Berniukas buvo laikomas narve, kol jį mirtinai sumušė tėvai

13 metų berniukas iš Indianos, miręs šuns narve ir nuolat kentęs tėvų smurtą, iš purvino kalėjimo rašė laiškus apie tai, kaip jis norėjo, kad jo gyvenimas pasibaigtų.

 

Christianas Choate‘as rašė: „Aš noriu mirti“ popieriaus lape, kurį jam davė pamotė, kad parašytų kaip jis jautėsi. Ranka rašytuose rašteliuose jis rašė, jog tenorėjo patikti savo šeimai, nors jie ir smurtavo prieš jį.

 

Skaudūs laiškai parodė, kad vaiko apsaugos institucijos, likus keletui metų iki Christiano mirties, padarė daugybę klaidų.

 

Jo tėvas buvo apkaltintas užpuolimu dar prieš tapdamas vieninteliu paauglio globėju. Po to smurtas darėsi vis žiauresnis. Christiano kūnas buvo rastas praeitą mėnesį negiliame kape priekabų parke šalia Gario Indianoje, kur anksčiau gyveno šeima. Manoma, kad jis išbuvo ten dvejus metus po to, kai jo tėvas Riley Choate‘as išsivežė šeimą, prigrasinęs niekam nesakyti apie tai, kas įvyko.

 

Jis ir Christiano pamotė Kimberly Kubina dabar kaltinami keliais nusikaltimais, įskaitant žmogžudystę, nepriežiūrą ir trukdymą teisingumui. Jie abu neigia kaltinimus ir laukia teismo.

 

Laiškai, kuriuos paviešino Indianos Vaiko apsaugos skyrius, atskleidė, kad paauglys paskutinius trejus metus daugiausia laiko leido metro aukščio šuns narve. Christianas rašė, kad būdamas alkanas jis turėjo vogti maistą, nes šeima tariamai jo nemaitino.

 

Paauglį išleisdavo tik tam, kad išvalytų namus ir beveik niekada neleisdavo į lauką. Atrodo, kad jo vienintelė pramoga buvo pieštukas ir popierius, kurį jam duodavo pamotė. Christianas laiškuose klausė, kodėl niekas jo nemėgo ir kad jis tik norėjo patikti šeimai.

 


Paauglys rašė, kad norėjo mirti, nes niekam „nepatiko kaip jis elgėsi“. Jaučiasi, kad rašė nelaimingas, prislėgtas vaikas.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Iš laiškų matosi, kad pamotė duodavo jam „namų darbų“ užduotis, kurios skambėjo labai šiurpiai – „Kodėl tu vis dar nori pamatyti savo mamą?“, „Kodėl negali pamiršti praeities?“ ir „Ką reiškia būti šeimos dalimi?“.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Nustatyta, kad Christianas mirė nuo bukos traumos ir kaukolės lūžio 2009 m. pradžioje. Policija teigia, kad tėvas palaidojo jį sekliame kape, ant viršaus užmetė betono nuolaužų ir išvyko. Vaiko apsaugos tarnybos įrašai parodė, kad R. Choate‘as buvo žinomas kaip smurtautojas, bet vis tiek jis gavo išskirtinę sūnaus globą.

 

2004 m. rugpjūtį R. Choate‘as buvo apkaltintas smurtu prieš Christianą, bet nepavykus rasti įrodymų, berniukas liko savo namuose. Tą patį mėnesį tėvas, kaip buvo manyta, panaudojo fizinį smurtą prieš žmonos dukterėčias, gyvenusias su jais, ir buvo iškviestas į Vaiko apsaugos skyrių. Įrašai rodo, kad iki Christiano mirties buvo užregistruoti aštuoni smurto namuose atvejai.

 

Vaiko teisių apsaugos tarnybos atstovė Ann Houseworth sakė: „Kol bendravo su šia šeima, tarnyba padarė viską, kas buvo teisiškai įmanoma, kad garantuotų šių vaikų gerovę.“

 

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite