – mėnulis…

 

Juokas juokais, bet šis naktinis skambutis pagalbos telefono numeriu 999 – nebuvo pokštas. Vyrukas buvo gerokai išsigandęs ir apimtas panikos, mat virš jo namo kybojo „keistas švytintis objektas“, rašo orange.co.uk.

 

Skambučio įraše girdimas trūkčiojantis iš baimės vyro balsas. Jis detaliai aiškina policijai apie paslaptingą skraidantį šviečiantį objektą, artėjantį link jo namų.

 

Operatoriui paklausus, ar girdimas variklio ūžimas, sklindantis iš šio neaiškaus objekto, vyriškis atsakė nieko tokio negirdįs. Užsirašius vyro papasakotus keistenybės bruožus, buvo pažadėta netrukus susisiekti su vietos policija.

 

Vis dėlto, to neprireikė. Po kelių minučių pagalbos centras sulaukė antro šio piliečio skambučio. Šįkart vyriškis skambino pasakyti suklydęs – supainiojęs mėnulį su NSO.

 

Hertfordšyro policija paviešino šį telefono pokalbį, kaip pavyzdį, puikiai rodantį, kokiais atvejais trukdyti užimtų pareigūnų nederėtų. Pirmiausia būtina įsitikinti pavojaus realumu. Ypač tai aktualu per artėjantį užimtą Helovino savaitgalį.

 

„Prieš skambindami pagalbos numeriu, įsitikinkite, ar tai tikrai policijos reikalas“, – gyventojus skatino policijos atstovas Jasonas Baxteris.

 

Rekomenduojami video:


2500
7 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Cipsas

Bet cia tai nessmone. Kiekvienas gali kazka supainioti. Tj negi reikia taip jau I interneta kelt?!

...

Kiek zinau Anglijoje labai populiaru rukyti kanapes. Veliau jie ten daug ko prisiziuri.

Pyktis.

Durneli tu ble nuo kanapiu nesivaidena.

Iron Tara

Paprasčiausiai pamatė ponas ateivius, paskambino į policiją, o ateiviai, nenorėdami pridaryti bėdų pareigūnams, susitarė su piliečiu, kad tamsta paskambins jiems atgal ir atšauks pasimatymą. Mainais už tai, ateiviai nekonfiskuos piliečio kūno. Taigi, qwerty buvo teisus/teisi.

grazka

Taigi britas.ko noret

qwerty

Manau kad tai nepaaiskinama. Jis galejo is tiesu issigasti ne menulio, bet kazkas ji priverte paskambinti ir pasakyti kad tai tiesiog menulis, jis galejo daryti tai nesamoningai.. Gali buti tokia versija.

Trikas

O kiek tokiu suklydeliu yra daug pasaulyje. Jie suklysta, kad mate NSO, kad juos pagrobe… Taip iskraipoma statistika oer tokius neispruselius. Zinoma, suklysti galima, bet jei zmogus Menuli vadina NSO, tai tokiam rodyk beleka, ir jis tikes. O tokiu tiketoju yra daug ant svieto.

Dotyfree

FAIL!!! :DDD

Taip pat skaitykite