“anomalija.lt” tai populiariausias (pagal ipv6.lt duom.) portalas Lietuvoje apie paranormalius, nekasdienius ir anomališkus reiškinius pasaulyje. Kiekvieną dieną savo skaitytojams stengiamės parengti straipsnius ir naujienas, kurių tematika retai sutinkama kasdienėje žiniasklaidoje.

 

Tam, kad galėtume Jus ir toliau džiuginti naujais straipsniais, naujienomis ne tik iš viso pasaulio, tačiau ir iš Lietuvos, mums labai padės bet kokia Jūsų finansinė pagalba.

 

Kaip galite mums padėti?

 

Norėdami padėti anomalija.lt, siųskite SMS žinutę su vienu iš žemiau nurodytų tekstų. Rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis, žodžius atskirkite tarpu. Visos lėšos bus panaudotos portalo išlaikymui bei tolimesniam plėtojimui.

 

Pastaba: žodis “sqt” tai portalo anomalija.lt kliento vardas pas hostingo tiekėją. Žinutėje neparašius “strife” Jūsų dovana nebus užskaityta. SMS žinutės turi būti siunčiamos tik iš Lietuvos operatorių.

 

Tel. nr. Žinutės tekstas Žinutės kaina = dovanojama suma
1679 iv1 sqt 1.00 EUR
1679 iv2 sqt 2.00 EUR
1679 iv3 sqt 3.00 EUR
1679 iv4 sqt 4.00 EUR
1679 iv5 sqt 5.00 EUR
1679 iv6 sqt 6.00 EUR
1679 iv7 sqt 7.00 EUR
1679 iv8 sqt 8.00 EUR

Pvz. Jeigu norite anomalija.lt portalui padovanoti 2 eurus, tiesiog išsiųskite SMS žinutę su tekstu iv2 sqt numeriu 1679. Jūsų sumokėti pinigai bus iš karto skirti portalo išlaikymui, o Jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

 

Atsižvelgiame į kiekvieną Jūsų užgaidą ar pastabą, tad jeigu norėtumėte portale matyti daugiau straipsnių tam tikra tematika ar turite mums pastabų, o gal palinkėjimų, SMS žinutėje galite papildomai įrašyti savo pranešimą, pvz., “iv2 sqt linkiu visokeriopos sėkmės!“.

 

Iš anksto esame labai dėkingi kiekvienam už geranorišką pagalbą. Jūsų dovana – labai svarbus indėlis į tolimesnę sėkmingą ir kokybišką anomalija.lt portalo veiklą.

 

Anomalija.lt kolektyvas