Kinijoje užfiksuotas keistos formos NSO: kas tai galėtų būti?

nso-kinijaVaizdo įrašų tinkle „YouTube“ buvo pasidalyta kai kuo, kas sukėlė tikrą sumaištį ir atgaivino spėliones apie ateivių egzistavimą, rašo portalas alfa.lt.

 

Kinijoje, Heilongdziango provincijoje, virš Amūro upės buvo pastebėtas neatpažintas skraidantis objektas.

 

Jis priminė būtent tokį ateivių laivą, kokie jau daugybę metų vaizduojami filmuose. Nebuvo jokių mirgančių švieselių, tik rombo formos lėktuvas, skridęs itin arti žemės.

 

Vieni mano, kad tai buvo paprasčiausias naujos karinės technikos bandymas, kiti teigia, kad visada žinojo, jog ateiviai juos stebi, dar kiti mano, jog vaizdo įrašas buvo sumontuotas, pasitelkiant specialiuosius efektus.

 

Filmukas buvo paviešintas socialiniame tinkle „Facebook“. Tai padarė „Section 51“ komanda, kuri jau ne vienerius metus internautams pateikia, kaip teigia jie patys, slaptos medžiagos apie ateivių egzistavimą.

  

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Kaimynas

Na kad ir tikiu nso, bet jau nusibodo juos matyti tik virs amerikos. Ir durnam aisku, kad cia skraido 6-7 kartos naikintuvu prototipai… Bombonesiu prototipai, kodel jie neskraido kitur????

Skywalker

Pilnas internetas tokiu vaizdeliu su ”NSO”.I diena manau po kelis tukstancius sumontuotu ikeliama cia as kaip pvz,rasau.Tik man vienas dalykas idomus kodel tokius reportazus nerodo per lietuviska televizija( turiu omenyje zinias,nelieciant visus tuos dokumentinius is kuriu kazkas darosi kapitala).Tai cia turetu buti visam pasauliui sensacija su diskusijom,kad kazkas mus lanko.

miego faze

Man tai netikroviskai šitas atrodo.

Budulis

Keistoka tikrai labai gražiai praskrenda už namo

Taip pat skaitykite