Aštuonmetis pasikorė, pažiūrėjęs filmą apie samurajus

Aštuonerių metų berniukas, kuriam tėvai leido žiūrėti smurtinius filmus, buvo rastas pasikoręs, kai pažiūrėjo filmą su ritualinės savižudybės scenomis.

 

Lewisas McGlynnas žiūrėjo filmą su Tomu Cruise‘u „Paskutinis samurajus“, kuris rodomas su ženklu „15“, kai jo tėvas rado jį kabantį ant kambario durų. Jo šeima ir kaimynai beviltiškai bandė atgaivinti jį, bet vėliau ligoninėje buvo konstatuota jo mirtis.

 

Tyrimo metu nustatyta, kad savo miegamajame Lewisas turėjo daug DVD su filmais, kurie priklausė jo vyresniam broliui, bet jo tėvai Johnas ir Beth leido jam žiūrėti juos. Berniukas labai mėgo inscenizuoti scenas iš filmų.

 

Hertfordšyro koroneris Edwardas Thomasas įspėjo dėl pavojų, kai vaikams leidžiama žiūrėti filmus, skirtus suaugusiems. „Galbūt jis darė tai, ką pamatė filme, – sakė koroneris J. Ir B. McGlynnams. – Jūs sakėte, kad jis norėjo būti Indiana Jonesas su botagu ir imtynėmis. Aš manau, kad jis žaidė. Yra labai svarbu, kad šie filmai pažymėti ženklu „18“ ar „15“. Jie taip pažymėti ne šiaip sau. Svarbu, kad vaikai žiūrėtų tai, kas tinkama jų amžiui. Jis neturėjo mirti.“

 

Lewisą be sąmonės savo kambaryje šeimoje namuose Velin Garden Sityje rado jo tėvas. Berniuko motina papasakojo, kad prieš kelias valandas prieš jo mirtį jis surado virvę, kurią jie panaudojo pririšti Kalėdiniams papuošimams. Jis žaidė, kad tai yra Indianos Joneso botagas, kol ji privertė jį padėti virvę atgal į papuošimų krepšį.

 

B. McGlynn sakė: „Vėlai vakare grįžo Johnas ir nuėjo pažiūrėti, ką veikia Lewisas. Aš išgirdau riksmą: „Jis apsirišo kažką aplink kaklą!“ Jis nulipo žemyn, laikydamas suglebusį Lewisą. Aš nubėgau pas kaimynus, nes jie moka daryti dirbtinį kvėpavimą.“

 

J. McGlynnas sakė, kad kai rado sūnų, jo televizorius rodė „Paskutinį samurajų“.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

2003 m. pastatytame filme rodomos kruvinos scenos su samurajų tradicijomis, įskaitant kelis savižudybių ritualus. Vienoje scenoje vyras įsmeigia sau į pilvą peilį, o kitas vyras nukerta jam galvą.

 

Vivienne Pattison, vadovaujanti lobistų grupei „Media Watch UK“, pasakė, kad ši mirtis dar kartą parodė, kaip pavojinga rodyti vaikams „ekstremalų smurtą“. Ji sakė: „Smurtas nėra skonio problema, bet žalos problema. Šis atvejis, deja, parodo, kas gali įvykti, kai vaikai mato ekstremalų smurtą. Tėvai turi pasirūpinti tuo, kad tokie filmai ir žaidimai būtų vaikams neprieinami.“

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Anoniminė anomalija

Aš taij kai pasižiúriu siaubeku tai į savo kambarį su peiliu tik einu. Nu ginybai tipo.

AVATAR

Siaubo,smurto filmai ir kt.,prasidedantys S raide, yra blogi filmai.Negalima leisti 8-metų vaikui žiūrėti tokių filmų,nes tai veikia jo sąmonę.Tačiau įprastai šių filmų padariniai yra- staiga pasireiškianti baimė,keistas elgesys ir tt.,bet ne SAVIŽUDYBĖ.Tai galėtų būti nestabilios psichikos vaikas,kuris ją turėjo įgauti nuo mažesnio amžiaus,arba įgijo žiūrėdamas kitus smurtinius filmus,kuriuos jam leido žiūrėti prieš pasikoriant.

to ramis

Nervai pakrike 5 metu vaikui? nesamone…
taigi aiskiai parasyta – zaide ir pasikore… vat todel vaikus iki paauglystes reikia kontroliuoti, juos visada priziureti, o sulaukus paauglystes stengtis mokyti kaip tapt suaugusiu, racionaliai mastanciu zmogum.
o zudytis paziurejus filma yra visiska samone. nepamirsk – vaikas labai mazas, ka pamato ta ir padaro :)

yra simtai istoriju kaip vaikai prisiziureje teletabiu sokinejo i sulinius..

tai kodel negali pasikarti prisiziureje siaubsu ir visokiu gore filmu?? :)

Ramis

Ziauru,bet kazi kokios istikruju priezastys,kad vaikas pasikore,matyt nervai vaiko pakrike buvo ar pan,bet zudytis paziurejus filma nesamone!!!

Taip pat skaitykite