Vyras penkerius metus miegojo šalia mirusios žmonos

55 metų vietnamietis Le Vanas prieš penkerius metus iškasė savo žmonos kūną, aptepė jį moliu ir pasiguldė į lovą, kad galėtų apkabinti jį kiekvieną naktį.

 

Kaip pranešama, iš pradžių Le Vanas miegodavo ant žmonos kapo. Po pusantrų metų jis nusprendė iškasti tunelį šalia kapo, kad galėtų miegoti šalia jos, nemerkiamas lietaus ir vėjo.

 

Tačiau kaimynai ir vietos valdžia, sužinoję apie jo ketinimus, įtikino vyrą to nedaryti. Tuomet Le Vanas sugrįžo prie kapo, iškasė žmonos lavoną ir parsinešė namo, kur ji iki šiol yra. Sakoma, kad Le Vano sūnus, prieš eidamas miegoti kiekvieną vakarą apkabina motinos kūną.

 

Le Vanas pasakojo žurnalistams, kad daug metų jo kaimynai drįso jo aplankyti. Bet vėliau jie labiau apsiprato su ta mintimi ir dabar retkarčiais jį aplanko.

 

„Aš esu žmogus, kuris viską daro kitaip. Aš ne toks, kaip kiti žmonės. Išėjo tik mano žmonos kūnas, bet jos dvasia vis dar lydi mus. Aš visai nebijau su ja miegoti.“

 

Sakoma, kad vietos valdžia planuoja pasidomėti šiuo atveju dėl naujų sanitarijos įstatymų, kuriuose sakoma, kad kūnas turi būti kremuotas arba palaidotas ir kad be leidimo negalima laidoti soduose prie namų.

 

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
ne

Tai nematai, kad zmogus sako esas kitoks nei kiti? Tustutis tavo komentaras ;/

Justina

Cia tai ziaurei! as bijociau ir isvis nedaryciau tokiu dalyku

Taip pat skaitykite